Розширення розуміння Закону Карми

Улюблений Кутхумі

6 липня 2006 року

Я ЄСМЬ Кутхумі, який прийшов до вас цим днем.

У той період часу, коли ми не зустрічалися з вами, я мав можливість проаналізувати й усвідомити ту відповідальність, яку накладає на мене й на вас це наше спілкування. Тому що коли ви замислитеся, то ви прийдете до неминучого висновку, що все, що відбувається під час нашого з вами спілкування, під час прийняття диктовок, має дивовижну цінність і підлягає шанобливому й дбайливому ставленню. Спочатку ви можете не усвідомлювати й не надавати великого значення нашим Посланням, але в міру того як ви читаєте наші Послання і потрапляєте в наші енергії, ви дедалі більше цінуєте хвилини нашого спілкування та оцінюєте і якість наших Послань, і можливість спілкування з нами. Тому сьогодні я прийшов, щоб поговорити з вами як зі старими друзями. Мало того, я можу сказати вам, що з багатьма з вас я майже щодня зустрічаюся у своїй обителі на ефірному плані в період вашого нічного сну. І ті знання, які ви отримуєте від мене під час нашого спілкування в Обителі, коли знаходять зовнішнє підтвердження в цих диктовках, проростають у вашій свідомості, і ви усвідомлено починаєте робити багато речей на фізичному плані. І до вашої свідомості доходять ті істини, які інакше не могли б проникнути у ваш щільний світ.

І ми продовжуємо нашу з вами спільну діяльність перетворення вашого фізичного світу. І ця наша з вами діяльність розуміється не як сліпе ваше підпорядкування нашим порадам і рекомендаціям, а творче застосування у ваших життях всіх отриманих вами знань. Нам не потрібні сліпі ведені, готові за першим нашим словом робити те, що ми говоримо. Нам потрібні свідомі, вдумливі учні, які не просто бездумно роблять щось, але усвідомлено заломлюють отримані знання у своїй зовнішній свідомості, знаходять найкращий варіант, здатний оптимальним чином здійснити наші плани.

У такий спосіб ви долучаєтесь до космічної співтворчості. І ми дуже цінуємо тих наших учнів, які не бігають від одного вчителя до іншого в пошуках порад на нагальні життєві ситуації, а здатні підняти свою свідомість над побутовими й буденними справами й побачити ті перспективи, які відкриваються, і взятися до їх здійснення, не чекаючи, коли складуться ідеальні умови на фізичному плані. Тільки шляхом подолання себе й тих труднощів, які вас оточують у вашому житті, ви здатні до розвитку. Не треба боятися життєвих проблем і невдач, котрі підстерігають вас. Уся справа в тім, як ви ставитеся до цих проблем і невдач. Учення дає вам правильні підходи. І ви самі, керуючись цими підходами, творите ваші життя.

Ви змінюєте вашу свідомість і починаєте по-іншому ставитися до тих проблем, з якими зустрічаєтеся, аналізуєте проблеми й перешкоди, що постають перед вами, і дякуєте Богові за те, що Він дав вам можливість усвідомити минулі помилки й виправити їх шляхом правильного ставлення до проблем, які постають перед вами.

Ніколи не слід піддаватися зневірі й смутку. Ви отримуєте Вчення для того, щоб сформувати в собі правильне ставлення до того, що супроводжує вас у ваших життях та із чим ви зустрічаєтеся. І якщо деякі з вас раптом з моєю допомогою або ґрунтуючись на внутрішній інтуїції, підказці вашого Вищого Я, усвідомлюють причину, яка кармічно привела до виникнення тієї чи іншої ситуації у вашому житті, то вони починають незліченну кількість разів дякувати Богові за те, що Він дозволив їм відпрацювати свій кармічний борг таким легким чином.

Воістину, милість Небес безмежна, і тільки ви самі своєю нерозумною поведінкою здатні породити причини тих проблем і лих, з якими ви зустрічаєтесь у ваших життях. Часом ці проблеми такі великі, що все ваше життя в буквальному сенсі перекреслює для вас можливість навіть здійснювати служіння Братству повною мірою. Тому що ви надто обтяжені кармічними боргами. Але мудрість, отримана вами через наше з вами спілкування, допомагає вам усвідомити, що в наступному житті ви зможете продовжити своє служіння, і ви отримаєте ті обставини у ваших життях, які будуть не настільки складними й обтяжливими для вас. Тому що в цьому житті ви вже відпрацювали більшу частину ваших кармічних боргів. І оскільки ви відпрацювали ваші борги самі, то й ваші діти понесуть набагато меншу ношу. Тому що властивість карми така, що іноді невідпрацьований кармічний багаж лягає важким тягарем на дітей і онуків. Тому радійте тим нещастям і бідам, що звалюються на вас. Тим самим ви готуєте світле майбутнє собі в наступному житті й вашим дітям та онукам у цьому житті. Правильне розуміння Закону Карми робить вас щасливими навіть тоді, коли ви несете з погляду людей, які вас оточують, непосильний кармічний тягар.

