Ми даємо вам Живе Слово, Живе Вчення та очікуємо,що ви понесете наше Слово й наше Вчення в життя через конкретні справи на фізичному плані

Санат Кумара

18 липня 2006 року

Я ЄСМЬ Санат Кумара, який знову прийшов до вас цим днем. Я ЄСМЬ прийшов з метою донести до вас Божественну Істину. Ви мріяли про те, щоб отримати доступ у ваших серцях до всієї повноти Божественної Істини. І ось настає той час, коли вам має бути відкрите Слово Бога. Не тому, що це Слово незрозуміло було вам досі, а тому, що ваші серця були закриті від Божественної Істини.

Ви можете почути тільки те у ваших серцях, до чого ви готові й чого ви очікуєте. А ми, у свою чергу, завжди готові дати вам те, до чого ви прагнете. Це дуже схоже на виховання дітей. Коли вони ростуть, то колишні іграшки стають їм нецікаві, і вони спрямовують свій погляд до нових іграшок, до яких доросла їхня свідомість. Потім поступово діти стають дорослими й входять у доросле життя, продовжуючи в дорослому житті грати в ті ігри, до яких готова їхня свідомість. І ось нарешті настає такий момент, коли ніякі ігри фізичного світу не здатні задовольнити свідомість людини, і це означає, що людина готова до переходу на новий рівень свідомості, в інший світ.

Спочатку перехід у цей світ відбувається непомітно й ледь розпізнавано. Цей світ відкривається всередині вас. Спочатку ледь-ледь, потім все сильніше й сильніше ви відчуваєте цей інший світ, відмінний від вашого фізичного світу. Ви контактуєте із цим світом уві сні, у хвилини ваших прозрінь у тиші вашого серця. І цей світ з ваших сердець поступово починає поширюватися на ваш фізичний світ. І ваш фізичний світ починає змінюватися, стоншуватися та набувати рис тонкого світу. Це проникнення світів починається всередині вас, і ви є тим передовим загоном волонтерів, які проростають своєю свідомістю в Новий Світ і наближають пришестя цього Світу для всієї планети.

Цей процес іде. Він почався давно. Але останнім часом цей процес все прискорюється та прискорюється. І перехід у Новий Світ, на новий рівень розвитку може відбутися набагато швидше, ніж планувалося, якщо темпи зростання вашої свідомості будуть так само стрімко зростати.

Повірте мені, що ваша свідомість є найбільшим стримуючим фактором, який заважає ходу еволюції на вашій планеті. Ви досі нагадували другорічників, які були нездатні засвоїти уроки, що даються. І нам довелося вдатися до багатьох штучних заходів, щоб зрушити ваш розвиток з мертвої точки, на якій ви застрягли. І зараз похмурому середньовіччю вашої свідомості підходить кінець. Настає пробудження та світанок нового дня. Я щасливий констатувати цей перехід вашої свідомості на новий рівень.

Як радіють Небеса від того, що така велика кількість індивідуумів досягла стану пробудження свідомості!

Не розслабляйтеся, тому що трясовина фізичного світу здатна знов засмоктати вашу свідомість та опустити її на більш низький рівень, властивий людині-тварині. Пам'ятайте й завжди знайте, що ви є Богами, і наступний етап вашої еволюції - стати, нарешті, людиною розумною та Боголюдиною.

Ваша відміна від нас полягає тільки в рівні вашої свідомості, і багато Вознесених Владик готові пожертвувати частиною своїх каузальних тіл, щоб забезпечити вам зростання вашої свідомості. І багато хто з Вознесених Владик дійсно жертвує багато чим і приходять у втілення частково, проникаючи в тих індивідуумів, які на тонкому плані дали згоду на подібне підселення. Це забезпечує для вас можливість отримати стрибок у рівні розвитку вашої свідомості. І, отримуючи подібне прискорення, ви можете впливати на тих, хто перебуває поруч з вами, ваших родичів, знайомих і товаришів по службі. Подібний стрибок вашої свідомості не може сховатися від очей тих людей, хто вас давно знає. І вони не зможуть собі пояснити ні того, що з вами сталося, ні того, чому вони втратили цікавість і більш не прагнуть спілкуватися з вами. Але інші люди, відчуваючи у вас ті вібрації, до яких вони давно спрямовувалися, знайдуть з вами загальні точки дотику. І ви станете здатні об'єднатися на новому рівні свідомості й творити нове майбутнє, перебуваючи на цьому новому рівні свідомості. Ви зможете впливати на все, що вас оточує. Здатність до об'єднання та роблення спільних справ є незаперечним підтвердженням того, що ви зійшли на новий рівень вашої свідомості. Ви можете скільки завгодно розповідати іншим людям про ваші заслуги й досягнення, але якщо на фізичному плані ваші внутрішні досягнення не виявляються у вигляді конкретних справ, плодів, то гріш ціна цим вашим досягненням. І, швидше за все, це просто астральні жартівники пожартували над вами й розповіли вам про вашу велич, якої ви ще не досягли, тому що рівень вашої свідомості не дозволяє вам піднятися вище астрального плану.

Усі досягнення ваші мають бути виявлені на фізичному плані. І основне ваше досягнення ‒ уміння співпрацювати й виконувати конкретні справи на фізичному плані. Не будувати міфічні проєкти на тонкому плані, а засукати рукава й побудувати будинок для людей похилого віку, дитячий сад для дітей, посадити сад і допомогти ближньому. Багато справ у вашому світі, і всі ці справи робляться тими, хто досяг певних духовних досягнень, а не думає, що він чогось досяг.

Так ми зможемо змінювати світ, діючи через тих, хто підготував свій храм до нашого приходу й висловив готовність до служіння.

Зараз час змінився. І якщо раніше для того, щоб вам відпрацювати карму, треба було читати веління та молитися, то зараз настав час конкретних справ на фізичному плані. І коли ви починаєте вашу взаємодію зі здійснення планів Владик на фізичному плані, ваша карма відпрацьовується з блискавичною швидкістю. Це ‒ нова диспенсація для вашого часу. Відпрацювання карми буде прискорено для тих, хто робить конкретні дії на фізичному плані, спрямовані на виконання планів Братства.

Наші плани залишаються незмінними протягом мільйонів років. Наші плани ‒ це давання Вчення та слідування Вченню. І особливо добре, якщо ви застосуєте ваші зусилля в галузі виховання дітей і молоді. Тому що через десять - двадцять років ваші зусилля дадуть свої реальні плоди, тоді, коли нове покоління ввійде в доросле життя та буде будувати це життя на Божественних принципах.

Я сьогодні хотів ще раз звернути вашу увагу на необхідність вашої роботи над своєю свідомістю та водночас вашої роботи колективної один з одним на фізичному плані. Немає часу чекати, коли ви станете повністю досконалими. Ваші спрямування дадуть свої плоди набагато швидше, якщо ви будете у вашому повсякденному житті застосовувати всі отримані знання відразу ж, як тільки ви їх отримали. Все, що не закріплюється на практиці, стає марним, мертвим знанням.

Ми даємо вам Живе Слово, Живе Вчення та очікуємо, що ви понесете наше Слово й наше Вчення в життя через конкретні справи на фізичному плані.

Я ЄСМЬ Санат Кумара,
з Надією на вас і Вірою у вас.