Я та мої ангели готові прийти за першим вашим покликом!

Святий Михаїл Архангел

15 липня 2006 року

Я ЄСМЬ Михаїл, який прийшов!

Я ЄСМЬ прийшов! Я прийшов для того, щоб мій прихід був виявлений на фізичному плані через цього Посланника!

Я щасливий нашій новій зустрічі, і я сподіваюся, що наша зустріч принесе користь вам, тому що всі наші з вами контакти й взаємодії дуже важливі.

Ви знаєте мене як того, хто очолює воїнства Господні й бореться з будь-яким виявом негативної, заперечної енергії. Так, я служу на сторожі інтересів Господа цього Всесвіту й виконую свою роботу так, як велить мені моя честь.

Я та мої ангели готові прийти за першим вашим покликом і вимогою, щоб надати вам допомогу, про яку ви просите. Багато всякої нечисті перебуває на астральному плані планети Земля, і я є той, хто за своєю посадою зобов'язаний стежити за тим, щоб ця нечисть не заважала еволюційному розвиткові на планеті. Я стежу за порядком і сприяю вашому еволюційному розвиткові. Я дотримуюся ваших закликів і ретельно виконую їх, але тільки в такому випадку, коли вони відповідають Волі Бога.

Зараз я готовий служити з подвоєною силою та енергією, оскільки радий відзначити, що велика кількість людських індивідуумів взялася за розум і намагається зрозуміти Закон цього Всесвіту й слідувати йому. Це дуже радує. Але є також присмак печалі в цій радісній звістці, тому що існують ті, хто у своїй свідомості так низько впали, що не можуть більше слідувати еволюційним шляхом. І для цих людей ми граємо роль гробарів. Тому що після смерті індивідуумів, які остаточно позбавили себе зв'язку з Богом, на тонкому плані залишається темна енергетична хмара, яка не підлягає подальшій еволюції. Наше завдання - прибрати це космічне сміття, щоб дати можливість рухатися далі всьому, що слідує еволюції. Це сумно, але надто багато людських індивідуумів так прив'язали себе до фізичного плану, що вже не здатні до подальшого розвитку. І це їхнє життя буде останнім. Оскільки вони протягом вже багатьох втілень не мають зв'язку з Богом і не прагнуть до цього зв'язку, то для них процес еволюції закінчений. Вони не можуть довше залишатися на Землі й змушені будуть відновити свій еволюційний шлях на інших планетах і в набагато нижчих формах або повністю зійти зі шляху розвитку індивідуальності й повернутися в серце Єдиного для переполяризації. Все це створює велику роботу для мене й моїх легіонів, але ця наша робота звільняє вам Шлях. Тим з вас, хто слідує Законові цього Всесвіту.

Вам не слід надто велику увагу приділяти тому, що не пов'язано з вашою еволюцією. Але я та мої легіони будемо вдячні вам, якщо ви будете робити заклики для того, щоб ми могли успішніше впоратися з нашою роботою на тонкому плані.

Ви знаєте, що відбувається багато катастроф і стихійних лих, у яких гинуть люди, багато людей. Люди гинуть з різних причин, і не вам судити про ці причини й аналізувати їх. Але ви можете допомогти душам тих людей, які роблять свій перехід за трагічних обставин. І якщо ви зробите заклик до мене й моїх легіонів і прикличете нас, щоб ми взяли під контроль душі людей, які загинули в тій чи іншій катастрофі, то це полегшить нам виконання нашої роботи.

Тому, будь ласка, якщо ви стали свідком або дізналися з новин про будь-яку катастрофу, зробіть наступний заклик:

"В ім'я Господа Бога Всемогутнього, в ім'я мого Вищого Я, я прошу улюбленого Архангела Михаїла й ангелів Захисту взяти під контроль ситуацію, пов'язану з наступною подією (указуєте точне місце й даєте опис події, наприклад: "Катастрофою, пов'язаною з падінням літака там-то"). Я прошу тебе й твоїх ангелів надати допомогу душам людей, загиблих у цій катастрофі, і супроводити їх на той рівень тонкого плану, який відповідає їхнім досягненням, отриманим у цьому й попередніх життях.

