Учення про кармічну відповідальність за ваші дії в царині перекладів текстів диктовок і в царині розпорядження грошовими коштами

Санат Кумара

9 липня 2006 року

Я ЄСМЬ Санат Кумара, який знову прийшов до вас.

Із цього дня та до закінчення цього циклу диктовок я бажав би, щоб ви щодня, перед тим як читати диктовку, закликали електронну присутність того Владики, який дає Послання. Цей, здавалося б, простий спосіб дозволить вам відчути нашу присутність, і багато положень наших Послань відкриються для вас зовсім з іншого боку, тому що присутність Владик під час читання Послань посилить ефект, який ви отримуєте при читанні диктовок, багаторазово. Це спеціальна диспенсація, і вона буде діяти ще деякий час після закінчення цього циклу диктовок. Ви самі за своїми відчуттями зможете судити, діє ця диспенсація або вже ні.

Отже, для того щоб вам закликати присутність Владики, який дає Послання, вам необхідно вголос або подумки вимовити:

"В ім'я Я ЄСМЬ ТЕ ЩО Я ЄСМЬ я закликаю електронну присутність ... (далі йде ім'я Владики, який дає Послання)".

Спробуйте застосувати цю диспенсацію, починаючи із сьогоднішньої диктовки. Дочитайте цю диктовку до кінця, потім перечитайте її знов, після того як зробите заклик, і відчуйте різницю. Я завжди рекомендую вам робити подібні заклики перед читанням наших Послань, які ми даємо через цього Посланника. Дія заклику буде проявлена тоді, коли це буде можливо й необхідно.

Свою електронну присутність можуть являти всі Владики, і ступінь цієї присутності буде прямо пропорційна вашій здатності сприймати наші вібрації, готовності ваших тонких тіл до сприйняття наших вібрацій.

Ви знаєте, що іноді ми даємо наші Послання на вищому рівні, іноді ми даємо наші Послання трохи на нижчому рівні. І це не завжди визначається якістю провідності тіл нашого Посланника. Просто існують різні рівні розвитку свідомості індивідуумів, які перебувають у втіленні. І різні індивідууми здатні до сприйняття різної інформації та різної енергетичної складової Послань.

Ми ретельно вивіряємо ту інформацію, яку даємо. І тоді, коли ваша зовнішня свідомість підключається до аналізу інформації, що дається, це не завжди буває корисно. Тому що будь-яке критичне сприйняття інформації присікає потік енергії. І читання наших Послань стає для вас марним. Послання саме по собі вмикає у вас спрямованість на енергії Владик, і ви сприймаєте наші енергії в момент читання Послань. Існують ключі, які вмикають ваші тонкі провідники, і ви стаєте здатні сприймати не тільки інформаційну, але й енергетичну складову Послань. Цим пояснюється, чому наші Послання неможливо переказати. Переказ не несе в собі тих ключів, які включені в тіло Послання. Ви сприймаєте наші Послання як текст, написаний за допомогою символів тієї чи іншої мови, однак це не зовсім так. Послання несе в собі приховані ключі. І тоді, коли ви робите переклад наших Послань іншими мовами, ці ключі можуть бути загублені. Все залежить від якості перекладача. І якщо перекладач перебуває у співзвуччі з нами, то переклад несе в собі наші вібрації. В іншому випадку переклад несе тільки інформаційну складову. Цим пояснюється, чому навіть тоді, коли ви слухаєте диктовки, коли їх читає наш Посланник, і не розумієте слів, тому що говорите іншою мовою, ви все одно отримуєте енергетичну складову наших Послань. Ви відчуваєте енергії та вібрації Владик.

Тоді ж, коли ви читаєте наші Послання в перекладі вашою рідною мовою, ви можете втрачати цю енергетичну складову. Тому я рекомендую тим, хто буде в подальшому перекладати наші Послання іншими мовами, перед тим як розпочати переклад, закликати електронну присутність того Владики, переклад диктовки якого ви маєте намір здійснити. Я також рекомендую вам братися до перекладу диктовок у рівноважному стані, після хорошої медитації або молитовної практики.

