Тільки неуцтво й обмеженість вашої свідомості відділяють вас від того, щоб прийняти у своїй свідомості вашу єдність із кожною часткою життя

Господь Майтрейя

5 липня 2006 року

Я ЄСМЬ Майтрейя, який знову прийшов до вас цим днем через мого Посланника Тетяну.

Я ЄСМЬ прийшов для того, щоб нагадати вам про те, що кожен з вас є неповторною і унікальною часткою Бога. І згідно з планами Бога ви повинні розвиватися, тобто слідувати Шляхом еволюційного розвитку так, як заплановано Богом на початку цього Всесвіту. Вам здається, що ви незалежні й автономні, що ви є абсолютно відокремленими істотами, не пов'язаними ні один з одним, ні з будь-ким у цьому Всесвіті. На вашому рівні свідомості це переконання майже незаперечне. Тому що ви бачите навколо себе незаперечні докази цього вашого переконання, цієї вашої точки зору, погляду на світобудову. Багато разів наводився приклад про те, що всього декілька століть тому ви думали, що ваша Земля не є круглою та не обертається навколо сонця. Ті ваші погляди й переконання, які ви маєте зараз, будуть підлягати в подальшому зміненню, причому кардинальному зміненню. Ви освоїли ваш фізичний світ. І оскільки ви освоїли ваш світ, ви повинні просуватися у своїй свідомості далі, до пізнання інших світів, більш тонких. І ви повинні дедалі більш відчувати зв'язок, який існує між вами і мною, між вами і Вознесеними Владиками й навіть між вами самими.

Як би вам не здавалося, що ви роз'єднані й самостійні, вам доведеться із часом відчути вашу внутрішню єдність не тільки з Єдиним і неподільним Творцем цього Всесвіту, але й вашу єдність із кожним з вас, вашу єдність між собою.

Оскільки я прийшов до вас цим днем, то я б хотів плідно використати кожну мить нашої зустрічі. І тому я розпочинаю з найголовнішого, навіщо я прийшов. Ви знаєте, що ваша планета не є єдиною планетою в Космосі. Існують інші світи й інші зоряні системи. Ви не самотні в Космосі. І ваша взаємодія та ваші зв'язки з іншими космічними істотами, які відбуваються час від часу, викликають у вас різні почуття, від страху до цікавості. Проте ваша взаємодія з іншими істотами, які перебувають у Всесвіті, триватиме в міру вашого розвитку. І все залежить від того, який ваш внутрішній стан свідомості. Якщо ви продовжите наполягати на вашій недосконалості, то ви притягуватимете на вашу планету представників таких самих технократичних замкнутих на собі цивілізацій. І якщо ви спробуєте змінити себе й зосередитися на розвитку в собі Божественних якостей, то дуже скоро ви зможете спілкуватися з ангелами, елементалами й представниками тих світів, які йдуть Божественним шляхом розвитку. Тому ми продовжуємо й продовжуємо наводити аргументи й переконувати вас у тім, що вам необхідно впритул зайнятися вашою свідомістю.

Усе Вчення, яке ми даємо, нерозривно пов'язане тільки з одним ‒ зі зміненням вашої свідомості, розширенням вашої свідомості. Ми робимо все, щоб ви стали здатні вийти за рамки властивих вам обмежень. Обмежень релігійними рамками, рамками національної культури й національних інтересів. Усе, що спрямовано на зближення, на інтеграцію, на Загальне Благо, корисно. Все, що спрямовано на роз'єднання, підлягає забуттю.

Проте єдність, про яку ми говоримо, можлива тільки тоді, коли ви об'єднуєтеся між собою на загальних принципах. Неможливо об'єднатися тоді, коли кожен відстоює тільки свою точку зору й не бажає бачити точки зору іншого. Однак є загальна точка дотику, загальна позиція, вставши на яку можливе об'єднання. І ця позиція передбачає відмову від его. Шлях відмови від его - це те, чому ми вчимо. Ваше роз'єднання сильне у вас тільки до тієї хвилини, поки кожен з вас відстоює свою точку зору на шкоду іншому. І тільки тоді, коли ви здатні відмовитися від того у вас, що заважає вам неупереджено поглянути на позицію іншої людини, тільки тоді ви можете рухатися шляхом до єдності й згоди.

Дуже багато говориться про єдність, проте мало що змінюється. Тому що кожен, кажучи про єдність, передбачає, що всі повинні прислухатися до його точки зору й розділити його точку зору. Однак все, що вам треба зробити, це піднятися у своїй свідомості на той рівень, коли всі протиріччя будуть згладжені й не видні.

Ось це завдання, яке ми хочемо, щоб ви вирішили кожен для себе у своїй свідомості.

Намагайтеся проаналізувати, що розділяє вас із представниками різних духовних напрямків, і ви зрозумієте, що все, що вас розділяє, це ваше его, ваше невігластво. І, як завжди, ми пропонуємо вам шлях, слідуючи яким ви зможете позбавитися ваших недосконалостей і досягти заповіданої єдності.

Насправді тільки неуцтво й обмеженість вашої свідомості відділяють вас від того, щоб прийняти у своїй свідомості вашу єдність із кожною часткою життя.

Вам належить найближчим часом вжити кроків і зусиль, спрямованих на те, щоб подолати внутрішні обмеження, які розділяють вас між собою. Завважте, я говорю не про те, що ви повинні когось переконувати в тім, що його вчення невірне, а ваше ‒ істинно вірне. Я говорю про те, що ви повинні прибрати у своїй свідомості ті бар'єри й обмеження, які не дозволяють вам прийняти інші вчення.

Вдумайтеся в те, що всі засновники всіх релігій світу давали одну й ту саму Істину в різний час, різними мовами. І якщо ви вважаєте себе освіченими, інтелектуальними представниками людства, направте свої зусилля на те, щоб знайти щось спільне, що лежить в основі всіх релігій. Не звертайте уваги на те, що є відмінним. Зосередьте увагу на загальних принципах і підходах і ви побачите єдність всіх релігій і всіх моральних вчень, отриманих коли-небудь людством із чистих джерел.

І те об'єднання всіх релігій, і створення нової релігії, яка охоплює всі світові релігії, відбудеться тоді, коли ви станете здатні у своїй свідомості поважати й приймати точку зору іншого, а не наполягати сліпо на своїй точці зору й відстоювати її навіть зі зброєю в руках. Усе це повинно залишитися в минулому. Всій і всілякій ворожнечі не місце у Новому Світі. І ворожнеча піде з вашого світу разом зі зміненням і зростанням вашої свідомості.

Усі проблеми вашого світу лежать тільки у вашій голові, усередині вас. І вся Божественна досконалість також лежить всередині вас.

І за рішенням всіх головних питань у вашому житті ви повинні взяти звичку звертатися всередину вас, до вашого Вищого Я.

Зв'язок з Вищим Я та звільнення від его є головними, наріжними каменями Вчення, що дається вам.

А зараз я хочу попрощатися з вами.

До наступних зустрічей!

Я ЄСМЬ Майтрейя.