Я прийшов пробудити вашу свідомість від довгої сплячки

Гаутама Будда

23 березня 2005 року

Я ЄСМЬ Гаутама Будда, який прийшов знову через цього Посланника.

Знання, яке я прийшов дати вам сьогодні, припадає на час мого втілення принцом Сіддхартха. Я був у лісі впродовж багатьох днів, рахунок яким я втратив. Ішли тропічні зливи, була спека. День змінювався ніччю, і потім знову приходив день.

Усе перестало мати для мене будь-яке значення. Я розумів, що більше немає нічого в цьому світі, що цікавило б мене, притягувало мою увагу.

Я сидів під деревом баньян у позі медитації. Моя свідомість залишила мене. І я пішов в іншу реальність. Тоншу реальність, яка стала для мене реальнішою, ніж ліс, у якому я залишив моє фізичне тіло.

Я продовжував сидіти під деревом і водночас я перебував в іншій реальності без часу. Я відчував блаженство, і радість, і свободу. Немає в цьому світі таких сильних почуттів, як ті, котрі я відчував там, коли перебував у тій реальності.

Я не хотів повертатися в тіло. Надто багато обмежень і надто темно в тому світі, у якому я залишив своє тіло, у порівнянні з тим світом, у якому я перебував у цій моїй медитації.

Я відчував єднання з тим Вищим, яке я приймав за Атмана. Це був екстаз блаженства, що не передається жодною земною мовою.

Що спонукало мене повернутися в тіло, яке я залишив у лісі сидячим у позі медитації під деревом баньян?

Я повинен був розповісти іншим про отриманий досвід, я знайшов місце всередині мене самого, де не було болю та страждання, де були тільки блаженство й спокій, нескінченна Любов.

Я міг би продовжити перебувати в цьому місці й далі. Я шукав це місце довгі роки, і я знайшов це місце. Найбільшим моїм досягненням у тому моєму втіленні я вважаю те, що я зміг змусити себе повернутися в тіло. Мною рухав жаль до тих живих істот, які залишилися на Землі і які нічого не знали у своїй зовнішній свідомості про те місце, де я щойно був.

Я повернувся в тіло. Незалежно від того, що світило сонце й стояла спека, я відчув холод і пітьму навколо мене.

Переді мною стояло важке завдання: розповісти людям про те місце, де я щойно був, показати їм Шлях, яким я ішов до цього місця, що розташоване всередині мене самого.

Яке ж було моє здивування, коли я знайшов послідовників. Ці люди ніколи не відчували того блаженства, яке відчував я під час своїх медитацій. Ці люди були далекі від досконалості. І вони не могли відчути чистоту моїх вібрацій.

Багато хто з них просто сліпо вірив мені. Я бачив в їхніх очах таку тугу за тим світом, пам'ять про який не збереглася в їхньому свідомому розумі, але вони вірили всьому, що я говорив. Вони були згодні виконувати всі мої вимоги, щоб знову набути стану абсолютного блаженства й спокою. Я схилявся перед цими людьми.

Я готовий був їм служити, і заради них я повернувся назад.

Мільйони живих істот відчувають неймовірні страждання на цій планеті. Вони закупорені у свої фізичні тіла, які подібні до мумій.

І ці люди потребували моєї допомоги. Я повернувся, щоб допомагати всім живим істотам.

І я роблю це досі.

Я перебуваю в тілі Тетяни, я перебуваю в тілах багатьох інших людських істот на цій планеті. І я допомагаю їм зсередини них самих. Вам важко повірити в це. Напевно, це може не узгоджуватися з тими уявленнями, які ви отримали з тих чи інших джерел і книг.

Але я та інші Владики Мудрості перебуваємо в вас як частини вас самих, як ваше Вище Я.

І ми не можемо піти із цієї планети, поки найменша частина нас самих перебуває в тілі будь-якої людини, яка ще змушена втілюватися на цій планеті й не може поки звільнитися від колеса сансари.

Тому ми приходимо з нашими Вченнями знов і знов і говоримо на тому рівні, який доступний тій аудиторії, яка, ми знаємо, отримає доступ до наших матеріалів.

Як би просто ми не описували Істину, ви не зрозумієте її. Як би складно ми не описували Істину, ви не зрозумієте її. Але ви можете осягнути всю Істину відразу, як мить осяяння вашої свідомості, як мить раптового просвітлення. Ви всі здатні усвідомити Істину. І це станеться з кожним з вас. Може бути, не з всіма це станеться в цьому житті. Але ви неодмінно відчуєте осяяння. Істина прийде до вас не словами й не образами. Вона просто раптом промайне у вашому мозку, і це буде подібно до спалаху блискавки, яка висвітлить Землю від краю до краю. І ви не зможете більше спати. Ця мить осяяння буде подібна до пробудження від тривалого сну, у якому ви перебували мільйони років.

Цю мить пробудження неможливо сплутати ні із чим. Це мить, коли ваша свідомість підніметься на рівень вашого Вищого Я. І ви згадаєте, хто ви є та навіщо ви прийшли на Землю.

І ви не зможете більше спати. Ви будете кожну хвилину й кожну секунду вашого перебування на Землі витрачати на те, щоб допомагати всім живим істотам, щоб розповідати їм про випробуване вами осяяння та вказувати їм Шлях, який лежить всередині вас, у ваших серцях.

Ви станете пробудженим, Буддою, який перебуває у втіленні.

І це наступний ступінь розвитку людства - Раса, що складатиметься з Будд.

Але спочатку буде з'являтися все більше й більше людей, які матимуть здібності, що надто відрізнятимуть їх від інших. Ці люди будуть знаходити подібних до себе по всій земній кулі й об'єднуватися на основі загального служіння всьому життю на Землі. Це нова Раса людей, Шоста Людська Раса, яка вже приходить у втілення та проявляє себе серед звичайних людей, які ще не подолали багатьох обмежень своєї свідомості.

Коли тане сніг, спочатку утворюються окремі місця, вільні від снігу. Потім таких місць стає все більше. З'являється трава, потім з'являються квіти. І в короткий термін вся земля, наскільки сягає око, перетворюється та наповнюється новими барвами й новими запахами.

Перетворення Землі настане дуже швидко за космічними термінами. І зараз ми спостерігаємо окремі місця, вільні від сковуючого їх холоду сну людської свідомості, готові до пробудження або які вже пробудилися та розквітли першими квітами, що показалися з-під снігу.

Ми спостерігаємо за вашим цвітінням. Воістину, людина з розкритою свідомістю нагадує собою незвичайну квітку, якщо дивитися на неї на тонкому плані.

Я прийшов пробудити вашу свідомість від довгої сплячки. Просинайтеся! Подивіться на сонце вашого Атмана, що перебуває всередині вас.

Я ЄСМЬ Гаутама, ваш брат.