Будь-яка ваша недосконалість накладається на текст перекладу. І якщо вам доведеться спотворити текст при перекладі, то на вас лягає кармічна відповідальність за спотворення Слова Владик. Правда, ця ваша кармічна відповідальність може бути нейтралізована благою кармою, яку ви набуваєте в момент перекладу й поширення Послань іншими мовами. Однак ви повинні враховувати, що блага карма набувається вами тільки тоді, коли ваш мотив чистий і ви дійсно робите переклад для того, щоб поширити наше Вчення, а не для того, щоб заробити гроші.

Питання взаємовідносин із грошима дуже складне. І насправді гроші приходять до вас не тоді, коли ви виконуєте якусь роботу для Братства. Але, виконуючи якусь роботу для Братства, ви отримуєте можливість для того, щоб енергія грошей поповнила ті енергетичні витрати, які ви понесли, роблячи справи Братства.

Усе в цьому світі побудовано на обміні енергією. І будь-який застій енергії призводить до нестачі грошової енергії. Тоді, коли ви маєте гроші, ви повинні продумати, куди ви повинні їх витратити. Будь-яке накопичення грошової енергії не корисно і є ознакою карми неправильного ставлення до грошей. Подумайте, як ви маєте розпорядитися грошима, які у вас є. І якщо ви витратите ці гроші на те, щоб отримати якесь задоволення, то наступного разу ви не отримаєте поповнення грошової енергії.

Навпаки, якщо ви пожертвуєте ваші гроші на благі справи, то блага карма від правильного використання ваших грошей дасть вам можливість розпорядитися цією благою кармою на свій розсуд. У цьому полягає принцип десятини, яку стягує церква. І насправді це дуже вірний і правильний принцип, але тільки в такому випадку, якщо церква або інша релігійна організація витрачають вашу десятину на благі справи, а не на примноження особистої власності.

Проте ви завжди повинні пам'ятати, що ви відповідальні за те, кому й скільки грошей ви даєте. Бо в такому випадку, якщо гроші, які ви даєте, будуть не використані на благі справи, то карма неправильного використання грошової енергії ляже на вас.

Навпаки, якщо ви пожертвуєте ваші гроші на благі справи, то блага карма від правильного використання ваших грошей дасть вам можливість розпорядитися цією благою кармою на свій розсуд. У цьому полягає принцип десятини, яку стягує церква. І насправді це дуже вірний і правильний принцип, але тільки в такому випадку, якщо церква або інша релігійна організація витрачають вашу десятину на благі справи, а не на примноження особистого надбання.

У всьому простежується принцип розумного й правильного використання Божественної енергії, і грошова енергія нічим не вирізняється від будь-якого іншого виду енергії. Один вид енергії благополучно перетворюється в інший вид енергії. І ваша десятина, якщо ви нею правильно розпорядилися, дає вам вияв можливостей на фізичному плані. І ці можливості можуть пролитися на вас у вигляді фінансового достатку, радісного майбутнього ваших дітей, вашого власного здоров'я та здоров'я ваших близьких.

Блага карма може бути також використана на ту справу, для якої ви особисто хочете її використовувати. Для цього вам дається можливість листів у Кармічне Правління1.

Я дав вам сьогодні Вчення про кармічну відповідальність за ваші дії в царині перекладу текстів диктовок і в царині розпорядження грошовими коштами. І це важливе Вчення вимагає безпосереднього застосування у ваших життях.

А зараз дозвольте попрощатися з вами. І до нових зустрічей!

Я ЄСМЬ Санат Кумара. Ом.

 

 

___________________

1 Див. Послання: "Дозвольте собі у своїй свідомості вийти за рамки своєї сім'ї, свого міста, своєї країни й сприйміть всю Землю як ваш рідний дім", Господь Майтрейя, 5 червня 2006 року;

"Розширення розуміння Закону Карми", Улюблений Кутхумі, 6 липня 2006 року.