Я прийшов, щоб затвердити для вашої свідомості якість радості, спрямування та перемоги

Господь Майтрейя

9 жовтня 2006 року

Я ЄСМЬ Майтрейя, який знову прийшов через мого Посланника. Я ЄСМЬ прийшов, для того щоб дати чергове Послання людям планети Земля. Як завжди мені б хотілося сказати про багато що, але доведеться зосередитися на найголовнішому, на тім, що не вимагає зволікання та про що необхідно повідомити, не чекаючи чергового циклу диктовок. Отже, я прийшов для того, щоб повідомити вам деяку нову інформацію, щоб ви змогли по-новому поглянути на те, що було сказано раніш, і переглянути деякі свої погляди й стереотипи. І сьогоднішня інформація стосується, передусім, тих змінень, які продовжують прискореними темпами проходити у свідомості людей. Ми раді тому, що темпи цих змінень настільки прискорилися, що нарешті настав час, коли ми можемо з упевненістю констатувати те, що змінення на Землі відбуваються сприятливим з погляду еволюції чином. Ці змінення відбуваються у всіх сферах діяльності. І особливо я маю сказати про те, що прискорився процес змінень у свідомості народів, які населяють Росію і ті країни, у яких читають наші Послання, що ми даємо через нашого Посланника. Я радий, і Вознесені Сонми раді, що людство входить до зони стійкого розвитку, і ніякі зовнішні обставини вже не можуть перешкоджати нам у виконанні наших планів.

Як тільки світи стикнулися, процес взаємопроникнення світів прискорився та вже ніщо не може перешкодити зміненням, які відбуваються. Я радий, що знайшлася достатня кількість людей у втіленні, які відгукнулися на наші звернення та взяли на себе тягар безкорисливого служіння людству Землі. Ваші загони поповнюються щоденно. Звичайно, є ті, хто дозволив сумнівам оволодіти своєю свідомістю та втратив багато що з того, що було завойовано важкою працею. Але не все втрачено, тому що відкочування та сумніви неминучі у вашому світі. Тому що ваш світ завжди розвивався хвилеподібно. Не дозволяйте негативним станам заволодівати вашою свідомістю. Я розумію, що зі зміною пори року й настанням похмурих осінніх днів, коли сонце є рідкісним гостем, вам важко зберігати вашу свідомість на висоті. Тому я прийшов сьогодні, щоб підбадьорити вас і дати вам Послання у формі затвердження досягнутого прогресу. І ваш прогрес настільки явно впадає в очі, що тільки дуже скептичні люди можуть продовжувати робити вигляд, що немає ніяких змінень. Я прийшов, щоб затвердити для вашої свідомості якість радості, спрямування та перемоги, яка неминуча і яка чекає вас не в такому віддаленому майбутньому. Так тримати!

Я щасливий, що вдалося донести Божественну Істину до такої великої кількості людських індивідуумів, які перебувають у втіленні в цей складний, доленосний час. І я щасливий, що багато хто з вас пробудився від довгої сплячки, у якій вони перебували не одне втілення. Звичайно, час настав, і для Землі відкрилася космічна можливість, заповідана пророками минулого. І ця можливість не забариться явити себе у виявленому світі. Спостерігайте за всіма обставинами, котрі змінюються навколо вас. Не втомлюйтеся відзначати у ваших щоденниках про ті змінення, які відбуваються. Тому що ніколи ще не було таких див, які стають все очевидніше й очевидніше. І я не здивуюся, що керівники багатьох країн світу скоро будуватимуть політику у своїх країнах відповідно до Космічного Закону. У них просто не вийде керувати по-старому й користуватися старими способами управління, тому що свідомість мас змінилася та вимагає, щоб всі інститути влади підстроїлися до свідомості людей, яка змінилася.

І те покоління, яке вступає в життя зараз, потребує особливої турботи й опіки. Тому що саме цьому поколінню належить вершити справи Бога в найближчому осяжному майбутньому. Не бійтеся перемін ні у ваших життях, ні в ситуації у світі. Ніщо не зможе вам погрожувати, якщо ви належним чином поводитеся та належним чином виконуєте Закон. Ніякі катастрофи й катаклізми не страшні тим, хто віддано служить Богові, який перебуває у всьому Житті, у кожній частинці Життя.

Я був радий у цьому Посланні висловити мій власний захват і віддати належне вашим зусиллям, які ви докладаєте щодня.

А зараз я б хотів дати ще одну невелику інформацію, і ця інформація стосується подій так званого Переходу, якого багато хто чекає та до якого багато хто готується. Ніколи не слід надто серйозно підходити ні до яких пророцтв і ні до яких підготовлюваних катастроф. Тому що багато пророцтв були вимовлені, але не справдилися, і інші пророцтва, котрі не були вимовлені, відбулися. Я рекомендую вам настроїтися на теперішнє та ловити кожну мить вашого життя, як ту, що має цінність у віках. Насправді в Божественному світі не існує нічого, окрім вічного "зараз". І це "зараз" ви формуєте своєю власною свідомістю. Ніколи не слід надто багато уваги приділяти тому, що вже відбулося та тому, що іще не сталося. Тільки ваше настроювання кожну мить вашого життя формує те майбутнє, яке чекає вас. Тому зосередьтеся на тім, щоб кожну мить вашого життя наповнити радістю, любов'ю, теплом і щастям. Тому що ви самі є творцями свого щастя, і ви самі є творцями свого майбутнього.

Ми приходимо, щоб дати Вчення, але ви й тільки ви можете зробити змінення на своїй планеті, тоді, коли вбираєте в себе це Вчення та стаєте носієм цього Вчення для мільйонів тих, хто ще не прокинувся.

Я радий тому, що для багатьох настає пора пробудження, і я радий, що можу ось так запросто прийти й поділитися з вами моїм станом і моїм настроєм. Я буду ще щасливіший, якщо мені вдасться передати мій стан якомога більшій кількості людей, які перебувають у втіленні.

Я був радий нашій новій зустрічі, і, як завжди, трохи шкода розставатися.

До нових зустрічей, дорогі друзі!

Я ЄСМЬ Майтрейя!