Зараз Земля переживає критичний, переломний час

Санат Кумара

22 березня 2005 року

Я ЄСМЬ Санат Кумара, який знову прийшов через мого Посланника.

Словесні формулювання майбутніх подій завжди мало відображають те, що має статися, і носять дуже приблизний і ймовірнісний характер.

Усі події в їхній імовірнісній формі вже закладені в мить початку творіння.

У вашому світі є таке поняття, як Зодіак, знаки Зодіаку. Для людини, знайомої з мовою зірок, усе теперішнє і майбутнє записане в цьому інформаційному полі, що складається з виявлених зірок. І якби ви володіли досконало мовою зірок, то могли б прочитати майбутнє вашої планети, записане цією універсальною мовою цього Всесвіту.

Але навряд чи у ваш час знайдеться хоч би один світський астролог, який здатний зрозуміти цю мову.

Істинне знання, що є ключем до мови зірок і дозволяє передбачити майбутнє, приховане від сучасного людства. Так само, як від вас приховане знання, що дозволяє передбачити смерть і знати своє минуле і майбутнє.

Але минуле і майбутнє визначається теперішнім, кожною хвилиною та кожною секундою теперішнього. У вашому світі діє обмеження часу й обмеження простору. У Вищих Світах немає цих обмежень, тому досконала матриця творіння може бути проявленою у просторово-часових координатах безліччю способів, імовірність яких визначається вашими щохвилинними виборами.

Тому той план розвитку Всесвіту, який включає і план для вашої планети, може змінюватися в певному діапазоні, але цей діапазон обмежений рамками. І якщо еволюція будь-якої планети розвивається на межі відведеного для неї Вищим Планом коридору, то втручається ціла Ієрархія Космічних Істот для коригування цієї еволюції.

Так багато разів відбувалося з вашою планетою. Еволюція доходила до певної критичної точки й розверталася в попереднє безпечне русло.

Небезпека для еволюції пов'язана з мірою відірваності цієї еволюції від зв'язку з Вищими Силами, Ієрархами Всесвіту, Богом, Божественним Законом.

Існують певні критичні моменти в історії Землі, як і будь-якої планети, що визначаються Зодіаком та обумовлені їхніми космічними циклами, коли напрямок, інформаційне поле Космічного Закону вивіряється з напрямком еволюції життєпотоків, які населяють планету. І в ці моменти відбувається коригування розвитку планети, якщо її відхилення від заданого напрямку руху перевищує критичну позначку.

Так відбувається у ваші дні. Еволюція планети відхилилася від траєкторії, заданої Космічним Законом, і вимагає коригування.

Ми приходимо періодично через різних пророків і посланників, щоб нагадати про існуючий Закон і необхідність його дотримуватися.

І всі пророцтва про кінець світу й різні лиха, які давалися в минулому й даються зараз, є просто нагадуванням про необхідність підкорятися Законові, який існує в цьому Всесвіті.

Закон буде дотриманий незалежно від вашого бажання наслідувати або не наслідувати його.

І завдання Вищих Сил завжди зводилося до того, щоб утримувати людство на краю прірви, аби воно само не знищило себе.

Допомога, яка надавалася та продовжує надаватися, полягає в розширенні свідомості людства, допомоги в подоланні внутрішніх обмежень, властивих людям, і допомоги, пов'язаної зі сходженням на наступний рівень розвитку свідомості.

Зараз Земля переживає критичний, переломний час. І завдання, яке ставиться перед людством, ‒ це усвідомлення того, що крім фізичного плану є більш тонкі плани й людина за своєю природою є Великою Космічною Духовною Істотою. Потенціал людини величезний.

Але опанування цього потенціалу станеться не раніше, ніж людина подолає ті свої якості, які прив'язують її до фізичного плану.

Коли ми спостерігаємо за деякими з вас з нашого вознесеного рівня, то ми відчуваємо часом такі ж почуття, які ви відчуваєте, спостерігаючи за мурахою.

Ви, напевно, спостерігали у своєму житті за мурахою, яка тягне велику ношу в напрямку мурашника. Вам зі свого рівня видніше, як їй краще рухатися. І ви бачите, що шлях можна було скоротити й швидше дістатися мурашника з меншими зусиллями, що докладаються.

Якщо ви будете спостерігати за мурахою, то ви зрозумієте наші почуття, які ми відчуваємо, коли спостерігаємо за вашим розвитком.

І так само, як ви не берете на себе завдання здійснювати роботу мурашки, ми не можемо брати на себе виконання завдань, що стоять перед вами.

Ми можемо надавати певну допомогу, і ми надаємо її постійно, але тільки в тих рамках, які допускає Закон.

Один із цих видів допомоги, що надається нами, це нагадування про космічні терміни й нагадування вам про те, ким ви дійсно є.

Ваш потенціал величезний. І на відміну від мурашки, яка в цій манвантарі, у цьому періоді розвитку Всесвіту, не зможе досягти людської форми розвитку, ви ще до кінця цієї манвантари будете здатні проявити свою істинну Божественну природу.

Тому стільки зусиль докладається нами, щоб запобігти руйнуванню самої фізичної платформи, цієї Землі, яка прихистила вас і яка дає вам безпечні умови для проживання та розвитку.

Кожен катаклізм, кожне стихійне лихо є наслідком вашої недосконалої свідомості. І насправді ви пожинаєте плоди вашого непослуху, егоїзму й упертості, коли зустрічаєтеся віч-на-віч із цими проявами стихії.

Інформаційне поле людства й інформаційне поле Землі дуже тісно пов'язані й переплетені.

Тому будь-яка недосконала думка впливає на всю планету, обходячи всю земну кулю та вступаючи в резонанс із такими ж недосконалими думками й почуттями.

Так само думки, звернені до Блага, Добра, позитивні мислеформи й емоції додають стабільності всій планеті й сприяють вирівнюванню земної осі.

Щоб ви могли спокійно існувати й розвиватися, мільярди Космічних Істот готові служити день і ніч невтомно для того, щоб збалансувати й запобігти багатьом імовірним катастрофам і катаклізмам.

У цьому полягає і ваша допомога, яку ви можете надати Вознесеним Сонмам.

Медитуйте на Добро, Благо, Любов. Зберігайте внутрішній мир і спокій. Кожен з вас повинен стати точкою опори на Землі, провідником Світла, через який здійсниться балансування цієї планети й надходження Світла, необхідного для того, щоб Земля могла зійти на наступний рівень.

Я з радістю спостерігаю за досягненнями багатьох з вас. І я щиро радий вашим успіхам на Шляху.

Згідно з Космічним Законом, я не можу прийти й потиснути руку кожному з вас. Але ви можете у ваших тонких тілах досягти мого рівня, і я обійму кожного з тих, які підійшли до мене, і потисну вашу руку.

Я  ЄСМЬ Санат Кумара.