Ви повинні прагнути до контролю за своїми думками й почуттями

Кутхумі

24 березня 2005 року

Я ЄСМЬ Кутхумі. Я прийшов!

Я прийшов для того, щоб використати цю можливість і поговорити з вами.

Ви знаєте мене як Майстра-психолога, ви також знаєте мене як того, хто приходив у втілення разом з Ель Морією для того, щоб заснувати Теософське Товариство й дати людству знання, приховані від нього раніш.

Ви знаєте мене як Світового Вчителя, який поділяє цю посаду з Улюбленим Ісусом.

Ви знаєте мої втілення Піфагором і Шахом Джаханом.

Ви багато знаєте про мене. Я відкритий Майстер.

Я той, хто прагне до контакту з невознесеним людством, і я працюю з багатьма з вас.

Ми дали вам досить багато знань за останні 150 років. І ми продовжимо давати нове знання тим, хто готовий його сприйняти. Але спочатку ви повинні засвоїти деякі з наших старих уроків, які ми давали в минулому.

Погодьтеся, що людство при всій своїй спрямованості отримати нове знання, чомусь неохоче застосовує вже отримані знання на практиці.

А виклад нового матеріалу доцільно робити тільки в такому випадку, якщо засвоєний старий матеріал. Інакше ви просто не зможете вмістити нове.

Ваша свідомість подібна до певної ємності. І свідомість кожної людини обмежена, у той час як вона перебуває у втіленні. Завдяки дару вільної волі ви самі вирішуєте, чим наповнити ємність вашої свідомості.

Буває так, що учень готовий до засвоєння певного обсягу знань, але його свідомість не має необхідного прагнення та спрямованості. У такому випадку він віддає перевагу заповнювати ємність своєї свідомості всім, що він зустрічає в зовнішньому світі. Всім, про що він читає в газетах, дивиться по телевізору, слухає по радіо.

До певного етапу така всеїдність допустима. Але тільки до певного етапу.

Тому що коли людина сама не докладе зусиль до обмеження потоку інформації, яка надходить в її зовнішню свідомість із фізичного світу, то вона заповнить свою свідомість масою непотрібних речей, і коли настане космічний момент для отримання реального знання, внаслідок того що Небеса вирішують дати це знання невознесеному людству, свідомість такого індивідуума просто не здатна вмістити нічого нового.

Мало того, у всьому цьому хаосі інформації, що міститься в  зовнішній свідомості людини, вона не здатна орієнтуватися. Для неї відомості, отримані зі світського друку, мають таке саме значення, як інформація, отримана з диктовок Владик.

Частина цього інформаційного сміття переміщується в підсвідомість та осідає там. І часом, коли монстр будь-якої загнаної всередину психологічної проблеми об'єднується з подібними вібраціями, що містяться в так званих засобах масової інформації, то результат, який проявляється в зовнішній поведінці людини, є настільки непередбачуваним і не вкладається ні в які рамки, що жоден психолог не може допомогти вам у вирішенні психологічної проблеми, яка несподівано постала перед вами.

Але всі проблеми ви створюєте собі самі. Саме в той момент, коли, не замислюючись про наслідки, складаєте в ємність вашої свідомості всю інформацію, з якою ви стикаєтеся у вашому житті. Вам вже неодноразово говорилося через цього Посланника, що 90 % інформації, яка оточує вас у вашому світі, є неправдивою, не потрібною вам для вашого розвитку як духовних істот.

Тому я пропоную вам для початку обмежити вашу всеїдність. Не варто надто покладатися ні на яку інформацію, що приходить до вас із зовнішнього світу.

Для початку ви повинні прагнути до контролю за своїми думками й почуттями.

