Зараз, при зміні річного циклу, особливо корисно прийняти рішення та звільнитися від всього непотрібного, що є у вашій свідомості

Улюблений Сурія

21 грудня 2006 року

Я ЄСМЬ Сурія, який знову прийшов, щоб дати Послання людям Землі. Я прийшов до вас із Великого Центрального Сонця, подолавши багато відстаней. Однак я дуже близький до вас Владика, тому що все, що стосується Землі і її еволюцій, перебуває в моєму веденні й під моїм безпосереднім заступництвом, тому що кожен етап еволюційного розвитку на планеті Земля супроводжується та опікується мною безпосередньо. Я веду й направляю еволюції планети Земля. Я той, хто відповідальний за хід еволюції на планеті. І я є тією істотою, яка завжди знаходиться поруч з вами, незважаючи на космічну відстань, що розділяє нас. Зараз я прибув, щоб дати вам уявлення про хід вашого розвитку й про той етап, на якому перебуває людство Землі зараз. Як завжди, мої слова будуть дуже прості, але за простотою викладу ховається складна праця тисяч і мільйонів невидимих вашими фізичними очима істот Світла, які стежать за еволюцією на вашій планеті й готові 24 години на добу надавати вам всю необхідну допомогу.

Ви нагадуєте дітей у молодшій групі дитячого саду, яка вимагає постійної турботи й опіки. І ви можете не бачити всіх тих людей, які піклуються про вас, готують для вас їжу, перуть білизну, прибирають приміщення, але ці люди завжди поруч з вами, хоча не завжди ви бачите їх фізичними очима. Наша присутність також має відчуватися вами за тими результатами, що вас оточують. І те що, незважаючи на не завжди розумні дії людей Землі, нам вдається зберігати сприятливі умови для вашого розвитку на планеті, говорить про ювелірну роботу всіх Вознесених Сонмів, робота яких спрямована на благо еволюцій Землі. Не завжди нашу працю ви можете оцінити, проте ми поруч з вами завжди.

Трудність полягає в тім, що завіса, яка відділяє наші світи, усе ще дуже щільна, і дуже багатьом речам, яким можна було б запобігти й зробити безпечними, нам несила запобігти саме через те, що наші світи надто роз'єднані й далекі один від одного. Не у плані відстані, а в рівні вібрацій. Тому ми не втомлюємося повторювати вам про необхідність підносити вашу свідомість і підвищувати рівень ваших вібрацій. Тоді, коли ваші вібрації досягнуть вищого рівня, ми зможемо бути ближче до вас і надавати вам більшу допомогу й підтримку. Тому для підвищення ваших вібрацій ви повинні використовувати всі підручні засоби. У вашому житті присутнє те, що занижує ваші вібрації, і у вашому житті присутнє те, що піднімає ваші вібрації. І це стосується всього. І їжі, і одягу, і всього, що вас оточує. Ваші оселі й ваші міста перебувають на дуже низькому енергетичному рівні. Тому, піклуючись про місце вашого проживання та навколишнє середовище, ви автоматично підвищуєте рівень ваших вібрацій і стаєте здатні розрізняти ваші стани свідомості, і стаєте здатні чути звуки тонкого світу й розрізняти нашу присутність.

Було б дивно розраховувати на те, що ви можете нас почути, якщо ви продовжите вести ваш спосіб життя, спосіб життя, властивій масовій свідомості людства. Вам необхідно зараз задуматися про все, що вас оточує, і це наступний етап вашого розвитку, коли ви змушені будете більш уваги приділяти всьому, що вас оточує у вашому житті, удома, на роботі. Ви змушені будете піклуватися про ваше оточення, тому що тоді, коли ви не вживатимете жодних зусиль для того, щоб відокремити себе від всього, що має низькі вібрації, ви сповільните ваш розвиток і не зможете потрапити в той коридор космічної можливості, що наближається, і який вже настав.

Ми говоримо про перехід, і цей перехід повинен бути здійснений у вашій свідомості. Ви самі повинні підготувати власний перехід. Тому що тоді, коли ви не здатні будете це зробити природним, еволюційним шляхом, ми змушені будемо застосувати жорсткіші заходи, подібні до покарання ременем чи ставленню в кут ‒ найпоширенішим покаранням для маленьких неслухняних дітей. Не впирайтеся. Пора дорослішати й настав час навчитися підкорятися тому Законові, що існує в цьому Всесвіті. Інакше ви не зможете залишити дитячий сад і продовжити ваш розвиток у школі, університеті й не зможете виконувати ту роботу, для якої призначений ваш життєпотік.

Тому не відкладайте в довгу шухляду і почніть прямо зараз аналізувати те, що вас оточує у вашому житті й звільнятися від того, що вам ніяк не стане у пригоді на наступному етапі еволюційного розвитку. Перестаньте грати в ігри вчорашнього дня, спрямовуйтеся в новий день, з його радісним сонцем і свіжим вітром перемін.

Ваша свідомість має потребу у провітрюванні й просушці на сонці. Прибирайте з вашої свідомості всі непотрібні мислеформи й образи, прибирайте все, що не від Бога, і ваше життя почне змінюватись як за помахом чарівної палички. Дозвольте собі стати богами у прояві. Дозвольте собі радісні стани свідомості, дозвольте собі турботу про близьких, дозвольте собі БУТИ й радіти життю. І тільки тоді, коли ви зміните свій підхід до всього, що вас оточує, зміняться і всі обставини вашого життя.

Зараз, при зміні річного циклу, особливо корисно прийняти рішення та звільнитися від всього непотрібного, що є у вашій свідомості. Не забувайте про диспенсацію листів у Кармічне Правління. Пишіть листи. У вас є така можливість до кінця цього року. Просіть Кармічне Правління звільнити вас від того, від чого ви хотіли б звільнитися. Які якості чи шкідливі звички обтяжують вас і заважають вашому розвиткові? Направте моментум вашої молитви впродовж найближчого півроку для того, щоб позбавитися ваших милих недоліків. І через півроку ви не впізнаєте себе. Чим більшу кількість енергії молитви ви зобов'язуєтесь перед Кармічним Правлінням вивільняти впродовж найближчого півроку, тим скоріше ви звільнитесь від всіх ваших невдалих прихильностей і кармічних проблем.

Отже, для того щоб вам скористатися диспенсацією та написати листи в Кармічне Правління, ви повинні уважно проаналізувати те, чого ви б хотіли позбавитися насамперед.  Зверніться до членів Кармічного Правління, перелічіть ваші прохання та побажання. Візьміть на себе молитовні чи інші зобов'язання, які ви готові виконувати систематично впродовж найближчого півроку. Викладіть ваші прохання та зобов'язання на папері, попросіть Архангела Михаїла й ангелів захисту супроводити ваші послання за призначенням, прямо в Кармічне Правління, і спаліть листа. Ви можете залишити собі копію цього листа, і через півроку, за умови виконання вами прийнятих на себе зобов'язань, подивитесь, що змінилося. Я впевнений, ви позбавитеся одного чи декількох самих головних ваших недоліків. Не забувайте про подяку. І як тільки позбавитесь ваших проблем, напишіть листа подяки в Кармічне Правління.

Я розстаюсь із вами з жалем. Тому що дуже хочеться надати вам всю можливу допомогу й дати вам ту саму головну пораду, яка дуже допоможе вам. Я сподіваюся, що, хоч би частково, я допоміг вам і дав кілька дуже важливих порад.

Я прощаюся з вами, і до нових зустрічей!

Я ЄСМЬ Сурія.