Про диспенсацію 23 числа й інші можливості, які даються Небесами

Улюблений Ель Морія

19 липня 2006 року

Я ЄСМЬ Ель Морія Хан, який прийшов до вас для того, щоб дати Послання. І в цей день я маю нагадати вам про диспенсацію, яка стосується двадцять третього числа кожного місяця. Ця диспенсація дозволяє вам при правильному вашому настроюванні й поведінці впродовж дня 23 числа отримати можливість для відпрацювання карми наступного місяця. Ви знаєте умови диспенсації1, я сьогодні хотів би ще раз зупинитися на тому моменті, який стосується відпрацювання вашої особистої карми. Ви можете використовувати цю диспенсацію для допомоги у відпрацюванні планетарної карми, карми вашої країни. Але я б хотів нагадати вам і прояснити ще раз, що ви також можете використовувати цю можливість для відпрацювання вашої особистої карми й карми ваших найближчих родичів, які пов'язані з вами кармічно. Тому якщо ви одну годину в день 23 числа приділите молитовній практиці й зробите відповідний заклик, то вся енергія буде примножена кількістю учасників, які візьмуть участь у диспенсації цього дня. І ця енергія насамперед буде спрямована на трансмутацію тієї карми, яка заважає стійкому еволюційному розвиткові на планеті Земля. Енергія, що залишилася, буде спрямована на вирішення ваших особистих кармічних проблем, про які ви будете просити. Це можливість для вас ‒ отримати полегшення кармічного тягаря. Тому використовуйте її, просіть, і вам дасться тією мірою, у якій ви докладете ваших зусиль, не тільки у вигляді молитви, але все, що ви будете робити в цей день, будь-яка ваша діяльність, може бути присвячена відпрацюванню карми наступного місяця.

Пропускайте через себе Божественну енергію та направляйте її на розчинення ваших кармічних проблем, чи пов'язані вони з вашим чоловіком, дружиною, дітьми, батьками, вашими товаришами по службі.

Це дуже важлива диспенсація, яка зараз реально діє та допомагає вам прорватися крізь ваші кармічні проблеми. Будь-який механізм, який дають Небеса, має бути використаний вами на повну потужність.

Зараз, коли я нагадав вам про ваші можливості й Божественні милості, що стосуються 23 числа кожного місяця, я хотів би розпочати головне, заради чого я прийшов. А прийшов я для того, щоб дати вам уявлення про вашу ситуацію. Не ситуацію кожного з вас конкретно, а ту ситуацію, яка склалася на Землі, поточну ситуацію на планеті Земля. Вам стало відомо з попередніх диктовок, які ми давали в цьому циклі через цього Посланника, про те, що ситуація на планеті покращала. Однак не слід вам розслаблятися та перестати докладати ваших зусиль. Тому що процес тільки почався, і будь-яке розслаблення недоречне. Тільки тоді, коли ви здатні будете докладати щодня ваших зусиль, ви зможете втримати стійкі темпи перетворення планети Земля.

Зараз ваші зусилля ще недостатні, і резерв енергії, який використовується нами для стабілізації, поки не наповнюється. Наповнення енергією можливо тоді, коли все більша й  більша кількість співробітників зможуть дарувати нам енергію своїх сердець. Ми дуже цінуємо Любов, яку ви нам посилаєте. Тому ваша Любов може заповнити відсутню кількість енергії. Ми також дуже цінуємо ваші справи, які ви безкорисливо здійснюєте для Братства. І та допомога, яку відчувають від Небес наші співробітники у критичні моменти їхніх життів, визначається тією мірою жертви, яку вони змогли принести раніше, служачи нам. Ми дуже цінуємо тих, хто здатний вийти у своїй свідомості на рівень усвідомленої співпраці з Ієрархією. Ми посилаємо вам думки й бажання, і ви відчуваєте енергію, необхідну вам для того, щоб робити справи Братства на фізичному плані. І таких наших співробітників, які перебувають у втіленні, стає все більш і більш. Я не можу прийти до кожного з вас і висловити вам своє признання і вдячність за ту роботу, яку ви проводите для Братства, але я можу висловити вам своє признання і вдячність через цього Посланника. Прийміть від мене низький уклін. Я щиро вклоняюся перед Світлом Бога в вас і тими вашими Божественними якостями, які дозволяють вам не збитися з курсу й діяти в інтересах Братства, перебуваючи на Землі в цей важкий для планети час.

Відчуйте відповідальність і зберігайте ваше спрямування. Насправді любов до постійного напруження та невтомне докладання сил відрізняють наших учнів. Ви можете безпомилково визначити наших учнів серед вас. Вони не скиглять і не скаржаться на життя, а продовжують день у день робити свою справу, заради якої вони прийшли у втілення. І ніякі життєві невдачі й випробування не здатні зупинити їх. Тому що Віра їхня міцна, і їхній зв'язок з Вищою частиною їх самих не дає їм збитися зі Шляху.

