Я пропоную вам цю методику в надії на те, що ви зможете її використовувати у вашій щоденній духовній роботі

Господь Шива

3 липня 2006 року

Я ЄСМЬ Шива, який знову прийшов!

Я ЄСМЬ Шива прийшов!

Я прийшов і радий новій зустрічі з вами через мого Посланника!

Після того як ми закінчили весняний цикл диктовок, сталося декілька важливих подій у тонкому світі, і серед них найважливішою є те, що людство Землі почало піддаватися зусиллям, які ми невтомно докладаємо, і просуватися тим еволюційним шляхом, який був запланований. Деякий час назад жоден Вознесений Владика не був впевнений, що майбутні змінення на Землі можливо буде провести. Зараз ми з упевненістю констатуємо той факт, що нам вдалося зробити все для того, щоб людство змогло повернутися на еволюційний шлях розвитку й згармонізувати частину спотворених енергій минулого. Зараз нам не слід зменшувати темпів. І тому я прийшов, щоб направити вас на ваші подальші звершення, дати вказівки тим, хто здатний їх сприйняти.

Зараз найбільше головним і важливим для людства є гармонізація. Я маю на увазі під гармонізацією сукупність заходів і методів, які приведуть до вирівнювання темпів розвитку свідомості на різних ділянках Землі, у різних країнах і на материках. Ви знаєте про те, що наші Послання дуже успішно поширюються в Євразії. Але існують інші материки. І там про наші Послання та нове Вчення, яке ми даємо, мало хто обізнаний. Тому є два шляхи, щоб згармонізувати ситуацію на планеті. Перший шлях передбачає посилене поширення наших Послань на інших континентах, і насамперед в Америці. Другий шлях простіший і в той же час складніший, тому що він вимагає від вас певної міри безкорисливості й певних духовних напрацювань. Цей шлях передбачає проведення певної духовної роботи на тонкому плані. Зараз я вам покажу, якої саме.

Щоразу, коли ви будете читати наші Послання, уявляйте собі народи тих континентів, де наші Послання поки не доступні. Уявляйте собі Африку, Америку, Австралію. І щораз візуалізуйте представників цих країн, як ви спілкуєтеся з ними й даєте їм уявлення про те Вчення, яке ми даємо вам у диктовках. Якщо серед ваших знайомих є люди, які проживають на цих континентах, то, будь ласка, візуалізуйте цих людей і подумки розповідайте їм про отримані вами знання, ведіть з ними уявний діалог. Постарайтеся своїми словами пояснити їм основи отриманого вами Вчення. Таким чином буде досягнута мета, і свідомості людей, які проживають на цих континентах, торкнеться наша енергія перемін, і в них пробудиться бажання читати наші Послання та засвоювати інформацію, що міститься в них. Навіть якщо зовнішня свідомість цих людей не відгукнеться на проведену вами роботу, тонкі тіла отримають необхідні для змінень враження. І основа, фундамент змінень будуть закладені вами спільно з нами.

Я даю вам цю методику, і ви можете використовувати її для роботи з тими людьми, від яких багато що залежить у тих країнах, у яких вони живуть. Це можуть бути видатні державні діячі, артисти, представники науки й культури. Ваша свідомість підкаже вам, з ким і як ви можете працювати. Я пропоную вам цю методику в надії на те, що ви зможете її використовувати у вашій щоденній духовній роботі. Перед тим як розпочати ваші візуалізації, будь ласка, потурбуйтеся про те, щоб ви самі були в гармонійному стані свідомості, щоб вас ніщо не хвилювало з ваших дрібних побутових і повсякденних турбот. Подбайте про чистоту свого внутрішнього простору, тому що ви будете накладати ваш внутрішній стан на тих людей, з ким ви будете працювати на відстані.

Чим чистіші ваші помисли й піднесений ваш стан, тим більше чудових результатів ви досягнете.

Я маю попередити вас ще про один важливий момент. Якщо ваш стан не гармонійний і мотиви не чисті, то та енергія, яку ви будете закладати у вашій роботі, може створити для вас карму, яку ви самі повинні будете відпрацювати в подальшому. Завжди пам'ятайте, що карму створюють не тільки ваші вчинки й дії, але й ваші думки й почуття. Тому я звертаюся до вас зараз у надії на те, що ви вже прочитали всі диктовки, які ми давали через нашого Посланника, і ваша свідомість повністю підготовлена до цієї відповідальної роботи, про яку ми вас просимо.

Я говорю з вами як з рівними мені істотами, здатними зрозуміти наші проблеми й пожертвувати своїми дрібними миттєвими інтересами заради Загального Блага, заради процвітання рідної планети.

Завжди пам'ятайте, що немає на вашій планеті ворогів, є тільки люди, затьмарені неякісними станами свідомості й серед них невіглаством.

Невігластво й відсутність знання є тими ворогами, з якими вам належить битися. Тому несіть людям планети Земля Світло знання. Підходьте, запалюйте смолоскипи й несіть Світло тим, хто відчуває в ньому потребу.

Саме такий принцип може бути покладений в основу вашої роботи з вашими родичами, які потребують Знань, але з якоїсь причини не готові докласти власних зусиль, щоб отримати їх. Допоможіть їм. Розкажіть їм про Вчення. Розкажіть їм подумки тоді, коли ви перебуваєтев хорошому, гармонійному внутрішньому стані. Особливо це стосується ваших найближчих родичів, з ким ви кармічно пов'язані. Спробуйте дати їм знання на рівні думки й почуттів. Не соромтеся посилати вашим ближнім Любов. Тому  що ніщо не є настільки добродійним для душ людей, як поливання їх щодня енергією Любові з ваших сердець.

Я був радий новій зустрічі з вами цим днем. І я сподіваюся на те, що ця зустріч і моя розмова були корисні для вас. Я бажаю вам успіхів на вашому Шляху!

Завжди з вами, Я ЄСМЬ Шива!