Уся справа в тім, як ваша зовнішня свідомість ставиться до того тягаря, який ви несете. Тому ніколи не засмучуйтеся через ваші проблеми. Дозвольте собі радіти, що подоланням ваших поточних проблем ви готуєте світле майбутнє собі й вашим дітям та онукам.

Наступне покоління буде набагато щасливішим, ніж ви, тому що багато хто з вас взяв на себе надто великі кармічні зобов'язання для відпрацювання в цьому житті. Ви зробили це навмисно, щоб прискорити процес перемін і змінень, які відбуваються на Землі. І ті з вашого оточення, хто показує на вас пальцем і каже, що ви, напевно, надто багато грішили, раз ваша ноша так важка, нічого не розуміють у дії Закону Карми, і їхня свідомість не здатна сприйняти всю міру жертви, яку ви перейняли на себе добровільно перед вашим втіленням. Проте ми, Вознесені Сонми, дуже цінуємо вашу жертву. Мало того, ми готові відгукнутися на ваші прохання та допомогти вам настільки, наскільки дозволить Закон, щоб полегшити ваш тягар. Іноді в такому випадку, коли створена вами блага карма в цьому втіленні дозволяє, ми здатні прийти на ваш поклик і допомогти вам у тій ситуації, коли у вас вже, здається, немає сил переносити її. І після вашого заклику через деякий час ви з подивом озираєтєся та розумієте, що те, що непереборним тягарем лежало на ваших плечах раптом зникло, випарувалося, спало з ваших плечей. І в такому випадку ніколи не забувайте вихвалити Небеса й послати свою подяку. Найкращою подякою для нас буде те служіння, яке ви здатні здійснити на благо Життя на Землі.

Зараз я дам вам формулу, звернувшись згідно з якою ви можете отримати послаблення кармічного тягаря в такому випадку, якщо ваша блага карма дозволить вам. Отже, ви говорите:

"В ім'я Я ЄСМЬ ТЕ ЩО Я ЄСМЬ, в ім'я моєї могутньої Я ЄСМЬ Присутності, в ім'я мого святого Я Христа (або просто в ім'я Бога Всемогутнього), я звертаюся до Великого Кармічного Правління та прошу вас використати моментум моїх благих досягнень для того, щоб погасити карму, яка призвела до ... (далі ви повинні описати ту ситуацію, у якій ви хочете отримати допомогу від Кармічного Правління).

Нехай все станеться згідно з Волею Бога".

Ви можете написати листа, вимовити ваш заклик вголос і спалити лист, адресувавши його Кармічному Правлінню. Якщо кількість напрацьованої вами благої карми дозволить і Кармічне Правління вважатиме ваше прохання можливим задовольнити, то ваша кармічна ситуація буде вирішена тією чи іншою мірою.

Відповідно до раніше даної вам можливості1, вас покличуть у період нічного сну у вашому тонкому тілі на засідання Кармічного Правління, і ваша душа повинна буде підтвердити ваше прохання, яке ви написали у вашій зовнішній свідомості.

Іноді бувають випадки, коли зовнішня свідомість людини не хоче витримувати довше кармічного навантаження, але душа людини відмовляється від допомоги. У такому випадку Кармічне Правління прислухається до думки вашої душі. Тому якщо ваше прохання не задоволене через якийсь час, ви можете поговорити зі своєю душею та спробувати знайти з нею згоду із цього питання.

Я дуже рекомендую вам практикувати ваші бесіди з вашою душею. І писати листи в Кармічне Правління вже після того як ви й ваша душа домовитеся між собою.

Ви є багатошаровими істотами. У вас є багато тіл. Тому вам необхідно досягти гармонії та єдності між всіма вашими тілами. У більшості людства тіла настільки розбалансовані, що ви не можете навіть дати собі звіт, як вам слід вчинити з урахуванням інтересів всіх тіл. Перестаньте асоціювати себе тільки з тим, що ви бачите перед собою у дзеркалі. Ви набагато більше вашого фізичного тіла. І наступним етапом у розвитку людства буде усвідомлення вашої тонкої природи й створення гармонійних умов для вияву вашої тонкої природи. Тому що ті умови, у яких ви проживаєте, часом взагалі не сприяють тому, щоб ви змогли встановити гармонію у ваших тонких тілах. Це наступний етап розвитку людства. Але вже зараз ви повинні турбуватися про створення навколо себе умов для гармонійного розвитку всіх ваших тіл.

Я дав вам сьогодні багато нового. І я залишаю вас у надії на нові зустрічі.

Я ЄСМЬ Кутхумі.

 

 

________________

1 "Дозвольте собі у своїй свідомості вийти за рамки своєї сім'ї, свого міста, своєї країни й сприйміть всю Землю як ваш рідний дім".Господь Майтрейя, 5 червня 2006 року.