Наші співробітники не змушують нікого звертати на них увагу. І вони не говорять всім про те, яка велика робота виконана й робиться. Ні, вони вважають за краще робити свою справу тихо й невтомно, не викликаючи зайвого інтересу з боку протилежних нам сил. Кожен знає свою справу й робить її.

Наші співробітники розкидані по різних країнах і континентах. І хотілося б відзначити особливу роботу наших співробітників у таких країнах як Росія, Болгарія, Латвія, Німеччина, Україна, Литва, Вірменія.

Ми чекаємо, що з'являться ті на землі Америки, які також пробудяться та відновлять свій загублений зв'язок з Ієрархією. Кожна нова диспенсація та кожна нова можливість, яку дають Небеса, надає нові перспективи тим людям і тим країнам, які використовують цю можливість і приєднуються до неї. Тому не соромтеся підтримувати ваші зв'язки з російським Посланником. Немає ні національних, ні континентальних кордонів для нашого Вчення. Ми вчили людство Землі навіть тоді, коли ще не було й натяку про ті материки, які зараз є на планеті. І ми продовжимо свою роботу з навчання та освіти людства, тому що віримо в те, що людство Землі витримає всі випробування та із честю виявить ті Божественні якості, які поки перебувають у сплячому стані у більшості на планеті.

Ми сподіваємося на співпрацю з кожним, і для того щоб вам вступити у співпрацю з Ієрархією, ви можете використовувати мій фокус, моє зображення та звертатися до мене щодня з вашими проханнями й проблемами, вашими питаннями й побажаннями. Подільність моєї свідомості й дарована мені Богом можливість дозволяють мені бути присутнім відразу в багатьох місцях і давати вам свої наставляння та рекомендації. Я чую вас всіх, хто звертається до мене. Залишилося тільки вам навчитися чути мене. Я приходжу до вас і говорю з тиші вашого серця. Постарайтеся почути мене. Відійдіть від суєти, сядьте тихо перед моїм фокусом або просто уявіть мене у вашій уяві, я запевняю вас, що коли ваше прагнення почути мене сильне, то ви неодмінно почуєте мій голос у глибині вашого серця. Тільки це буде не звичний вам людський голос. Але це буде відповідь на всі ваші запитання. Ви отримаєте відповідь і будете знати, що я дав її вам.

Потренуйтеся. Ви можете не почути з першого разу. Розвивайте в собі якість спілкування з тонким світом.

Я завжди з вами в тиші ваших сердець, але я не можу бути з вами, якщо ви не підготуєте свої храми для спілкування зі мною, не звільнитеся від більшості притаманних людству звичок. Я перелічу деякі з них: алкоголь, куріння, прослуховування рок-музики, негативні стани вашої свідомості ‒ образа, гнів, зневіра, жалість до себе й інші ‒ усе це заважає мені встановити з вами зв'язок на тонкому плані, а вам заважає почути мене.

Не впадайте у відчай, якщо у вас багато недоліків. Якщо ви вибрали Шлях і йдете ним невтомно щодня, то дуже скоро все зайве, усе, що вам заважає, ви відкинете як непотрібне й таке, що обтяжує вас на ходу.

І залишаться тільки ті ваші якості, які є Божественними, неминущими. І ви з подивом буквально через кілька років озирнетеся на себе, які ви зараз, і здивуєтеся, так багато в вас зміниться.

Я покидаю вас і з нетерпінням чекаю нових зустрічей у ваших серцях.

Отже, до зустрічі!

Я ЄСМЬ Ель Морія,
завжди з вами!

 

_________________________________

1Перелік диктовок, раніше даних Владиками і які стосуються диспенсації 23 числа.

‒ "Найкращою проповіддю буде ваш особистий приклад". Богиня Свободи, 22 квітня 2005 року.

- "Про можливість полегшення карми наступного місяця та листи до Кармічного Правління". Улюблений Сурія, 23 червня 2005 року.

- "Про нову Божественну милість". Улюблений Ель Морія, 27 червня 2005 року.

- "Я приніс вам дві звістки. Одну ‒ сумну, а іншу ‒ радісну". Улюблений Ель Морія, 7 січня 2006 року.

- "Про майбутній день літнього сонцестояння таБожественні милості, пов'язанііз цим днем". Господь Майтрейя, 15 червня 2006 року.

- "Про диспенсацію 23 числа й інші можливості, які даються Небесами". Улюблений Ель Морія,19липня 2006 року.

- "До диспенсації 23 числа додається ще один дуже важливий пункт". Гаутама Будда, 25 грудня 2006 року.