Тільки від вас самих залежить, чи зможете ви забезпечити вашому Вищому Я сприятливі умови для бесіди

Улюблений Іларіон

16 липня 2006 року

Я ЄСМЬ Владика Іларіон, який прийшов до вас для наставлянь, для внутрішньої роботи. Тому що ті наставляння, які ви отримуєте від нас, призначені для обмірковування в тиші вашого серця. Ми діємо через вашу свідомість, ми намагаємося розширити вашу свідомість і донести до неї ті Істини, які неспростовно засвідчили себе у століттях. І ці Істини ви можете перевірити у своєму серці.

Прислухайтеся до свого серця. Вловіть момент тиші, коли ви спокійні й все всередині вас перебуває в досконалому, гармонійному стані. Дуже рідкісні такі хвилини, але ці хвилини бувають у житті кожної людини. Бог дарує вам ці миті внутрішньої тиші, щоб ви свідомо могли спрямовуватися до відновлення таких станів, коли всередині вас все  перебуває у спокої та рівновазі. Саме в ці миті вам найпростіше почути голос свого Вищого Я. Тихий внутрішній голос у тиші вашого серця. І ви навіть не можете часом відрізнити цей голос від ваших внутрішніх розмірковувань, які веде ваш розум. Треба постаратися зробити розрізнення. Цей голос вирізняється виключно шанобливим ставленням до вас, він дуже ласкавий і відрізняється простотою, невибагливістю, щирістю та любов'ю. Ви не можете не відчувати різниці з вашими щоденними монологами, які ви ведете всередині себе. Вам необхідно прислухатися. Це голос вашого Вищого Я. Не так часто вам доводиться чути цей голос. Але якщо ви у своїй зовнішній свідомості очікуєте почути цей голос, то ви завжди зможете зробити розрізнення та відрізнити цей ласкавий голос від сотень і тисяч інших голосів, що належать астральному плану.

Я дам вам повчання, яке допоможе вам почути ваш внутрішній голос. І це повчання стосується змінення вашого способу життя. Ви повинні усамітнитися, щоб почути своє Вище Я. Воно просто не може підійти до вас, коли ви надто стурбовані всім, що перебуває навколо вас у фізичному світі. Уявіть собі дитину, яка прийшла у ваш світ,  щойно народилася. Для цього немовляти все є стресом, усе, що вас оточує у вашому житті й до чого ви звикли, немовля сприймає як страхітливе й небачене. Шум машин, звуки різкої музики, будь-які звуки вашого світу незвичайні для душі, яка знову прийшла у ваш світ і вимагають певної адаптації.

Ваше Вище Я подібно до дитини, яка через вас приходить у ваш світ. І та обстановка, у якій ви перебуваєте, іноді є настільки жахливою, що ваше Вище Я моментально йде з вашого світу, щоб довгі десятиліття чекати слушної нагоди й знову прийти до вас у ваш внутрішній простір для бесіди. Тому тільки від вас самих залежить, чи зможете ви забезпечити вашому Вищому Я сприятливі умови для бесіди. Цей фізичний світ так вирізняється від Божественного світу, що перебування у вашому світі не тільки Вищого Я, але й всіх Вознесених Істот, які перебувають на більш тонких планах, є важким або й зовсім неможливим. Тому ви повинні спочатку створити умови у вашому світі, щоб ми змогли приходити до вас у гості разом з вашим Вищим Я та розмовляти з вами.

Цілком зрозуміло, що ви не зможете миттєво змінити всі обставини вашого життя, переїхати жити в тихе, відлюдне місце, кинути звичну роботу й сім'ю. Ні, від вас цього не вимагається, але ви повинні спрямовуватися до правильних зразків поведінки, до тихої чарівливої музики, до ласкавого шелесту трав, до щебету птахів і до ніжного дзюрчання води. Тоді, коли правильні зразки музики, фільмів, картин, усього, що вас оточує, заповнять вашу свідомість і ваше найближче оточення, тоді ви зможете поступово подолати негативні впливи вашого світу й перейти в інший, тонший світ. Ваш перехід у тонкий світ буде забезпечений тоді, коли ви зможете забезпечити присутність тонкого світу у вашому внутрішньому просторі й у вашому зовнішньому просторі. І тоді до вас у гості зможуть приходити ангели й елементали, і ви будете здатні бачити їх вашими звичайними людськими очима. Все вам під силу, і все досяжне через змінення вашої свідомості. Поступово, крок за кроком. Але всі вживані вами кроки повинні бути спрямовані у правильному напрямку. Це й складає трудність. Тому що більшість із вас на другий же день забуває про всі свої благі наміри й плани, які ви побудували у своїй голові під час читання диктовок Владик.

