Я хотів би, щоб все більша кількість людей була обізнана про наш Шлях і встала на східці Ієрархії

Улюблений Серапіс Бей

14 липня 2006 року

Я ЄСМЬ Серапіс Бей, який прийшов до вас знову!

Я ЄСМЬ який прийшов зараз для наставлянь. І так само, як півроку1 тому, я бажаю дати вам знання та інформацію. Однак зараз ситуація на планеті змінилася, і я радий, що вона змінилася на краще. Недалекий той день, коли ми зможемо на рівних розмовляти з людством Землі. А зараз я прийшов до тих, хто готовий мене вислухати, бо ваш рівень свідомості дозволяє вам зробити це. Не думайте, що в цьому житті ваші досягнення дозволили вам встати на Шлях Посвячень. З багатьма з вас я знайомий ще із часів Давнього Єгипту, і ви разом зі мною отримували посвячення в пірамідах. Проте обставини розвели нас у різні боки на шляху Життя. І ось сьогодні я знов зустрічаюся з вами, моїми старими друзями й знайомими. І якщо вам дано буде згадати обставини того вашого життя, коли ми з вами зустрічалися в пірамідах, то ви повинні зрозуміти, що посвячення і в ті часи, і у ваш час даються на одну й ту саму якість - вашу прихильність до всього, що матеріально, включаючи навіть вашу прихильність до всього, що належить до тонших планів, планів думок та емоцій.

Оскільки ви зберігаєте прихильність до матеріального плану, ви продовжуєте приходити у втілення. Неможливо відмовитися від матеріальності повністю, не спробувавши всіх спокус, які існують у вашому світі. Спочатку ви смакуєте ці спокуси, а потім пожинаєте плоди у вигляді карми, долаєте створену карму й поступово розпутуєтеся від пут, котрі прив'язують вас до матеріального світу. Проходити посвячення можна, не виходячи з вашого життя, залишаючись у житті. Це абсолютно новий підхід, характерний для вашого часу. Я поясню це на прикладах.

Раніше, щоб потрапити у школу посвячених, треба було скласти вступні іспити на смиренність і слухняність. І тільки потім вас допускали до навчання у школі. Зараз ви маєте можливість отримувати знання, не складаючи цих вступних іспитів. Але обставини ваших життів примушують вас здолати в собі те, що заважає вам виробити в собі якості смирення та послуху. І численні страждання та злигодні, хвороби й прикрощі, які ви відчуваєте, є прискореним сходженням карми, щоб ви могли усвідомити у своїй свідомості, що є Закон, і цей Закон вимагає вас цілком, вимагає вашого повного підпорядкування цьому Законові. Причому, це підпорядкування досягається вами самими під час важкої роботи над собою, над своєю свідомістю та підсвідомістю, над всіма накопиченнями минулих життів, які приховані всередині ваших нижніх тіл.

Ви самі здатні розібрати ті завали у вашій свідомості, які відділяють вас від прийняття Закону цього Всесвіту. Багато втілень ви являли непокору Законові й поводилися так, як хотіли, як вам диктувало ваше его. І тепер ви повинні зі своєї вільної волі розстатися з вашим его й підпорядкувати себе Вищій Волі й Вищому Законові, який існує у цьому Всесвіті. Ви повинні в міру просування Шляхом дедалі більш виявляти якість єднання з усім життям. І тоді, коли між вами виникають будь-які протиріччя, ці протиріччя обумовлені вашою недосконалістю,тими енергіями, які ще залишилися не пропрацьованими. Ви не можете звільнитися від вашої карми, від напрацьованих вами в минулому негативних енергій миттєво, але ви можете вирішити звільнитися від них і розпочати звільнення від его щоденною роботою над собою, щоденними виборами й посвяченнями.

Кожен з вас повинен усвідомлювати, що тільки ваша свідомість і ваш внутрішній мотив обмежують вас і уповільнюють ваше просування Шляхом. Тому що коли ви виробите в собі якості смирення, покірності й сталості, то це стане запорукою того, що ви зможете успішно рухатися вперед. Неможливо миттєво звільнитися від вашого кармічного багажу, але це можна зробити шляхом докладання щоденних зусиль. День за днем, рік за роком. Є дуже мала кількість людей, яка здатна швидко звільнитися від карми. І, переважно, ці люди приходять у світ вже з дуже великими досягненнями для виконання особливої Божественної місії. Решта людей повинні розуміти, що їхнє становище на шляху обумовлено тільки їхніми минулими помилками й невірними виборами.

Перша заповідь, яку я вам даю, полягає в тім, що ви повинні усвідомити, що ніхто не винен у тому вашому становищі й місці на шляху, яке ви маєте в теперішньому. Тільки ви самі відповідальні за всі обставини ваших життів. І як тільки ви усвідомите це положення мого Вчення, ви станете відкриті до сприйняття дуже багатьох Істин, які до цього блокувалися вашою свідомістю.

Шанування Ієрархії, Учителів є дуже важливою якістю на Шляху. Тому що без шанування Вчителя ви не зможете просунутися Шляхом.

Тоді, коли ви щиро й з любов'ю даруєте Вчителеві вашу відданість і Любов, ви отримуєте у свою ауру той моментум досягнень, який вже має ваш Вчитель. І неважливо, перебуває цей Вчитель на фізичному плані або на тонкому.

Дуже багатьом з вас потрібен провідник на фізичному плані, поруч з яким ви зможете засвоїти вищі енергії. І ці енергії допоможуть вам позбавитися багатьох недоліків і проблем, які перешкоджають вашому просуванню Шляхом.

Тому я рекомендую вам скористатися тросом, який ми вам даємо, коли ви починаєте сходити по прямовисних скелях до вершини. І цим тросом для вас є наш Посланник. Не нехтуйте її допомогою та не відсмикуйте руку, коли вона пропонує вам руку допомоги. Набагато важче видиратися по скелях поодинці. Ми пропонуємо вам перевірений Шлях, заснований на гуру-чола відносинах і на Шляху Посвячень, коли ви, добровільно встаючи на східці Ієрархії, отримуєте всю нашу допомогу й підтримку.

Це Шлях, перевірений століттями. Це Шлях, яким вас вели всі великі посвячені минулого. І зараз настав час, коли ви повинні отримати уявлення про цей Шлях. Використовуйте цю можливість, яку вам дають Небеса, і прагніть отримати те, що дається. Двері можливості відкриті. Нова диспенсація дається. І ті з вас, хто встиг встати на східці Ієрархії та потрапити під дію цієї можливості, отримав досі небачене прискорення у своєму розвитку. Багато з тих, хто читає ці диктовки із самого початку й відвідує наші заходи, які ми проводимо за допомогою нашого Посланника, відчувають на собі наші благословення та нашу допомогу.

Я хотів би, щоб все більша кількість людей була обізнана про наш Шлях і встала на східці Ієрархії.

Я ЄСМЬ Серапіс,
з побажаннями вам успіхів на вашому Шляху.

 

 

________________

1 "Я прийшов, щоб попередити вас про те, що ця диктовка може виявитися останньою". Улюблений Серапіс Бей, 23 грудня 2005 року.