Приділіть собі 10-15 хвилин у день, коли ніщо не відволікає вас. Ви можете це зробити перед відходом до сну. Спробуйте постежити за тим, про що ви думаєте. Розглядайте свої думки. Вивчайте їх. Уявіть собі, що ваші думки є рибами в акваріумі. Ось до вас підпливає одна думка. Вивчайте її. Із чим пов'язана ця думка? Якщо ця думка прив'язує вас до цього світу, змушує вас зосереджуватися на навколишньому світі, відпустіть цю думку. Вона не потрібна вам для вашого духовного зростання.

Потім розглядайте наступну вашу думку, і наступну.

Ваша свідомість наповнена так багатьма думками, які є ні чим іншим, як енергією, котру ви залучаєте ззовні і яка співзвучна енергії, що міститься у ваших емоційних і ментальних тілах.

Коли ви таким чином проаналізуєте все, про що ви думаєте, проаналізуйте всі ваші думки за день.

І ви зрозумієте, що ваша свідомість так заповнена переробкою непотрібної інформації, що у вас просто не вистачає потужності вашої свідомості, щоб почати обробляти дійсно корисну для вашого розвитку інформацію.

Ось чому найголовнішим є момент прийняття рішення, що ви не будете більш заповнювати вашу свідомість непотрібною інформацією з навколишнього фізичного світу.

Після цього ви, можливо, вирішите використовувати будь-яку медитативну практику, яка допоможе вам звільнитися від ваших думок, що прив'язують вас до вашого світу.

Мета будь-якої медитативної практики, якщо вона істинна, домогтися стану бездумності.

І коли ви зможете зберігати цей стан бездумності досить тривалий час, ви зможете отримати доступ до правдивої інформації, яка дійсно потрібна вам для вашого духовного просування.

Настав час, коли ментальне поле планети повинно бути очищене. Тільки тоді, коли ви звільните ємність, ви можете наповнити її тим, що в цей момент вам необхідно в неї покласти.

Я пропоную вам серйозно переглянути своє ставлення до необдуманого надання своєї свідомості впливу всіляких інформаційних потоків вашого світу.

Із цих диктовок ви повинні були засвоїти, що ваш світ містить 90 % ніяк не потрібної вам інформації. Звільніться від цієї інформації, і ви отримаєте доступ до тієї інформації, яка вам потрібна.

Те ж саме стосується ваших почуттів.

Аналізуйте свої почуття за день. Не треба дивитися на інших людей. Я знаю, що люди, особливо в Росії, постійно перебуваютьу стані близькому до депресії. Спостерігайте за своїми почуттями впродовж дня. Як часто ви відчували любов, радість, безпричинно гарний настрій? Скільки разів ви зупинялися посеред вулиці, щоб помилуватися деревами або хмарами? Як часто ви взагалі виїздите на природу?

Ваші емоції так само, як ваші думки, схильні до впливу загального інформаційного поля Землі. І це поле перешкоджає проникненню у ваш щільний світ будь-яких образів та уявлень з вищих октав.

Людство перебуває під ковпаком із власних недосконалих думок і почуттів, під який воно само себе загнало.

І зараз ви повинні почати розгрібати завали ваших недосконалих думок і почуттів.

Ваші засоби масової інформації підстроюються під середній рівень людської свідомості. Тому вони перешкоджають вам перейти на вищий рівень свідомості. Відмовтеся від споживання інформаційних сурогатів, і підштовхувані конкурентною боротьбою засоби масової інформації почнуть підстроюватися під ваш рівень свідомості.

Цей світ є тільки відображенням вашої свідомості. І, змінюючи свою свідомість, ви здатні будете притягнути до себе досконаліші прояви з тонкого світу.

І станеться осадження цих досконалих зразків, які вже давно приготовані для вас найбільш передовими розумами людства й чекають, коли ж ви приймете цю досконалість у свій світ.

Метою моєї сьогоднішньої бесіди було нагадати вам про те, що ви самі несете відповідальність за все, що трапляється на Землі.

Тому не лінуйтеся та не відкладайте в довгу шухляду, беріться до змінення вашої свідомості прямо зараз.

Я ЄСМЬ Кутхумі, з любов'ю до вас.