Від того, наскільки ви зможете розвинути в собі якість Божественної Любові, залежить те, як успішно ви зможете продовжити еволюцію на вашій прекрасній планеті

Улюблений Сурія

4 липня 2006 року

Я ЄСМЬ Сурія, який прийшов до вас цим днем. Я ЄСМЬ прибув до вас із Великого Центрального Сонця для того, щоб повідати вам ще одну сторінку вічного Вчення про Вічне Життя та відсутність смерті. Вам здається, що я висловлююсь надто пишномовно, проте так прийнято говорити в тих колах і тих октавах, звідки я прийшов. Наша мова не схожа на вашу мову. Ми говоримо мовою думки й навіть не стільки думки, скільки енергії. Ми обмінюємося енергією, і це подібно до того, як ви обмінюєтеся один з одним почуттям Любові. Я повідав вам одну з великих таємниць Космосу. Все в цьому Всесвіті засновано на великій силі Любові. І все, що існує в цьому Всесвіті, існує тільки завдяки силі Любові.

Любов є основою цього Всесвіту. Тому ваші вібрації, якщо вони максимально наближені до вібрацій Всесвіту, є виключно вібраціями Любові. І чим більше ви здатні виявляти якість Любові у своєму серці, тим більше ви наближаєтеся до істинної реальності й віддаляєтеся від вашої фізичної ілюзії. Проте якість Любові має абсолютно різні відтінки у вашому світі й у нашому. І те, що багато хто з вас має на увазі як Любов, у дійсності, не є Любов'ю взагалі. Це почуття, яке ви називаєте часом любов'ю, за своїм значенням на кшталт статевого інстинкту або інстинкту статі. І це почуття нічим не вирізняється від почуттів, які відчувають один до одного тварини або птахи. Тому насамперед вам необхідно задуматися про те, якої якості Любов, котру ви відчуваєте. Справжня Любов не має прихильності ні до певної статі, ні взагалі до предмета своєї Любові. Це внутрішнє почуття, яке не має прихильності до певної істоти або предмету, це Любов до всіх, до всього Творіння, до всього Життя, до всього Всесвіту. І багато хто з вас, коли перебуває на природі, здатні підняти свої вібрації до цього справжнього почуття істинної Любові. Однак сила й повнота цієї Любові можуть бути ще насиченішими. Ваші фізичні тіла просто не здатні відчувати ще більш піднесені й тонші вияви цієї дивної якості Любові. Кожен з вас любить по-своєму, і кожному з вас притаманне своє індивідуальне, особисте розуміння якості Любові. Бог на початку Творіння розділив свою Любов на незліченну кількість частин, і кожен з вас, будучи часткою Бога, отримав свою дещицю Любові. І зараз ви маєте можливість відчувати цю Любов і вдосконалювати її. Тому вам необхідно прибрати з ваших життів те, що перешкоджає росту в вас почуття Любові. Подивіться уважно на свої життя та намагайтеся простежити, які стани ви відчуваєте найчастіше. Вас здивує, але почуття Любові, яке первісно властиве всьому Творінню, істинного почуття Любові ви не відчуваєте майже ніколи. І навіть тоді, коли до вас приходить перше кохання, дуже рідко це відчуття не забарвлене власницьким інстинктом і бажанням володіти предметом вашої любові. Тому від того, наскільки ви зможете розвинути в собі якість Божественної Любові, залежить те, як успішно ви зможете продовжити еволюцію на вашій прекрасній планеті.

Тому я прийшов сьогодні для того, щоб дати вам це Послання, засноване на почутті найбільшої Любові до людства Землі.

І якби я та інші Владики не мали в собі цього почуття безумовної, досконалої Любові, то навряд чи ми могли б протягом всього циклу розвитку матеріального всесвіту приходити, і няньчитися з вами, і піклуватися про вас, і давати вам наші наставляння та повчання.

Ми дуже добре знаємо, що як би ви не впиралися, у вас немає вибору, і рано чи пізно ви підете тим шляхом, який призначений для вас планом великого Творця цього Всесвіту.

І це шлях найвищої Любові й найвищого блаженства. Все, що відділяє вас від цього стану, підлягає поступовій відмові й повинно покинути вашу свідомість і ваші життя. Тому що такий Закон. І ви самі повинні зробити свій вибір і наслідувати цей Закон. Закон найвищої і безумовної Любові.

Вам зараз важко повірити, що все, що вас оточує, є просто виявом небожественного почуття антилюбові. Так, усе, що ви створили, не ґрунтуючись на великому почутті Любові, із часом зникне й перестане існувати. Залишиться тільки те, що досконале в Богові, і, передусім, це почуття Божественної, безумовної Любові, яка не затьмарена людською свідомістю.

Я дуже радий дати вам сьогодні це Вчення. Це дуже приємно говорити про Любов і відчувати Любов до вас, діти Землі. Ви навіть не можете собі уявити, який я щасливий.

Зараз я хотів би ще сказати кілька слів, котрі стосуються наших подальших планів. І ці плани нічим не вирізняються від всього, що ви вже чули. Ми продовжуємо тягнути людство Землі до того еволюційного рівня, якому воно повинне відповідати, але поки впирається. Вам здається, що ви маєте великі досягнення, але ваші досягнення всі спрямовані на те, щоб множити ілюзію, а на цьому етапі від вас потрібні інші досягнення. Досягнення в царині розвитку в вас Божественних якостей, головною з яких є Божественна Любов. Однак є і інші якості, які вам необхідно в собі розвивати. І для того, щоб вам зосередитися на справжніх внутрішніх досягненнях, вам необхідно піти всередину себе. І саме це шлях, якому ми вчимо, - шлях містиків, шлях, який веде вас до ваших Витоків.

Але для того, щоб вам піти цим шляхом, вам слід відмовитися від прихильностей до вашого світу й від досягнення будь-яких цілей, які лежать у вашому світі. І це дуже складно. Тому що для досягнення вашого внутрішнього зв'язку з нами й Вищою частиною вас самих вам необхідна беззастережна й безумовна Віра. Віра й Любов ‒ дві сестри, дві люблячі сестри, які нерозлучні між собою протягом вічності. Є ще Надія. Надія, яка одна здатна розвернути вашу свідомість тоді, коли вам вже здається, що немає виходу з глухого кута життєвих негараздів і бур.

Тому ми приходимо, щоб постійно тримати вас у співзвуччі з вищою реальністю та дарувати вам Надію на завтрашній день, який буде безсумнівно краще. Тому що такий Закон цього Всесвіту. І з кожним наступним еволюційним циклом ви все ближче й ближче будете підходити до Божественної реальності, і щодалі більш легко буде вам. І із часом прийде усвідомлення цієї реальності, і почуття щастя заповнить вас і вже не буде залишати ніколи. Сутінки вашої свідомості закінчуються. Попереду світанок і пробудження в новій реальності.

Я щасливий заявити вам про прихід нової реальності, сонця нової реальності у ваш світ.

Я ЄСМЬ Сурія,
з почуттям великої Любові прийшов до вас!