Я бажаю вам виявляти у ваших життях тільки позитивні якості й постійно прагнути до горніх вершин Божественного світу!

Улюблений Ланто

17 липня 2006 року

Я ЄСМЬ Ланто, який прийшов до вас.

Я ЄСМЬ який прийшов для того, щоб, як завжди, дати вам Послання з нашого рівня ефірних октав. Саме із цього рівня стає очевидним той стан справ, який існує на Землі, і ті проблеми, з якими зустрічається людство, але не усвідомлює їх, тому що перебуває всередині проблемної ситуації. Фактично для вас, улюблені, наші Послання є тим джерелом інформації, яке дозволяє вам отримати орієнтування у вашому світі. І тому ми невтомно приходимо, щоб дати наші Послання, і використовуємо для цього можливість, яку дають Небеса, ‒ спілкування з людством Землі через цього Посланника, яка перебуває у втіленні.

Інститут Посланництва був завжди. Завжди на Землю приходили у втілення люди, які мають своєю місією забезпечити зв'язок між світами, послужити провідником Божественних енергій і знань на фізичний план. Без цієї можливості людство Землі не змогло б розвиватися, тому що йому потрібна постійна турбота й опіка, яку йому можуть дати тільки більш високорозвинені істоти, які живуть на тоншому плані, у світі тонкому й у світі вогненному. Тому ми обрали своєю місією служити людству Землі й підтягувати його до свого рівня розвитку. Вам здається, що все, що я кажу, не стосується вас безпосередньо, проте можу вам трохи відкрити один невеликий секрет. Я зараз маю можливість говорити з тими, з ким я вже мав бесіди до їхнього втілення на Землі. Тому що вам здається випадковим, що ви знайшли ці диктовки й читаєте наші Послання. Однак ви ще до свого втілення знали, що ви повинні знайти це Вчення, тому що це Вчення неминуче притягує вас своїми вібраціями, і ви відчуваєте те, що лежить над текстом і написано між рядками. Це особливе чуття, інтуїція та програма, закладена вами самими до вашого втілення на Землі.

Ви не змогли б розвиватися, якби не отримували щоденного керівництва вві сні, коли відвідуєте наші священнообителі, і ви не змогли б розвиватися, якби ваші душі не отримували необхідних наставлянь у період між вашими втіленнями на Землі. На жаль, вібрації вашого щільного світу позбавляють вас можливості пам'ятати те, що ви отримуєте на тонкому плані в якості керівництва до дії. Але, утім, ви у ваших життях постійно виконуєте намічені вами самими плани. Це ви називаєте діяти за натхненням або користуватися інтуїцією. Багато хто вважає, що випадок підводить їх до тих чи інших людей, і ситуація складається сама собою. Що ж, ви можете вважати так чи інакше, але процес еволюції буде проходити за заздалегідь наміченим планом. Неможливо передбачити всіх нюансів і всіх дрібних моментів, але загальний хід еволюції на планеті Земля ретельно відстежується, і мільйони істот, які перебувають на тонкому плані, забезпечують ваш розвиток. Це і ангели, і елементали, і Вознесені Владики, і багато інших представників різних космічних ієрархій і структур. Вам не варто надто вникати у структуру космічної ієрархії. Прийде час, і ви отримаєте всі необхідні знання та розуміння. Зараз для вас найголовнішим є підняти вашу свідомість до того рівня, коли ви зможете усвідомлено сприймати тонкий світ і завдання тонкого світу. Тоді ви зможете отримати ваше власне спілкування з Вищою частиною вас самих і через неї з нами, Вознесеними Сонмами. Тоді, коли рівень свідомості людства дозволить, таке спілкування буде дуже легко здійсненно, і воно буде властиво більшості населення Землі так само, як зараз набув поширення інтернет. Ця нова мережа спілкування дозволить людству вийти на новий рівень спілкування та отримати доступ до космічного банку даних точно так само, як ви отримуєте зараз доступ до бази даних, що міститься в інтернеті.

Тому ми приходимо знов і знов, щоб розбудити вашу свідомість від довгої сплячки й вказати вам на ті можливості й перспективи, які відкриються перед вами тоді, коли ви добровільно відмовитесь від своїх прихильностей до фізичного плану. Згадайте, як важко вам було вперше вийти в інтернет та отримати уявлення про те, як він працює. І зараз ви перебуваєте на порозі нової можливості, ви перебуваєте на порозі нової космічної можливості, яка дозволить вам вийти в космічний інтернет. І так само будуть ті люди, які отримають першими цю можливість, а будуть ті, хто ще багато втілень змушені будуть залишатися в невіданні. Не тому що для них ця можливість не буде існувати, а тому що сама людина лінується скористатися наданою їй Богом можливістю. Тому відставте вбік вашу лінь і ваші прихильності до фізичного світу, до ваших людських звичок і зверніть нарешті ваш погляд на Небеса! Розширте ваш діапазон сприйняття реальності! Спрямуйтеся до вищих світів, і ви отримаєте те, до чого прагнете!

Неможливо вам добитися чогось, якщо ви не маєте уявлення, що вам треба й до чого вам потрібно спрямовуватися. Тому ми приходимо й даємо вам уявлення про те, до чого ви повинні спрямовуватися, і ми також даємо вам інструменти й підходи, які ви повинні опанувати.

Уся Божественна досконалість лежить всередині вас. І ви повинні просто навчитися отримувати доступ до цієї досконалості. А для цього вам необхідно очистити свої провідники від того сміття, яке ви назбирали на Землі за тисячі втілень. Вам необхідно навчитися розставатися з усім, що вам не треба у вашому новому житті.

Не бійтеся перемін, не бійтеся розставатися зі старими звичками. Усе це обмежує ваше просування та заважає вам вирватися на новий рівень свідомості й набути воістину космічних можливостей.

Ваша прихильність до вашого світу заважає вам. Зрозумійте, що все, в остаточному підсумку, визначається тим рівнем свідомості, який ви маєте, і ваш рівень свідомості визначається тільки вашою здатністю звільнятися від того, що заважає вам слідувати шляхом еволюції. Ви самі заганяєте себе в кут вашими негативними думками, вашим негативним сприйняттям світу, вашою критикою та критиканством всього, що вас оточує. Умійте відчувати почуття постійної внутрішньої радості навіть тоді, коли зовнішні обставини вашого життя складаються, як вам здається, гірше не може бути. Тому що за темною смугою неодмінно буде світла смуга, за темною ніччю настане світанок нового дня! І так буде доти, поки буде існувати цей матеріальний всесвіт. Незабаром ваше почуття радості стане для вас настільки природним виявом вашої натури, що ви ніколи більш не будете відчувати жодних негативних почуттів і ніякого смутку!

Я бажаю вам виявляти у ваших життях тільки позитивні якості й постійно прагнути до горніх вершин Божественного світу!

Я ЄСМЬ Ланто,
з побажанням вам щасливої ​​дороги!