Від вас знадобляться всі зусилля вашої волі, щоб не пійматися на гачок енергій минулого й спрямуватися до нового дня!

Санат Кумара

20 грудня 2006 року

Я ЄСМЬ Санат Кумара, який прийшов знову, для того щоб повідомити вам радісну звістку! Ми починаємо новий цикл диктовок через нашого Посланника. І, як завжди, є багато про що сказати. І цей процес нашого спілкування та зусиль, що докладаються нами, не проходить даремно. Щораз ми відзначаємо все нові й нові змінення у свідомості все більшої і більшої кількості людських індивідуумів, які перебувають у втіленні в цей складний час.

Ми приходимо, щоб затвердити й закріпити наш фокус Світла, наше полум’я, яке ми не втомлюємося нести й віддавати людству протягом мільйонів років. І зараз, як ніколи до того, ми щасливі заявити про те, що наші зусилля настільки явно відбиваються в розумах людей і в тій діяльності, що розвертається на фізичному плані, що ми не перестаємо дивуватися тим дивам, які вже сталися та стануться ще на планеті Земля з нашою допомогою і з вашою допомогою. За допомогою тих людей, які вирішили присвятити себе служінню Життю, служінню людству Землі. І кожен з вас, наших служителів, повинен усвідомлювати, що в цю складну доленосну годину іноді не вистачає тієї людини, яка замкнула б на собі ланцюг Божественної можливості. І якщо ви ще перебуваєте у стані нерішучості й коливань, я рекомендую вам якнайшвидше перестати звертати увагу на ваші дрібні життєві проблеми й поринути всім своїм єством до нас, до виконання тих завдань, які ми затверджуємо у вашій свідомості й до виконання яких ми звемо.

Ми не втомлюємося повторювати знов і знов, що нам потрібні віддані служителі, готові за першим нашим покликом піднятися та піти туди, де потрібно застосування ваших сил, ваших здібностей і виконання того Божественного плану, заради якого ви прийшли у втілення зараз, у цей складний для планети час.

Я не втомлююся повторювати про вашу відповідальність і про ваші зобов’язання, котрі ви прийняли на себе самі перед вашим втіленням. Бо щоразу, читаючи наші Послання, ви відчуваєте внутрішнє тремтіння та готовність виконати ваш обов'язок. Але проходить зовсім небагато часу, і ви забуваєте про ваші зобов’язання, про ваше спрямування та піддаєтеся суєті життя, що подібно до трясовини затягує вас і змушує спрямовуватися хибним шляхом, шляхом скерувань за тимчасовими благами й утіхами на шкоду тому, що вічне.

А зараз я б хотів іще раз нагадати вам про те, що наближається найтемніший і найскладніший час року. Це переддень нового року, нового дня. Але саме напередодні світанку ніч темна як ніколи. І тому і навколо вас, і з вашої свідомості вставатимуть примари минулого, примари ваших минулих прорахунків і помилок у вигляді невідпрацьованих енергій. І ці енергії будуть тягнути вас зі Шляху. І від вас знадобляться всі зусилля вашої волі, щоб не пійматися на гачок цих енергій минулого й спрямуватися до нового дня!

Дуже складно вам повірити, що те, про що я вам кажу зараз, є для вас дуже важливим і актуальним. Повірте мені. Не святкова суєта й метушня мають займати вашу увагу, а тихі роздуми при свічці про те, що вами повинно бути зроблено, і як усунути ті перешкоди, що заважають вам виконати ваше призначення. Не шукайте ці перешкоди зовні вас. Аналізуйте ваш минулий життєвий шлях і намагайтеся зрозуміти, що в вас самих заважає вам і перешкоджає вашому просуванню Шляхом.

Ви знаєте Шлях. Вам вказаний Шлях. І ті з вас, хто отримав уявлення про цей Шлях і відчув смак до подолання внутрішніх перешкод і недосконалостей, уже ніколи не зверне із цього Шляху Посвячень, до якого ми вас закликаємо і який один здатний блискавично вирвати вас із трясовини життя, і подібно до швидкісного ліфта підняти на вершину Божественної свідомості. Я радий, що багато хто спрямувався. І я радий, що для багатьох наші Послання слугують тим маяком Світла у пітьмі, що вказує Шлях. Я радий, що прокинулися тисячі й десятки тисяч, але наше завдання розбудити мільйони сплячих душ.

Тому ми приходимо й не втомлюємося повторювати давнє як світ Вчення. І багато хто з вас починає згадувати про свої минулі втілення, про ті подвиги, що ви вершили на благо всього Життя. І це не випадково, тому що зараз на планеті втілено так багато світлих душ, що буквально Небеса спорожніли, тому що кожен з тих, хто перебуває з іншого боку завіси, спрямовується до вас на допомогу всім своїм серцем, усією душею та прагне допомогти народженню нового мислення, нової свідомості, заснованих не на минулих догмах, а на Знанні й Мудрості тисячоліть. Ви забули про ту Мудрість, яка споконвічно викладалася вам у наших Обителях. І зараз настав час повернутися до Божественної Мудрості й залишити лабіринти плотського розуму. Ваш плотський розум намагається переконувати вас і спрямовувати таємними ходами й підземними лабіринтами помилкової логіки. Однак вашим безпосереднім завданням найближчим часом є згадати єдино вірну логіку, логіку Божественного світу. І як не вирізняється ця логіка від всього, із чим ви стикалися у вашому житті, вам доведеться прийняти цю логіку й вивчити її не вашою зовнішньою свідомістю, а вашим серцем. Тому що тільки тоді, коли ви відкриваєте ваші серця та належним чином спрямовуєтеся, ви стаєте здатні зрозуміти Божественний Закон і Божественну Мудрість. Тільки той, хто відмовляється від логіки земної, здатний перейнятися Божественною логікою. І в цьому є складність вашого часу. Тому що вам доводиться вірити нам на слово й спрямовуватися на прямовисні скелі іноді без всякої страховки. І тільки тоді, коли ваша віра міцна, ви отримуєте у своє розпорядження ті інструменти, котрі дозволяють вам подолати ваш шлях максимально ефективно. І в один чудовий момент ви виявите, що ваша свідомість змінилася невпізнанно, і до минулого немає вороття. І Божественний Розум отримає в вас перемогу над логікою плотського розуму. Ми повторюємо ті речі, котрі здаються очевидними. І проте, яка мала кількість людських індивідуумів здатна до кінця зрозуміти й усвідомити наше Вчення.

Усе Божественне дуже просте. І ця простота відлякує та змушує засумніватися тих, хто як і раніше шукає складних шляхів і добровільно заганяє себе в нетрі тих вчень, що не ведуть нікуди, крім як до загибелі душі. Ми не лякаємо, але попереджаємо, що космічні терміни наблизилися, і тому, що віджило, немає місця в Новому світі. І на рубежі нового року ви повинні провести ретельну ревізію у ваших розумах, у вашій свідомості й розстатися за своєю вільною волею з усім тим, що не від Бога, і з усім тим, що заважає вашому просуванню Шляхом. У вас ще є час, але час короткий.

Я був з вами цим днем. Я радий нашій новій зустрічі.

Я ЄСМЬ Санат Кумара. Ом.