Я прагну до спілкування із серця в серце з тими, хто готовий до такого спілкування

Улюблений Ісус

8 липня 2006 року

Я ЄСМЬ Ісус, який прийшов до вас цим днем для того, щоб дати вам мої наставляння, які я приготував для вас заздалегідь.

Нечасто ми маємо можливість спілкування безпосередньо з тими, хто перебуває у втіленні зараз. Однак ця можливість спілкування безпосередньо між мною та вами закладена у вашій природі. І якби ви взяли на себе обов'язок і полинули всім серцем, усією душею до нашого з вами спілкування, то ви змогли б почути мене. Я прийшов би до вас так само, як я зараз прийшов у тілесний храм Тетяни, і ми з вами мали б бесіду. Я міг би дати вам наставляння безпосередньо, минаючи посередника. І це те, чого я пристрасно бажаю, ‒ вийти на прямий контакт із кожним з вас.

Більшість людей, які читають ці диктовки, знайомі з християнством. Але віросповідання не є ніякою перешкодою до нашого з вами спілкування. Тому що люди самі поділили віру на різні релігії. І кожна релігійна система прагне підпорядкувати собі свою паству й пильно стежить за тим, щоб вона не покинула меж їхньої церкви. Проте я існую та прагну до спілкування з усіма, незалежно від тієї релігії, до якої ви належите й належить ваша сім'я. Намагайтеся у своїй свідомості допустити мене як Вознесеного Владику, не як ідола, якому поклоняється більшість християн світу, а як вашого старшого брата, друга, який готовий відгукнутися на будь-яке ваше прохання та прийти до вас на допомогу, коли ви звете мене.

Я є тим Владикою, який дуже близький людству Землі, і ви навіть не можете собі уявити, яка близька моя присутність. Я можу бути серед вас під час вашої молитви, коли ви звертаєтесь до мене. І я можу прийти до вас у тиші вашого усамітнення, тоді, коли ви щиро маєте намір зустрітися зі мною та отримати пораду у важкій життєвій ситуації. Не соромтеся звертатися до мене. Я є Вознесеним Владикою, і я служу людству Землі протягом всього того часу, коли зробив перехід у тому житті, коли я був Ісусом. Відтоді я часто являюся тим, хто сповідує істинне християнство у своєму серці. Не до тих, хто зробив релігію християнство своїм джерелом існування, і не до тих, хто по-святенницькому слідує церковним догмам і правилам. Я прагну до спілкування із серця в серце з тими, хто готовий до такого спілкування. Для дуже багатьох я є не стільки християнським символом, скільки другом. І багато втілень тому я зустрічався з вами й давав своє Вчення під час мого втілення Ісусом. І зараз наш зв'язок не переривається на тонкому плані. Ви маєте можливість отримувати навчання під час сну в моїй Обителі. Я закликаю тих з вас, хто ще не використовує цю можливість для нашого спілкування, скористатися цією можливістю. Якщо ви перед вашим сном перебуваєте у спокійному, гармонійному стані, то після молитви ви можете спрямуватися думкою до зустрічі зі мною, і ми неодмінно зустрінемося під час вашого нічного сну. Я відповім на ваші запитання та надам вам всю можливу допомогу. Нехай вас не бентежить, що після пробудження ви можете не згадати всіх подробиць нашої зустрічі. Або навіть зовсім не пам'ятати про те, що наша зустріч відбулася. Це не важливо, тому що ви у вашому житті скористаєтеся отриманими наставляннями, навіть якщо це пройде повз вашу зовнішню свідомість. Тому зберігайте в собі спрямування до зустрічі зі мною, і ми неодмінно зустрінемося.

Не очікуйте, що я прийду до вас так, як ніби я людина й зайшов до вас на вогник. Ні, наше спілкування відбудеться на тонкому плані. І вам слід докласти ваших зусиль до того, щоб почути мене. Я буду говорити з вашою душею або з вашим Вищим Я. І мої слова ви почуєте у своєму серці. Це не будуть звичайні людські слова, і це можуть навіть не бути думки. Це буде відчуття моєї присутності й відчуття наповнення вас моєю енергією. Я наповню чашу вашого серця живлющою вологою, і я дам вам заспокоєння і відчуття спокою та блаженства. Все те, чого вам не вистачає у вашому житті. І після того, як ви вип'єте нектар блаженства з моєї чаші, ви зрозумієте, що все, що турбувало й гризло вас, усі ваші проблеми відійшли кудись вбік. І багато які з них вже не повернуться до вас, тому що я дав вам частинку своєї свідомості. І оскільки ваша свідомість змінилася, ви вже не будете залучені в ті кармічні ситуації, які завдавали вам тривогу й занепокоєння.

