Учення про пророків і пророцтва

Іоанн Улюблений

13 липня 2006 року

Я ЄСМЬ Іоанн Улюблений. Я відомий вам як автор Апокаліпсису. І я прийшов знову, щоб дати Вчення, засноване на внутрішньому знанні, знанні, доступному тільки пророкам і містикам. І у ваші дні такі є, але тільки їх часом плутають з різними шарлатанами, які оголошують себе пророками, або ясновидцями, або екстрасенсами, але поріг їхнього сприйняття Божественного Світу настільки невисокий, що іноді було б краще для їхнього майбутнього, якби вони припинили свої пророцтва й замовкли.

Як ви думаєте, чи є карма, яку несуть пророки, і яка ця карма? Я вам відповім. Тому що дуже добре розумію, про яку карму йдеться.

Пророкування нічим не вирізняється від будь-якої іншої діяльності, яку ви ведете у фізичному світі. І пророки бувають різні. Є пророки, які пророкують від Світла, і є пророки, які пророкують від пітьми. Кожен пророк сам вибирає, яким силам служити.

Пророцтво - це дар зв'язку з невидимим світом. І цей дар набувається не в одному втіленні. І тоді, коли цей дар відкривається, то зазвичай людина, яка пророкує від Бога, усвідомлює всю повноту кармічної відповідальності, що лягає на її плечі. Пророцтва є зчитані з тонкого плану ймовірності різних подій. Залежно від того плану й рівня, на якому зчитане пророцтво, воно може бути більш або менш вірогідним. Але оскільки в тонкому світі немає тих речей, до яких ви звикли на фізичному плані, то й дар пророцтва передбачає дар трактування подій за враженнями, отриманими від контакту з тонким планом.

І оскільки під час трактування вражень підключається людський розум, то на цій стадії відбувається спотворення інформації, і вірогідність пророцтва втрачається. Оскільки я писав Апокаліпсис символами, то я зміг обійти карму, яка лягає на пророка в разі, якщо пророцтво не збувається. І кожен пророк, який досяг високого рівня, завуальовано подає свої знання у вигляді віршів, притч, катренів. І це дуже правильно, тому що дозволяє уникнути карми в такому випадку, якщо пророцтво виявиться невірним.

Є інші пророки, які використовують людську цікавість до пророцтв і дають свої пророцтва доступною мовою, ґрунтуючись на знаннях, які вони почерпнули з низьких шарів астрального плану або в той час, коли вони перебували у стані наркотичного трансу.

Ці пророцтва не несуть у собі великої правди. І вони, зазвичай, не збуваються. Імовірність того, що такі пророцтва збудуться, становить 50 відсотків. І це той випадок, коли кажуть: "Надвоє баба ворожила".

Проте прагнення задовольнити людську цікавість до пророцтв накладає на таких пророків та ясновидців велику кармічну відповідальність. І ця відповідальність тим більша, чим більша кількість людей, які дізнаються про пророцтво, а воно є невірним. Справа в тім, що будь-яке пророцтво програмує свідомість людей, які його сприймають. І якщо люди хочуть вірити у пророцтво, і маса таких людей велика, то ці люди створюють можливість для здійснення пророцтва своєю свідомістю. І якщо явище, сказане наперед пророком, не збігалося з Божественним баченням, але було здійснено завдяки моментуму людської свідомості, вкладеному в це явище, то якщо це явище відбулося, карма лягає на пророка й на тих людей, які своєю свідомістю сприяли здійсненню цього явища.

Тому будь-яке пророцтво є палицею на два кінці. Якщо пророцтво змінює Божественний план на краще, то здійснення такого пророцтва приносить благу карму всім, хто брав участь у здійсненні цього пророцтва своєю свідомістю. Якщо Божественний план у результаті пророцтва був погіршений, то створювалася негативна карма пророцтва.

Пророцтво є таким самим двоїстим явищем, як все у вашому світі.

І ті люди, які піддаються енергії пророцтв фальшивих пророків, створюють негативну карму.

Пророки від Світла завжди були не в пошані, тому що пророцтва, що йшли через них, не подобалися більшості людей. І завжди люди з побоюванням ставилися до таких пророків. З ними воліли не зв'язуватися або намагалися їх знищити фізично. Карма розправи з пророками Світла лягала важким тягарем на наступні покоління.

Навпаки, будь-яка повага до Божих пророків приносила благу карму сім'ї того, хто надав пророку гостинність.

Істинні пророки завжди були посланниками Божими, і їхня місія була потрібна для того, щоб сприяти правильному розвиткові свідомості людей. Ті ж, хто оголошував себе пророками, не маючи на собі печаті Божої, піддавали себе сходженню важкої карми. Тому завжди придивляйтеся та приглядайтеся і не дозволяйте собі втягуватися в будь-яку пророчу діяльність, якщо вона не від Бога, якщо вона бісівська.

Я говорю вам це Вчення, оскільки пройшли сотні років з моменту мого втілення, але це Вчення не втратило своєї актуальності. Навпаки, набуло актуальності, тому що з'явилося дуже багато провидців і ясновидців, від яких набагато більше шкоди, ніж користі. І якщо ви залучаєтеся до їхньої діяльності, вдаєтеся до їхніх послуг, оплачуєте їхні послуги, то ви тим самим творите карму невірної дії.

Я прийшов, щоб дати вам це важливе Вчення про справжніх і хибних пророків. І щоб ви могли у своїй свідомості підходити усвідомлено до всього, що ви зустрічаєте на своєму шляху в цій царині.

Тому що дуже важливим є те, куди ви спрямовуєте свою енергію. Жоден помилковий пророк не зміг би пророкувати, якби ви не давали йому енергію вашої уваги й ваші гроші, заохочуючи його займатися небогоугодною справою.

Помилкові пророки є породженням нечистої людської свідомості, невігластва й забобонів.

Зараз, коли основна частина Вчення дана, я хотів би дати вам пророцтво, яке стосується вашого майбутнього. Перед тим як мені прийти, я та інші Вознесені Владики міркували про те, чи варто давати це пророцтво через цього Посланника. Тому що нам треба було зважити чистоту провідників і ступінь спотворення інформації, яка може статися. Ми вирішили ризикнути, і я розпочинаю.

У цей складний  час, у який ви живете, ви постійно замислюєтеся про багато речей і особливо про те, яке майбутнє планети, і чи не загрожує їй черговий глобальний катаклізм. Тому дуже важливим для вас буде почути, що ніякого глобального катаклізму не передбачається протягом життя покоління, що живе нині. Однак все може змінитися, якщо ви не будете докладати щоденних зусиль зі змінення вашої свідомості. Ту стійку рівновагу на планеті, яку досягнуто зараз, досягнуто завдяки тому, що дуже багато людей вийшли на той рівень у своїй свідомості, на якому вони здатні позитивно мислити й направляти свої зусилля на Загальне Благо, до Добра й Світла. І якщо кількість таких людей буде збільшуватися щороку, то ніякий глобальний катаклізм не станеться і в період життя наступного покоління. Тому що кожне попереднє покоління готує ґрунт для наступного покоління. І ви вашою свідомістю готуєте сталий розвиток для всього живого на планеті Земля на наступний космічний цикл.

Я бажаю вам продовжити так само успішно зберігати вашу свідомість на високому рівні.

Я ЄСМЬ Іоанн Улюблений,
з великою повагою до ваших життєпотоків Я ЄСМЬ.