Не женіться за пошуками тієї істини, яка йде від людської свідомості, спрямовуйтеся до Істини, яка надходить у ваш світ з Вищих октав Світла, і тоді ви явите світле майбутнє для планети Земля

Улюблений Циклопей

11 липня 2006 року

Я ЄСМЬ Циклопей, який прийшов до вас цим днем.

Я ЄСМЬ прийшов, і, як завжди, будь-яку можливість, яка надається для спілкування між Небесами й земним планом, мені б хотілося використати з користю для розвитку вашої свідомості.

Ваше призначення ‒ стати високорозвиненими космічними істотами. Ви проростаєте своєю свідомістю в дедалі тонші шари спочатку ментального плану, а потім і більш вищих планів. І моє бачення вашого зростання та вашого призначення, яке засноване на моєму досвіді, підказує мені, що ви виправдаєте покладені на вас надії. Я радий, що після довгих років повного безвір'я та пітьми, що огортає Землю протягом останніх століть, удається дати паростки вічних знань. Нехай поки не на дуже високому рівні. Важливо розбудити свідомість нинішнього покоління, щоб нові покоління отримали ґрунт для більшого зростання своєї свідомості й стали здатні до сприйняття більших знань про Божественну Істину.

Ви забиваєте свою свідомість масою непотрібних речей. І тепер настав час, коли ви повинні усвідомлено підходити до всього, на чому зупиняється ваша увага. Тому що все, на що ви спрямовуєте вашу увагу, справляє на вас дуже сильний вплив. Тому ви повинні розуміти, що іноді одного переглянутого вами неякісного фільму або зустрічі з людиною, яка несе в собі негативні вібрації, достатньо, щоб або зупинити ваш розвиток, або направити його в непотрібне русло.

Тому ми б хотіли, щоб ви розвивали в собі якість Божественного бачення та передбачення ситуації.

І саме якість Божественного бачення є тією якістю, якої я навчаю людство у своїй Обителі. Я щасливий зараз вийти на таку велику аудиторію, яка читає ці Послання багатьма мовами. І я щасливий донести до вас своє Вчення не тоді, коли ви перебуваєтеу сплячому стані, а тоді, коли ви перебуваєте у стані розуму, що не спить.

Зараз настав час, коли повинні прокинутися ваші Божественні здібності, і ви маєте поступово усвідомити ваше Божественне призначення. І ця наука, на жаль, не викладається у ваших навчальних закладах, і навіть рідко можна зустріти на полицях ваших книгарень і бібліотек книги, які б дійсно навчали Божественному знанню. Тому що, на жаль, та література, яка поширена у вашому світі, лише збиває вас із істинного Шляху й позбавляє вас Божественного співзвуччя, змушуючи покладатися на плотський розум та інтелектуальні вигадки. Цей шлях не є Божественним Шляхом, тому що змушує вас розвивати в собі не Божественні якості, а суто людські. Для того щоб розвинути в собі Божественні якості, необхідно відмовитися від всіх уподобань до речей вашого світу. Необхідно встати на Шлях Посвячень і слідувати ним. У різні часи на Землі існували школи, у яких навчали Божественній науці. І я передбачаю в недалекому майбутньому відновлення цих традицій на Землі. Для цього необхідно настільки змінити свідомість людей, щоб на урядовому рівні такі школи отримали повну підтримку й схвалення та ввійшли в державну програму з освіти й виховання дітей і дорослих.

Саме це завдання є нагальним, і я заявляю вам, що уряд тієї країни, яка на офіційному рівні визнає нашого Посланника й на державному рівні зможе реалізовувати наші плани, отримає всі наші благословення та допомогу. І це з'явиться наступним дуже важливим кроком у розвитку планети Земля. Тому що досі, якщо навіть правителі різних країн перебували під нашим впливом, то наші зв'язки були покриті таємницею та приховані від цікавих очей. Зараз настав час, коли ми готові вийти з покрову таємниці й давати наші знання та наше Вчення відкрито. Тому що ситуація на планеті зараз сприяє цьому ходу розвитку подій. І щоб вам стало зрозуміліше, я скажу, що іще минулі Посланники намагалися встановити зв'язки на урядовому рівні з урядами різних країн, але це не вдавалося. Ми не залишили своїх спроб, і ми заявляємо зараз через нашого Посланника, що Велике Біле Братство відкрите для співпраці на державному рівні з усіма урядами всіх країн світу. Нам нема чого більше приховувати, тому що Істина сповіщається вільно через інтернет, і наші вісники мають можливість вільно проголошувати Істину, не наражаючись на переслідування.

Зараз я б хотів зупинитися ще на одному важливому питанні, яке стосується майбутнього людства планети Земля. Ваше майбутнє прямо пов'язане з вашими дітьми. І від того, як ви зможете підготувати наступне покоління, залежить, наскільки це покоління зможе розвинути в собі Божественні якості й виконати своє Божественне призначення. Не забувайте, що, дбаючи про наступне покоління, ви фактично дбаєте про самих себе. Тому що пройде не так багато часу за земними мірками, і ви знову прийдете у втілення на Землю. І, у залежності від ваших зусиль, які ви будете докладати зараз з виховання підростаючого покоління, ви отримаєте втілення в більше сприятливому середовищі, яке сприятиме вашому духовному розвиткові. Все у Бога продумано, і всі  наслідки випливають зі своїх причин. Задумайтеся про те, що я вам сказав. І навіть якщо ваші зусилля, які ви направите на виховання своїх дітей, не увінчаються успіхом у вашому поточному житті, ваш моментум турботи про майбутнє покоління залишить незабутній слід у вашій аурі, і напрацювання вашого каузального тіла будуть застосовані вами самими в майбутніх життях.

Закон Карми й Закон перевтілення, або реінкарнації, - ось два найважливіші Закони, які повинні вивчатисяу ваших навчальних закладах нарівні з фізикою, математикою та хімією. І повірте мені, що користь від вивчення цих законів буде набагато більшою, ніж користь від вивчення законів Ньютона або Паскаля.

А зараз я б хотів, щоб ви обміркували уважно у своєму серці й склали у своїх серцях уявлення про те, що ви особисто могли б зробити для того, щоб нове покоління, яке приходить у цей світ, уже з перших своїх кроків отримувало справжні знання та уявлення про той світ, у який вони прийшли, знання, що ґрунтується не на второваних людських істинах, а на Істині, затвердженій у століттях. Тому що, як би не були утиснуті наші вісники в минулому й сьогоденні, Істина, якій вони вчили, живе й буде жити у віках. Тому що все, що від Бога, буде жити вічно, а все, що від людини, буде забуто не в цьому поколінні, так у наступному.

Не женіться за пошуками тієї істини, яка йде від людської свідомості, спрямовуйтеся до Істини, яка надходить у ваш світ з Вищих октав Світла, і тоді ви явите світле майбутнє для планети Земля.

Я ЄСМЬ Циклопей,
який передбачає світле майбутнє для планети Земля.