Літній цикл диктовок, який ми давали в Болгарії через нашого Посланника, завершений

Улюблений Ель Морія

21 липня 2006 року

Я ЄСМЬ Ель Морія Хан, який знову прийшов. Я ЄСМЬ прийшов для того, щоб повідомити вас про те, що літній цикл диктовок, який ми давали в Болгарії через нашого Посланника, завершений.

Я радий, що нам вдалося дати цей цикл диктовок у Болгарії. Бо щоразу, коли ми даємо наші Послання, вивільняється величезна кількість Світла на місці приймання диктовок. І та країна й ті люди, які беруть участь у процесі прийняття диктовок, отримують неабияку порцію Світла. І щоразу справа за тим, як ви розпорядитеся отриманим Світлом.

Коли трохи більше двох років тому мантія Посланника Братства була покладена на плечі Тетяни, ніхто не ручився б за те, що Росія має світле майбутнє. На фізичному плані панував повний хаос і безлад. Але ми прийшли й затвердили в наших Посланнях, що велике майбутнє готується на тонкому плані для цієї країни. І не минуло й двох років, як те, що було підготовлено на тонкому плані, почало осідати на фізичний план. І навіть ті скептики, які ще рік тому бурмотіли й говорили, що пропала Росія, зараз у подиві встали й чухають потилиці.

Ось так само й країна Болгарія. Якщо вона зможе розпорядитися якісно отриманим Світлом, то дуже скоро її чекають великі змінення, які стосуються і освіти, і економіки. Все у ваших руках! І всі змінення відбуваються через змінення вашої свідомості.

Завжди є небезпека, що те Світло, яке ми проливаємо на Землю, може бути невірно використано й спотворено, але щораз ми сподіваємося на те, що ваша чаша не виявиться дірявою та ви розпорядитеся отриманою енергією відповідно до Божественного плану й Божественного призначення.

Я радий, що вдалося дати значний багаж знань у цьому циклі диктовок. Завжди пам'ятайте, що Знання даються вам для обмірковування, для медитації в тиші вашого серця. Не прагніть відкласти книгу з диктовками якомога швидше. Постарайтеся повністю ввібрати все, що міститься в кожній диктовці. Кожну краплю цілющої Божественної енергії та кожне Слово Божественної Істини.

Ми приходимо до людства Землі, щоб зміцнити наші зв'язки, зв'язки між фізичним і тонким планом. І наші цілі й завдання цілком залежать від того, наскільки повно ви зможете засвоїти ту інформацію і ту енергію, яка міститься в наших Посланнях.

Не змушуйте нас нагадувати вам знову й знову про те, що на вас лежить величезна відповідальність за перетворення фізичного плану планети Земля. Пам'ятайте про те, що ви прийшли в це втілення, щоб здійснювати конкретні дії на фізичному плані. Але для того, щоб ваші дії були досконалі й відповідали Божественним планам, ви повинні передусім потурбуватися про ваші провідники. Невтомно очищайте ваші тонкі тіла молитвою та постом, прогулянками на природі й спілкуванням з дітьми й тваринами. Споглядайте прекрасне, і під впливом краси ви зміните ваш внутрішній стан. Ніщо не чинить такого впливу на людину, як краса й природа. Бережіть і культивуйте правильні образи у ваших життях. Намагайтеся, щоб все, що вас оточує, наповнювало вас гармонією та красою. Не соромтеся направляти інших людей, нагадуйте їм про те, що все, що їх оточує, надає на їхню свідомість та їхній внутрішній світ постійний вплив. І це стосується також перегляду телевізора й безконтрольного прослуховування радіо. Захищайте себе від будь-яких негативних вібрацій, від яких ви можете захистити себе. Є дуже багато способів, як захистити себе від негативних енергій, і багато які із цих способів не вимагають ніякого вкладення грошових коштів.

Тому я прийшов нагадати вам про те, що все вам під силу. Ви можете розраховувати на допомогу Владик і робити заклики, але діяти на фізичному плані потрібно буде вам самим. І всі дива, які відбуваються, ретельно сплановані. І диво перетворення фізичного плану неодмінно станеться, але для того щоб воно сталося, ви повинні підготувати це диво у ваших серцях.

Я бажаю вам успішної роботи над собою. Слідкуйте за тим, щоб жоден грам Божественної енергії не був спрямований не за призначенням. Вам багато що дано, і тепер ви повинні проявити свою готовність до співпраці з Небесами.

Усі ваші зусилля будуть примножені й неодмінно дадуть свої сходи.

Здається, що те, що змінюється на фізичному плані, не пов'язане з тими диктовками, які ми даємо, однак повірте мені, що практично всі позитивні змінення на планеті завжди були пов'язані з тим, що люди приймали наших Посланників і Слово, яке вони несуть. Якщо ж наших Посланників не приймали й не надавали їм почесті, то країна, яка допускала ці негативні дії, провалювалася на довгі роки в сутінки свідомості. І ми могли тільки просити Бога, щоб пробачилося їм, бо не відають, що творять.

Ми щиро сподіваємося, що сутінки людської свідомості залишилися в далекому минулому. І попереду яскравий світанок Знання, яке ви несете у ваших серцях.

Я прийшов, щоб дати заключну диктовку цього циклу й сповістити про те, що ми продовжимо роботу через нашого Посланника доти, поки така можливість для нашої роботи буде виявлена ​​на фізичному плані.

Не забувайте про те, що на кожному з вас лежить відповідальність за турботу про нашого Посланника. Тому що люди Божі завжди жили завдяки турботі добрих людей.

Я прощаюся з вами, але сподіваюся, що наша розлука не буде довгою, і ми знов зустрінемося з вами через цього Посланника, а з тими з вас, хто готовий, я прийду й зустрінуся особисто в тиші вашого серця.

Я ЄСМЬ Ель Морія,
до нових зустрічей!