Вам дається за вашою Вірою. І якщо Віра ваша міцна, і стремління ваше не може зломити ніяка життєва невдача, то ми завжди з вами зустрінемося. І я дуже сподіваюся на нашу зустріч. Тому що для вас можливість нашої зустрічі є тією допомогою, яка дається Небесами.

Не вірте тим, хто каже, що вам потрібен посередник, щоб спілкуватися зі мною. Ні, ми можемо зустрітися з вами в тиші вашого серця, і я допоможу вам у вирішенні ваших поточних проблем. Однак той ступінь Віри й відданості, який дозволяє мені бути присутнім у вашій аурі, не часто зустрічається серед людей. Я не можу прийти до вас, якщо ви перебуваєте у великому місті і якщо ви надто стурбовані вашими земними справами й проблемами. Я не можу прийти до вас, якщо ви обтяжені будь-якими звичками, які розділяють нас. Я маю на увазі будь-які ваші пристрасті: до алкоголю, нікотину, перегляду телевізора; неякісні стани свідомості, які переслідують вас: образа, заздрість, ревнощі, злість.

Я не зможу бути присутнім у вашій аурі, якщо ви обтяжені цими недоліками й будь-якими іншими недоліками, які ви перелічите легко самі, бо надто добре їх знаєте й не можете від них звільнитися втілення за втіленням.

Я відкритий для спілкування, але ви самі повинні докласти зусиль, щоб підійти до мене, підняти ваші вібрації до того рівня, коли наше спілкування може відбутися. І кожен з вас добре знає ті недоліки, які заважають йому підійти до мене, однак ви не поспішаєте розстатися з вашими недоліками й проблемами.

Що ж, я почекаю, коли ви дозрієте й вирішите вступити в безпосереднє спілкування зі мною. Зараз же я користуюся можливістю та говорю з вами через цього Посланника. І я також нагадую вам про можливість зустрітися зі мною вві сні.

Можливість нашої зустрічі існує завжди, і тільки ви самі обмежуєте можливість нашого з вами спілкування.

А зараз я хотів би побажати вам знайти те внутрішнє спрямування, яке подолає всі ваші недоліки й дозволить вам підніматися до Вершини Божественної свідомості без зупинок і, не зісковзуючи вниз.

Тому що іноді одного вашого невірного вибору достатньо, щоб ви перекрили можливість нашого з вами спілкування до кінця поточного втілення. Будьте обережні, коли йдете по життю, і обмірковуйте кожен ваш вибір і кожен ваш крок.

Тому що багато тих мешканців, які існують на астральному плані й прагнуть також вступити з вами в контакт, для того щоб отримати у вашій особі виконавця своєї волі й своїх задумів. І вступити у спілкування та взаємодію з такими сутностями набагато легше, ніж вступити у спілкування та взаємодію зі мною. Для цього не потрібно розстатися з жодною з ваших звичок.

Тому ви самі завжди будете знати, з ким ви зустрічаєтеся на тонкому плані. Зі мною чи моїм двійником, який не від Світла. І ключем до відповіді на це запитання буде чистота вашої свідомості й ті звички й прихильності, від яких ви не здатні звільнитися.

Вам навіть не треба нікого питати, з ким ви спілкуєтеся на тонкому плані. Вам достатньо просто проаналізувати неупереджено свої думки, свій спосіб життя та свої взаємини з людьми, які вас оточують. Тому все у ваших силах, і ви самі приймаєте рішення, з ким вам вступити в контакт на тонкому плані.

Дар розрізнення вам необхідний, але іноді, для того щоб зробити розрізнення, не треба мати ніякого дару, треба просто проаналізувати свій образ думок і свої звички й прихильності.

Я не втрачаю надію на зустріч з вами. І я з нетерпінням чекаю нашої зустрічі.

Я ЄСМЬ Ісус,
з величезною Любов'ю до вас.