Не пропустіть ваш шанс, і постарайтеся втриматися в коридорі еволюційної можливості

Улюблений Заратустра

20 липня 2006 року

Я ЄСМЬ Заратустра, який прийшов знову!

Я ЄСМЬ який прийшов, як завжди, для того, щоб дати вам наставляння, відповідні потребі дня.

Ваші запити до отримання Знань мають бути задоволені в тому ступені, у якому дозволяє Закон. Вам здається, що ви все знаєте, і все вмієте, і все збагнули в цьому світі. Дозвольте вам завважити, що вами рухає в такому випадку лише звичайна людська гординя. Тому що неможливо осягнути Закон цього Всесвіту тоді, коли ви перебуваєте на вашому людському рівні розвитку свідомості. І тільки тоді, коли ви відмовитеся від цієї вашої гордині, справжнє Знання здатне буде ввійти у ваш храм, скориставшись тим, що у вашій посудині утворилося порожнє місце, яке нарешті може бути заповнене Знанням. А до цього ви заповнюєте вашу ємність всім, що не тільки не потрібно взагалі, але й вкрай шкідливо для вас. Тому що та всеїдність, яка існує на планеті зараз, ніколи не існувала протягом мільйонів років. Завжди була заборона на багато які вияви, і ця заборона реалізовувалася на релігійному або державному рівні. Зараз ‒ не той час. І ви отримуєте можливість доступу до багато чого, що некорисно, але не має колишніх заборон. І лише ваша свідомість може слугувати тим цензором, який може заборонити вам робити те чи інше, читати те чи інше.

Тому ми приходимо, щоб дати вам можливість уявлень про те, що не є корисним для вашої свідомості, і про те, що вам необхідно для вашого розвитку. А вибір, ваш вибір, ви робите самі. І цей ваш вибір, який ви робите буквально у ці дні, визначає ваше подальше, визначає хід вашого індивідуального розвитку й той хід еволюції, яка протікає на Землі.

Ви не отримуєте заборон, але моральний закон, який існує всередині вас, сам має визначити, що вам корисно, а що ні. І дар розрізнення, який виходить зараз на перше місце, вам необхідний як повітря, як їжа. Ви повинні навчитися робити розрізнення. І це ваше життя є ключовим у ході еволюції вашої душі. Тому що від вашого вибору в цьому житті залежить весь подальший хід еволюції вашої душі. Ви або підете вперед великими темпами, або змушені будете плентатися у хвості еволюції. І я не здивуюся, якщо в одному з найближчих втілень ваше життя буде нагадувати життя папуасів де-небудь у Новій Гвінеї, тому що ті переваги, які ви надаєте в цьому житті, не далі, ніж рівень розвитку папуасів. І ви продовжите вашу безвихідну гілку еволюції, сидячи біля багаття та пожираючи вашу порцію м'яса.

Бог настільки милостивий, що задовольнить ваші бажання нічого не робити, їсти, спати й злягатися. Подібна деградація завжди проходила на планеті. І ті племена, які ви приймаєте за нерозвинених людей, колись зробили свій остаточний вибір, коли термін для такого вибору настав. І подальший еволюційний шлях для них закрився. Вони відпрацьовують карму фізичного й інших нижніх тіл, а далі їхня еволюція закінчується, і космічні сміттярі прибирають їх зі сцени еволюційного шляху розвитку.

Зараз за всіма космічними термінами вам належить зробити ваш вибір. Дуже багато душ накопичилося на планеті Земля, і для подальшої еволюції не всі з них придатні. Для деяких питання вибору не стоїть так гостро, і вони ще можуть продовжити безбідно існувати й робити свої спроби до розвитку вищої свідомості. Для інших всі космічні терміни пройшли, і це втілення є ключовим, щo визначає хід подальшої індивідуальної еволюції душі.

Я не хочу вас лякати, але нам здається доцільним, якщо ви зможете усвідомленіше підходити до виборів, які стоять перед вами, і розуміти, що вам загрожує в подальшому, якщо ваш вибір буде не вкладатися в рамки наданої космічної можливості.

Тому ми такі відверті. І я радий, що настав час, коли ми можемо ось так прямо сказати вам про наші турботи. І якщо ви не вважаєте за потрібне прислухатися до нас, це ‒ ваш вибір, і ви робите його усвідомлено, керуючись Законом вільної волі, який поширюється на вас. І цей Закон має свої часові межі. У той час як інші Закони діють до кінця виявленого всесвіту, Закон вільної волі припиняє виявлятися тоді, коли ваш розвиток не вкладається в заздалегідь відведені Законом рамки космічної можливості. Тому ми попереджаємо. Час є, але він дуже короткий, і для багатьох період вибору закінчується із цим втіленням.

Не пропустіть ваш шанс і постарайтеся втриматися в коридорі еволюційної можливості.

Погодьтеся, що коли людина не бажає вчитися у школі або в інституті, то батьки через якийсь час припиняють спроби змушувати своє чадо вчитися та надають його самому собі. Ось так само й ми, спонукаючи вас до розвитку й слідуванню Законові, рано чи пізно залишаємо свої спроби й надаємо вас самим собі пожинати плоди своїх виборів в одному з папуаських племен.

Усвідомлено підходьте до тих виборів, які ви робите день за днем. У міру вашого просування ваші вибори стають дедалі менш однозначними й очевидними, ілюзія навколо вас тоншає, і від вас вимагається розвиток Божественних якостей і здібностей до бачення тонкого світу, щоб не заблукати й покинути межі ілюзорного світу, піднятися у своїй свідомості на новий виток еволюції. І ми вас звемо й невтомно приходимо, щоб знову й знову зробити спробу пояснити вам ази знань Законів цього Всесвіту. А багато хто з вас відмахується від нас і продовжують із захватом читати й перечитувати ту літературу, яка присипляє їхні Божественні можливості й дає поживу для розгулу ілюзії в їхніх чотирьох нижніх тілах.

Вам даний фізичний зір, але вам дано й духовне бачення. Чому ви не використовуєте ваш дар? Доки ви будете потрапляти під вплив різних пройдисвітів, які набили руку на тім, щоб туманити вам мізки й змушувати вас робити один неправильний вибір за іншим? Усе розрізнення, увесь механізм розрізнення прихований всередині вас, у ваших серцях. Ви всі створені за образом і подобою Божою. Чому ви постійно забуваєте про це й шукаєте підпори у фізичному світі, щоб не впасти. Вам не потрібні ніякі підпори у вигляді ясновидців, екстрасенсів і бабок-ворожок. Вам необхідно просто скористатися тим механізмом розрізнення, який існує всередині вас. Ваше Вище Я сотні й тисячі років чекає, коли ви нарешті звернете на нього увагу й прислухаєтеся до його порад, які воно вам бажає дати в тиші вашого серця. Ні, ви постійно займаєте вашу увагу зовнішніми брязкальцями, щоб не залишитися наодинці із собою та прислухатися до свого серця.

Я був різкий сьогодні. Але весь запал мого серця та все моє полум'я я бажав віддати вам, щоб зігріти ваші серця та вирвати їх з холоду невігластва й пітьми, у яких багато хто з вас продовжує перебувати.

Я виконав те, для чого приходив. І я спокійний за те, що тепер ви не можете більш говорити, що ви нічого не знали, і вас ні про що не попереджали.

Я ЄСМЬ Заратустра,
з Любов'ю до вас, 
тому що тільки моя Любов
спонукала мене на цю розмову.