Якість змінення свідомості є найголовнішою якістю на цьому історичному проміжку часу

Господь Майтрейя

13 вересня 2006 року

Я ЄСМЬ Майтрейя, який знову прийшов!

Я ЄСМЬ прийшов для того, щоб, як завжди, привітати людство Землі й висловити вам всю свою Любов і підтримку, яку Небеса готові вам надати на цей момент і продовжують надавати завжди, незважаючи на вашу впертість відстоювати деякі свої недоліки й недосконалості.

Ви діти, і, як всі діти в перехідному віці, ви зазнаєте своїх труднощів вашого перехідного віку. Нічого страшного, пройде не так багато часу й ви змінитеся та згадуватимете цей ваш перехідний вік з незручністю та зніяковінням.

Подивіться, усього лиш декілька століть тому, коли ми приходили й діяли через людей Землі, ці люди піддавалися переслідуванням, їх страчували й спалювали на багатті. Як змінився час! Я кажу вам, що час прискорився до майже граничної швидкості. І більшого прискорення змінення свідомості важко досягти у вашому фізичному світі. Це пов'язано із самими характеристиками вашого світу.

Я прийшов запевнити вас, що кожен, хто продовжує спрямовуватися Шляхом Посвячень і робить це із завидною наполегливістю та сталістю, незважаючи на труднощі й невдачі, що зустрічаються,  видимий мною з мого рівня у вигляді полум'я, спрямованого вгору. Я розрізняю вас і надаю вам всю можливу допомогу за першим вашим покликом. Не завжди обставини вашого життя та гороскоп вашого народження дозволяють мені швидко надати вам допомогу, але тією мірою, якою дозволяє Космічний Закон, я надаю допомогу завжди. Це обумовлено тим, що досі одиниці зберігають свою відданість Братству. І якщо спалахують і спрямовуються мільйони, то лиш одиниці здатні підтримувати горіння полум'я свого серця з року в рік протягом значного проміжку часу, і ще менша кількість здатна цілеспрямовано й усвідомлено діяти відповідно до наших доручень.

Зараз я готовий дати вам ще невелику інформацію, яка стосується ваших взаємин з Вищою частиною вас самих. Зовсім нещодавно було дано нове Послання Вищої Космічної Ради, яке стосується особливої милості для планети Земля. І зараз тим з вас, хто виявить належне щоденне спрямування, буде надана допомога у встановленні зв'язку з Вищою частиною вас самих. Для цього ви повинні написати лист до Кармічного правління та попросити, щоб відповідно до Космічного Закону вам була надана милість і тимчасово призупинено сходження тієї карми, яка перешкоджає вам встановити зв'язок з Вищою частиною вас самих.

Ви зрозуміли, улюблені? Це не означає, що всім буде призупинено сходження карми. Ні, йдеться тільки про тих індивідуумів, які майже досягли необхідного рівня для досягнення зв'язку з Вищою частиною їх самих, але їм заважає якась давня карма або енергія, якась одна невідпрацьована якість. У такому випадку вам буде надана милість, і сходження карми в цій частині призупинено для того щоб ви могли встановити зв'язок з Вищою частиною вас самих. Ви відчуєте цей зв'язок і керуватиметеся вашим досвідом і вашими відчуттями в майбутньому. І тоді, коли сходження карми буде відновлено, уже ніщо не зможе перешкодити вам встановити заново й підтримувати ваш зв'язок з Вищою частиною вас самих і через цей зв'язок вийти на зв'язок з усіма Вознесеними Сонмами й, можливо, особисто зі мною. Тому що зараз я є тим Владикою, який готує свій прихід на Землю, і я прагну працювати з кожним, хто проявляє належне зусилля та спрямування.

А зараз я маю сказати про головне, що сталося за останній час і не було висвітлено в наших попередніх Посланнях.

Я маю сказати вам про те, що зусилля тих людей, які займаються поширенням наших Послань, що ми даємо через цього Посланника, не пропали дарма, і ситуація на Землі складається найсприятливішим чином. Це не означає, що не буде катаклізмів і катастроф, це означає лиш те, що загальний хід еволюції людства взятий нами під посилений контроль, і зараз ми здатні повністю контролювати ситуацію на планеті Земля. Я радий, що ваші зусилля були такі ефективні. А уявіть собі, якби наші Послання стали доступні більшості населення планети Земля? Що б сталося?

Я скажу вам, що станеться. Змінення свідомості хоча б одного відсотка людства Землі здатне повністю змінити хід еволюції на планеті. А змінення свідомості половини населення Землі здатне блискавично перенести планету на наступний еволюційний рівень. І ми вимушені будемо гальмувати процес змінень, щоб таке блискавичне змінення витримали ваші фізичні тіла. Тому що вам належить ще деякий час перебувати у ваших фізичних тілах для того, щоб повністю відпрацювати ту карму, яку ви створили на фізичному плані. А потім ви розстанетеся з вашими тілами й існуватимете у тоншому світі. І це станеться, і до цього вам слід спрямовуватися.

Моя присутність на планеті Земля ніколи ще не була такою великою завдяки нашому з вами зв'язку, завдяки вашому спрямуванню до мене й завдяки тому, що ви здатні змінюватися.

Якість змінення свідомості є найголовнішою якістю на цьому історичному проміжку часу. І ті з вас, хто більшою мірою оволодів цією якістю, розуміють, що насправді тільки на одній цій якості можна змінити весь світ.

Але для того, щоб опанувати якість змінення свідомості, вам потрібна безумовна Любов і Божественне терпіння і терпимість до всього, що іще не досконале.

Я бажаю вам здолати в вас усе те, що не від Бога, якнайшвидше, і я бажаю зустрітися з кожним з вас, хто мужньо долає всі труднощі й перешкоди у ваших життях, і потиснути вашу руку.

Отже, до зустрічі!

Я ЄСМЬ Майтрейя!