Знайдуться ті, хто виявить свою сталість і відданість і зможуть допомогти нам у здійсненні наших цілей

Владика Морія

7 липня 2006 року

Я ЄСМЬ Ель Морія, який знову прийшов через мого Посланника для того, щоб дати Вчення та поговорити з вами про насущні проблеми. Я радий, що мені випала така можливість. Щораз я приходжу й не можу приховати свого захоплення від того, що є можливість для нашого спілкування. Тому сьогодні, щоб не втрачати часу, я розпочинаю виклад того, що необхідно. А необхідно вам знати про багато що. І якби ви змогли постійно концентруватися на цілях Братства й здійснювати наші плани, то еволюція на планеті йшла б набагато більшими темпами. Однак ви продовжуєте перебувати в ілюзії, тішити свою свідомість тими ілюзорними виявами, які вас оточують. Тому я приходжу знов і знов і намагаюся донести до вашої свідомості ті речі, які вам необхідні. Ви забуваєте про все, що я вам кажу, буквально відразу ж, як перестаєте читати мої Послання. І я змушений знову приходити й давати вам те саме Вчення під дещо іншим кутом зору в надії на те, що знайдуться ті, хто виявить свою сталість і відданість і зможуть допомогти нам у здійсненні наших цілей. Вам з вашим рухливим людським розумом здається, що все, про що ми говоримо, ви вже знаєте, і ви скеровуєтесь у гонитві за новими враженнями в надії зайняти свій плотський розум. Проте ніякі нові знання вам не потрібні. Тому що є лиш одне Вчення та одна Божественна Істина. І пізнати цю Істину можливо тільки розумом дитини. Відмова від зайвого мудрування та інтелектуальної витонченості ‒ ось те, що ви повинні зробити. Я усвідомлюю, що ваші ментальні тіла ще не зовсім розвинені. Тому ви намагаєтеся їх завантажити різними інтелектуальними вивертами. Ви приходите в щільний світ, і однією із цілей, з якою ви приходите, є розвинути не тільки ваші фізичні тіла, але й ваші тонкі тіла: астральне тіло, ментальне тіло й ефірне тіло. Ваші тонкі тіла є вашою душею. І ваша душа потребує розвитку. Тому ви будете перебувати в матерії доти, поки не отримаєте достатнього досвіду й не розвинуться всі ваші тіла. Зараз цикл такий, що ваші ментальні тіла отримують імпульс для розвитку. Вони допитливі як діти й намагаються знайти все новий і новий ґрунт для своєї діяльності. Однак, так само, як ви відмовляєтеся від алкоголю, нікотину й інших уподобань і звичок вашого фізичного тіла, ви повинні знайти в собі сили й відмовитися від прихильностей вашого ментального тіла, вашого плотського розуму. Еволюцію на планеті Земля проходять всі ваші чотири нижніх тіла. І ви повинні досягти гармонії та розвиненості всіх ваших тіл. Доти, поки ви не отримаєте достатнього досвіду, усі ваші тіла не отримають достатнього досвіду, ви не можете повернутися назад, у той світ, звідки ви спочатку прийшли як Божественні частки. І в цей Божественний світ ви візьмете із собою напрацьований вами досвід, але тільки ту частину вашого досвіду, яка відповідає Божественним зразкам.

Отже, оскільки зараз ментальні тіла значної частини людства проходять свої досвіди й набувають необхідних знань, то вам треба враховувати це у своєму розвитку. Ви повинні постійно намагатися відстежити, коли ваш розум веде вас у дрімучий ліс інтелектуальних вигадок, а коли ви дійсно зустрічаєтеся з вічною Божественною Мудрістю. І намагатися робити ваше розрізнення всередині вас самих. Божественна Мудрість не має нічого спільного з інтелектуальним мудруванням, яке для вашого плотського розуму нагадує свого роду наркотик.

Дуже багато людей, відкриваючи чергове Послання і не бачачи в ньому ніякої поживи для свого витонченого розуму, спрямовуються в пошуках цієї поживи в інші місця та отримують те, до чого вони прагнуть, у неабиякій кількості. Однак нам видно те, що не видно вам. Нам видно, що те, що ви часом отримуєте й вважаєте це дуже цінним і необхідним, є для вас у кращому разі даремним, у гіршому разі відсуває розвиток вашої душі на роки й втілення назад.

Є дуже багато інтелектуальних пасток, у які попадається дуже багато світлих людей. І ці пастки так майстерно розставлені, що часом неможливо в них не опинитися, якщо ви постійно не зберігаєте співзвуччя з нашою Ієрархією та не звертаєтеся за допомогою до Вознесених Владик. Дуже багато хто сподівається на свої власні сили, на м'яз тілесний і нехтують допомогою Ієрархії Світла. Однак це є лиш іще одним проявом інтелектуальної гордині. Ви не можете на сучасному етапі розвитку людства відрізнити вірні зразки від їхніх потворних двійників, інтелектуальне мудрування від Божественної Мудрості. Тому що різницю між ними іноді видно тільки на рівні Божественної інтуїції та вібрацій, властивих цим виявам.

Зараз я маю вам сказати ще одну важливу річ. І ця річ стосується вашого Шляху Посвячень, якому дуже багато хто намагається слідувати, беруть на себе зобов'язання слідувати цим Шляхом, але точно так само, як вони завзято беруться за справу, точно так само й звертають зі Шляху або через власні лінощі, або через нестачу Віри й відданості.

Тому що якості сталості, відданості й спрямованості притаманні дуже малій кількості індивідуумів. І, переважно, ці якості були напрацьовані в попередніх втіленнях шляхом привчання себе до цих якостей в общинах духовних Вчителів або в хижах пустельників. Не думайте, що все, що ви маєте в цьому житті, дісталося вам у спадок від ваших батьків або ви самі отримали ці досягнення в цьому житті. Дуже багато ваших досягнень і якостей ідуть у далеке минуле, аж до часів давньої Атлантиди й Лемурії. І тільки зараз, у цьому житті, вони спливають у вас, і вам дається право ними користуватися. Тому, будь ласка, використовуйте ваші Божественні дари і якості для того, щоб служити на Загальне Благо, служити Життю на Землі й нам, Великому Білому Братству. Тому що ми є тими Вчителями людства, які супроводжують людство протягом мільйонів років. І ми були з вами під час ваших втілень у давній Лемурії та Атлантиді й вчили вас, тоді ще як менш розвинених індивідуумів, у своїх школах та ашрамах.

Тому цінуйте те, що ви маєте як ваше надбання, ваші напрацювання, які прийшли до вас із далекого минулого. Використовуйте ваші дари не для того, щоб занурюватися в ілюзію, а для того, щоб сходити на Вершину Божественної свідомості. Не думайте, що ви самотні на вашому Шляху. Ми постійно поруч і тримаємо вашу руку у своїх руках. Однак ми не можемо насильно взяти вас за руку й вести, якщо ви подібно до впертих маленьких дітей вириваєте свою руку й відбігаєте геть з еволюційного шляху розвитку. Мабуть, вам ще не вистачає розвиненості вашого інтелектуального тіла, щоб підкоритися Законові й зрозуміти всі переваги того, коли Вознесені Владики керують вами й допомагають на вашому Шляху.

На сьогодні я прощаюся з вами, проте смакую наступні зустрічі й бесіди.

Я ЄСМЬ Ель Морія,
з надією на вас.