Та здійсниться все з Божої Святої Волі. Амінь".

Вашу допомогу душам при цьому важко переоцінити, тому що ви даєте цим душам можливість не блукати нижчими шарами астрального плану, а піднятися з нашою допомогою в ті обителі, які розташовані в ефірних октавах, де їм буде надана вся необхідна допомога й проведена реабілітація перед наступним втіленням.

Ніколи не судіть про людей, які вас оточують, гідні вони в очах Бога чи ні. Людська свідомість не може знати ні рівня досягнень інших людей, ні ступеня їхніх заслуг перед Богом. І тільки з нашого рівня та плану видно, хто є хто, і які заслуги кожного перед Богом і людьми. Тому не обтяжуйте себе зайвою турботою про спасіння інших людей, більше замислюйтесь про спасіння власної душі. А я та мої ангели завжди готові прийти до вас на допомогу й захистити вас від тих непередбачених ситуацій, у які ви потрапили, якщо ваша карма дозволяє мені й моїм ангелам надати вам цю допомогу. Тому дбайте, будь ласка, про набуття заслуг і благої карми, щоб у критичні миті вашого життя вам вистачило енергії для того, щоб ваш заклик був виконаний.

Я та мої ангели завжди перебуваємо на сторожі, невтомно несучи цілодобову вахту. Ми служимо людству Землі. І я прошу вас, щоб ви не забували про те, що ми є, і зверталися до нас за допомогою щодня у ваших закликах і в тиші ваших сердець.

О, як приємно чути подяку з боку людей, яким надана допомога. Я просто купаюся у променях вашої Любові, коли ви посилаєте мені вашу Любов і Вдячність. І в ці хвилини я виповнююся таким наповненням Божественної енергії, що мої зусилля, спрямовані на допомогу людству Землі, примножуються багаторазово.

Я щасливий, що серед вас є такі люди, які готові просто посилати мені свою Любов, навіть не просячи мене ні про що. Ваша любов допомагає мені з подвоєною енергією служити тим, хто потребує моєї допомоги й захисту.

А зараз я готовий дати вам ще одне дуже важливе повчання. І це повчання стосується вашого зв'язку з Вищою частиною вас самих. Дуже багато людей зараз роблять спроби спілкування з Вищою частиною самих себе. І це дуже втішає та вітається Вознесеними Сонмами. Але ви повинні завжди пам'ятати, що на цьому шляху вас підстерігають небезпеки так само, як у будь-якій діяльності на планеті Земля, що носить двоїстий характер. Тоді, коли ваш мотив не є цілком чистим і чистота ваших чотирьох нижніх тіл недостатня, а бажання вступити у зв'язок на тонкому плані величезне, ви можете отримати досвід спілкування не з Вищою частиною вас самих, а із сутностями, що перебувають на астральному плані, які можуть у кращому разі над вами пожартувати, а в гіршому разі поневолити вас і використовувати у своїх цілях. Тому беріться до зв'язку з Вищим Я під керівництвом досвідченого наставника, і завжди, перед тим як розпочати  вашу медитацію, звертайтеся до мене із закликом і проханням захистити вас від будь-яких негативних, заперечних впливів на тонкому плані й від впливу будь-яких сутностей, демонів і духів, що втратили втілення.

Я дуже раджу вам не пропускати цей заклик перед кожною вашою медитацією та будь-якими вашими спробами спілкування з Вищим Я.

Пам'ятайте, що ніхто не може вам заборонити експериментувати у вашому спілкуванні з тонким світом, але ви самі несете на собі всю повноту кармічної відповідальності, коли вступаєте у взаємодію із силами пітьми, що перебувають і діють,  переважно, через астральний план. А під час вашої медитації ви завжди входите в контакт з астральним планом, принаймні, доти, поки не навчитеся миттєво, подібно до швидкісного ліфта підніматися у Вищі октави Світла.

Я дав вам сьогодні достатньо інформації для роздумів і зараз прощаюся з вами.

Я ЄСМЬ Святий Михаїл Архангел,
і я несу вам синє полум'я мого захисту.