Візьміть нашу руку й не відпускайте її доти, поки Віра не повернеться до вас, і ваші сумніви розсіються подібно до осіннього туману

Серапіс Бей

22 грудня 2006 року

Я ЄСМЬ Серапіс Бей, який прийшов знову, для того щоб дати чергове Послання, котре допоможе вам і котре потрібне вам. Тому що кожне наше Послання стає все більш і більш необхідним для вас. Ви нарешті починаєте засвоювати наші правила гри. І ці правила полягають у тім, щоб регулярно поглинати порції Божественної енергії. І як тільки ви підкоряєте себе цьому процесу ліплення з вас нової людини, ви починаєте процес вашого змінення відповідно до наших Божественних зразків. І щоразу, коли ми приходимо, ми прагнемо влити у вашу свідомість нову порцію живлющого бальзаму. І ви стаєте здатні до змінення.

Насправді в цьому процесі змінення вашої свідомості немає нічого, що відрізняло б процес навчання під нашим керівництвом від будь-якого іншого процесу навчання. І ви самі робите вибір і вирішуєте: підпасти під наш вплив, чи під вплив засобів масової інформації, чи інших людей, які не представляють нас, але вважають своїм обов'язком дати вам своє вчення.

Відмінність навчання, що дається вам через нашого Посланника, від багатьох і багатьох інших навчань через людей, які вважають своїм обов'язком дати вам вчення, полягає в чистоті джерела. Тільки тоді, коли ми маємо можливість переконатися у відданості й щирості нашого представника, ми починаємо давати через нього систематично наше Вчення. І щоразу, коли ми приходимо, ми змушені нагадувати вам про пройдений матеріал і давати невеликий шматочок нового. Оскільки ваша свідомість дуже обмежена й все, що стосується нашого Божественного світу, таке незвичайне для вашої людської свідомості, що викликає іноді неприйняття та навіть відторгнення.

Проте ми нікуди не квапимося. Для нас набагато важливіше, щоб ви засвоїли нехай невеликі істини, ніж прискореним темпом пустилися незвіданими й невторованими шляхами, що у достатку пропонуються. Я маю на увазі багато неправдивих вчень і секти. І ви можете з подивом відзначити у вашій свідомості, що от, знов говориться про єдине вірне й істинне Вчення та відкидається все інше, із чим ви стикаєтеся у ваших життях. Дозвольте з вами не погодитися. Тому що Істина розкидана майже у всіх вченнях і присутня в різних джерелах. Однак все питання стосується співвідношення Істини й неправди й можливості розрізнити, де є Істина, а де є неправда. Ми вчимо вас розрізняти. Ми не говоримо вам все приймати на віру. Ви можете аналізувати Вчення, що дається, вашою зовнішньою свідомістю та пробувати його на смак, порівнювати з іншими вченнями й приходити до певних висновків. Проте рано чи пізно вам все-таки доведеться зробити вибір і вибрати Шлях, якому ми вас навчаємо. Тому що цей Шлях є самим коротким і призначеним для вас самим ходом вашого еволюційного розвитку.

Ми – Владики Мудрості, котрі наділили вас нашою свідомістю за давніх часів. У вас присутня наша частка. І хотіли б ви чи ні, ви повинні віддати нам те, що було вами запозичено, щоб ви могли розвиватися. Настав час, коли ви повинні виростити в собі самих Божественний розум і повернути нам ті милиці, котрі ми вам давали. Тепер ви видужали, ваша свідомість набуває знов Божественної чистоти, і тепер ви можете рухатися далі, керуючись нашим Вченням і нашими принципами. Однак не всі з вас досягли необхідного рівня розвитку. Тому ми змушені приходити знов і давати наше Вчення, що розраховане на досить широку аудиторію та зрозуміле багатьом. Ми широко розкидаємо наші сіті й прагнемо до того, щоб якомога більша кількість душ і якнайшвидше знайшла істинний Шлях і повернулася Додому. Ми не змушуємо вас слідувати нашим Шляхом, ми просто говоримо й попереджаємо, що цей Шлях самий короткий. А вибираєте, слідувати цим шляхом чи ні, і йдете ви самі.

Щораз не перестаю дивуватися як багато людей, які знудьгувалися за істинним Вченням, приходять у наші класи для навчання, і щоразу знаходяться тисячі й мільйони різних причин і відмовок, котрі поступово зводять зі Шляху наших учнів. Коли вони повертаються між втіленнями в наші ефірні навчальні класи, то дуже дивуються своїй сліпоті й тому, що вони робили один невірний вибір за іншим, тому, що вони бачили зовсім не те, що відкривалося їхнім очам, а те, що вони самі хотіли бачити. Що ж, ви маєте право на помилку.

Ви можете намагатися йти, падати, підніматися та йти знов. Я просто хочу дати вам трос впевненості у ваші руки. Я хочу передати вам весь моментум моєї Віри, моєї спрямованості й весь моментум моїх досягнень. Я дуже хочу вам допомогти. І я хочу, щоб ті з вас, хто зазнає негативні заперечні стани свідомості й часті сумніви у вірності обраного шляху, частіше зверталися до мене й розмовляли зі мною. Ви знайдете мене в моїй Обителі над Луксором. Уявляйте перед тим як заснути світлину моєї Обителі й намагайтеся формулювати запитання і те, що викликає ваш сумнів. Я попрацюю з вами в період нічного сну, і ранком ви відчуєте полегшення, тому що я знайду ті єдино вірні слова й аргументи, що допоможуть вам на вашій ділянці Шляху. Я простягну вам мою руку, і ви будете впродовж дня згадувати про те, як ви міцно тримали мою руку у своїх руках і не хотіли її відпускати.

Я надам вам всю допомогу, яка може бути вам надана, тільки просіть про допомогу. Тому що тоді, коли ви у своїй гордині не можете навіть попросити про нашу допомогу, ми не можемо вам допомогти. Не соромтеся та прибирайте зі своєї свідомості все, що може завадити вам просити нашої допомоги й підтримки. Ви знаєте, що Закон цього Всесвіту дарував вам вільну волю, і ми не можемо порушити вашу вільну волю та надавати вам допомогу без вашого прохання і без вашого поклику. Але як тільки поклик вимовлений, ми зобов'язані відповісти. І ми надамо вам всю можливу допомогу й підтримку. Особливо не зневажайте нашою допомогою зараз, наприкінці року, коли старі негативні енергії активізувалися, і багато хто з вас перебуває у важких депресивних і безвихідних станах.

Ми простягаємо вам руку допомоги. Ми бажаємо й можемо вам допомогти. Візьміть нашу руку й не відпускайте її доти, поки Віра не повернеться до вас, і ваші сумніви розсіються подібно до осіннього туману.

А зараз я готовий дати вам ще одне важливе повчання, що безсумнівно допоможе вам. І це повчання стосується вашої відданості й вашої Любові. Будь ласка, культивуйте в собі відданість і Любов. Не бійтеся нам дякувати в ті миті, коли ви відчуваєте безпричинні підйоми настрою та готові любити й обіймати весь світ. Посилайте свою Любов нам. І тоді, коли хтось із ваших побратимів буде мати потребу в нашій допомозі, ми направимо потік вашої Любові й вдячності нужденному серцю. І так ви зможете допомогти один одному. І так ми зможемо множити Радість і Любов у вашому світі.

Я шлю вам мою Любов і підтримку.

Я ЄСМЬ Серапіс!