Тому сталість ваших спрямувань необхідно виробити в собі насамперед. Не дозволяйте вашому плотському розумові відволікати вас і не піддавайтеся на його вмовляння, що у вас ще є достатньо часу попереду й ви можете дозволити собі ці маленькі невинні слабкості, до яких ви так звикли.

Відчувайте межу тонкого світу й прибирайте зі своєї свідомості все, що заважає вам перейти цю межу. Прибирайте зі своєї свідомості всі невірні зразки й вияви, усе, що змушує вас заглиблюватися в матеріальність і прив'язуватися до неї. Правильна настроєність необхідна. І крім вас ніхто не зможе подолати ваші недоліки й ваші прихильності. Допомога Небес не забариться прийти, але ви самі повинні усвідомити свої недоліки й захотіти їх позбавитися. Часом дуже маленька прихильність вимагає багатьох щоденних зусиль, щоб з нею можна було розстатися. Але, якщо ваше прагнення міцне, то кожна наступна ваша прихильність вимагатиме дедалі менше часу й зусиль, щоб її позбавитися.

Зберігайте вірні орієнтири у своїй свідомості. І тоді, коли вас життя вибиває зі стану спокою та рівноваги, майте зовні вас знаки ваших досягнень у минулому. Це можуть бути світлини, фільми, записи вашого щоденника, у яких ви зберегли ваші піднесені стани свідомості. Для кожного з вас буде свій знак і символ, який буде нагадувати вам про тонкий світ. Це може бути картина або лик близького вам Владики. Не нехтуйте нічим, щоб знову підняти ваші вібрації та повернутися до стану гармонії і єдності з тонким світом.

Чим вищі вібрації ваших тіл, тим до вищих шарів тонкого світу ви отримаєте доступ у вашій свідомості. Ви переходите в тонкий світ всередині вашої свідомості, самі змінюючи вібрації вашого тіла. Ваше завдання - отримати уявлення про різницю вібрацій і спрямовуватися до більш піднесених вібрацій. Робіть все, що дозволяє вам якомога довше затриматися у стані високих вібрацій. Для одних це музика, для інших - картини, для когось - молитви, для когось - медитації. Використовуйте весь арсенал засобів, які вам доступні, щоб постійно втримувати себе у високому стані свідомості, далеко від темних думок і почуттів. І тоді ви зможете спостерігати, як все у вашому житті почне змінюватися. Ваше оточення, ваша робота. Вам доведеться напрацювати в собі звичку до того, що все почне змінюватися навколо вас разом зі зміною ваших вібрацій. Ваше оточення і те, що не зможе підстроїтися до ваших вібрацій, покине ваше життя, або ви самі підете від всього, що гальмує ваше духовне зростання. Треба дуже добре вміти розрізняти примхи вашого его й те спрямування до більш тонкого й піднесеного світу, яке первісно присутнє в вас. І ви повинні дуже тонко розрізняти всі кармічні моменти, які ще не подолані вами й приневолюють, примушують вас перебувати в некомфортних для вас умовах. Нічого не поробиш, усе, що ми створили самі, ми повинні відпрацювати, навіть якщо нам це дуже важко й неприємно. Проте всі ці тонкі моменти розрізнення повністю перебувають під контролем вашого Вищого Я. І ви завжди зможете отримати у вашого Вищого Я всі необхідні консультації.

Я сьогодні сказав вам багато про що. І це все необхідно вам. Тому що, чим далі йде розвиток людства, тим з дедалібільш тонкими гранями ілюзії ви зустрічаєтеся. І ви повинні бути готові робити ваші вибори за будь-яких зовнішніх і внутрішніх обставин.

Я бажаю вам робити тільки правильні вибори!

Я ЄСМЬ Іларіон.