Учення про Шлях Учнівства

Улюблений Ланелло

12 липня 2006 року

Я ЄСМЬ Ланелло, який знову прийшов до вас цим днем.

Я прийшов, щоб поговорити з вами про насущне. І щораз наша розмова набуває дедалі більш ділового характеру, тому що ваша свідомість стає здатною сприйняти все більше Божественної Істини. Тому складність диктовок збільшується. І навіть не стільки складність подання матеріалу, скільки складність обговорюваних предметів. Тому що діапазон порушуваних питань розширюється, і ви у своїй свідомості стаєте здатні сприйняти більше коло питань і виходите за рамки звичних уявлень. Тому ми щоразу трохи по-іншому подаємо вже знайомий вам матеріал або намагаємося додати елементи нових понять, з якими ви не зустрічалися раніш.

Усі обговорювані теми торкаються кожного з людей, які живуть нині. Але є тема особливо актуальна. І ця тема стосується ваших взаємин з Богом, з Вознесеними Владиками. Існує безліч релігійних систем і різних релігійних напрямків. І розібратися у всіх цих напрямках стає все важче й важче. Як тільки у людей виникає потреба в якомусь знанні або як тільки виникає якесь наукове відкриття, миттєво протилежні нам сили використовують всі свої здібності й можливості, щоб втягнути свідомість людей у павутину неправдивих понять, помилкових уявлень і помилкових догм і правил. Саме це ви спостерігаєте зараз у сфері різних релігійних систем і понять. Крім раніше відомих вірувань з'являється безліч нових. Дуже багато тих, хто набув якіхось уявлень про Бога, Вознесених Владик, прагнуть оголосити себе новоявленими гуру й отримати у своє розпорядження паству, яка заглядає до рота. І це стає сумним виявом вашого часу. Люди не усвідомлюють всю кармічну відповідальність, коли вони потрапляють під вплив подібних гуру. Вони не усвідомлюють, що всі недосконалі вібрації та вияви під час зібрань групи й молитовних практик перетікають з аури подібного вчителя в їхні власні аури. І ця недосконалість доповнює їхні власні недосконалості, і замість того щоб звільнитися від вантажу кармічних напрацювань, вони набувають у свій електронний пояс всіх недосконалостей своїх гуру.

Особливо сумним є той стан речей, коли люди переходять з однієї групи в іншу, подібно до перекотиполя під впливом вітру. Це стає бичем вашого часу.

Усе, що ми можемо зробити в подібній ситуації, це попередити вас про те, що це існує та це небезпечно, тому що ваші вибори накладають на вас кармічну відповідальність, яку ви вимушені відпрацьовувати в майбутньому.

Я зараз хотів би дати вам уявлення про те, як слід поводитися в тому морі різних течій, які вас оточують. Передусім, ви повинні задати собі запитання, що вами керує, коли ви намагаєтеся приєднатися до тієї чи іншої духовної групи. Тому що чистота вашого мотиву визначає рівень вібрацій тієї групи й того релігійного лідера, до яких ви притягнетеся. Ви ніколи не замислювалися про те, що насправді навколишні обставини просто послужливо пропонують вам на вибір саме те, що непохитно сидить у вашій свідомості й підсвідомості? І якщо ви прагнете оволодіти різними магічними способами, щоб управляти обставинами свого життя, обставинами життів людей, які вас оточують, то ви автоматично й неминуче притягнетеся до групи, яка практикує чорну магію, і ви обтяжите себе не тільки наслідками цього вибору, але й розділите карму лідера цієї групи й членів цієї групи.

Настала пора для вас усвідомлено підходити до всього, що відбувається у вашому житті, до всіх ваших виборів. Тому що іноді від одного вашого вибору залежить ваш подальший шлях не тільки в цьому житті, але й у низці наступних втілень. Зв'язавши себе одного разу з групою, яка практикує чорну магію, ви автоматично отримуєте всю карму, напрацьовану цією групою, у свій електронний пояс.

Усвідомлено підходьте до всього. І, насамперед, свідомо підходьте до аналізу вашого внутрішнього стану й вашого мотиву, який вами рухає.

Ось справжні мотиви, які властиві нашим учням:

• наші учні прагнуть розстатися з усіма своїми недоліками й із всіма уподобаннями до речей цього світу, для того щоб надати всю можливу допомогу всім живим істотам на планеті Земля, які потребують допомоги;

• вони прагнуть очистити себе, усі свої нижні тіла, для того щоб плідніше здійснювати своє служіння;

• наші учні прагнуть встановити зв'язок з Богом, який перебуває всередині них, і наші учні шанують Ієрархію Світла й усвідомлено встають на східці Ієрархії;

• і ніякі обставини зовнішнього світу не здатні збити їх зі Шляху, коли вони самі чують відповіді свого Вищого Я та радяться зі своїм Вищим Я в усіх скрутних життєвих ситуаціях.

А тепер я б хотів ще зупинити вашу увагу на тій обставині, що дуже багато наших учнів, уже оволодівши багатьма знаннями й навичками, усе ж залишають шлях, спрямовуючись у гонитві за престижем, славою та грошима. І це дуже прикро. Тому що для тих наших чола, які вже стояли на Шляху й віддано нам служили, відхід зі Шляху прирівнюється до самого тяжкого злочину ‒ зради. І відпрацювати цю свою зраду можна, тільки отримавши втілення в іще складніших кармічних обставинах, коли вийти на Шлях стане набагато складніше. Ви завжди можете повернутися на Шлях Посвячень, але іноді для цього потрібно кілька дуже складних втілень, і тільки потім вам дозволять повернутися до усвідомленого служіння Братству.

Я не прагну вас залякати. Я викладаю вам те Вчення, якого ви потребуєте зараз. І це Вчення дуже важливе на цьому етапі. Бо надто часто ми зустрічаємося з тим, що наші учні, запалюючись і отримавши можливість служити нам, Вознесеним Владикам, під якимось абсолютно нікчемним приводом переривають своє служіння та йдуть зі Шляху в гонитві за міражами фізичного світу. І як не сумно про це говорити, надто великий відсоток наших учнів ми втрачаємо на Шляху.

Тому якщо ви знайшли це Вчення та всім серцем прийняли диктовки, які йдуть через нашого Посланника, будь ласка, удвічі посильте спостереження за своїми мотивами. Візьміть під контроль всі думки, які збивають вас зі Шляху. Женіть геть всіх підступних нашіптувачів, які вселяють вам сумнів в обраному Шляху й примушують вас ганятися за все новими й новими інтелектуальними дрібничками.

Знайти цей Шлях для вас є великою честю, яку ви заслужили в попередніх ваших втіленнях. Тому бережіть те, що ви отримали, і прагніть примножити це вашим Служінням Братству.

Під час свого втілення в Америці Марком Профетом я мав можливість стикатися з багатьма випадками зради й відходу зі Шляху. І я рекомендую вам більш усвідомлено ставитися до всього, про що йдеться в диктовках, які даються нами через цього Посланника. Повірте, ми не говоримо жодного зайвого слова. І все, що ми говоримо, призначено для того, щоб ви обмірковували те, що дається багаторазово в тиші вашого серця.

Я був радий сьогоднішній зустрічі. І я буду радий, якщо нам вдасться зустрітися з вами в подальшому.

Я ЄСМЬ Ланелло.