Ваш рівень свідомості визначається тими Божественними якостями, які ви набуваєте на вашому Шляху

Улюблений Великий Божественний Направитель

2 липня 2006 року

Я ЄСМЬ Великий Божественний Направитель, який прийшов до вас цим днем ​​через нашого Посланника. Я ЄСМЬ прийшов для того, щоб запропонувати вашій увазі поточну інформацію, пов'язану із засіданням Кармічного Правління, яке щойно закінчилося. Цього разу ми брали участь у нинішньому засіданні в піднесеному настрої, оскільки ті змінення, які ми очікували, почали відбуватися. І темпи цих змінень навіть перевершили наші очікування. Не всі, далеко не всі, прийняли нашого Посланника й Послання, які ми даємо через неї, але для того, щоб змінення почали відбуватися у свідомості людей, уже достатня кількість індивідуумів долучилася до читання наших Послань і прийнялася працювати над собою, над своїми думками й почуттями. А ви знаєте, що все в цьому світі визначається вашою свідомістю, тим рівнем вашої свідомості, який ви здатні досягти й підтримувати щоденною старанною працею.

Нашим завданням, як Вознесених Сонмів, є направляти ваш розвиток і сприяти тому, щоб ви не виходили за рамки відведеного вам еволюційного коридору. Зараз ми з радістю констатуємо, що ви відсунулися від тієї межі цього еволюційного коридору, за якою могла, при ще невеликому відхиленні від заданого еволюційного курсу, послідувати катастрофа. Ми досягли стійкого, рівноважного стану. І в цьому стані людство готове продовжити свою еволюцію, і ми здатні направляти людство й координувати творчі зусилля найбільш просунутих індивідуумів. На щастя, таких індивідуумів стає все більше й більше. Дуже багато хто з вас, хто знову знайшов Шлях і Вчення, здатні робити великі справи. Ви самі не усвідомлюєте ту роботу й відповідальність, яка лежить на ваших плечах. Однак не так вже й багато від вас вимагається. Ви повинні просто щодня пам'ятати про те, що ви не є просто фізичним тілом, яке ви бачите відбитим у дзеркалі. І ваше життя не закінчується разом зі смертю фізичного тіла, а триває. І коли ви будете постійно ототожнювати себе не з фізичним тілом, а з вашою безсмертною частиною, і будете постійно замислюватися про те, як ваші дії в теперішньому впливають на ваше майбутнє та на обставини вашого наступного життя, тоді ви зможете еволюціонувати дедалі успішніше. На жаль, більшість людства все ще не вірить у реінкарнацію та живе так, як ніби попереду тільки смерть. Щоразу, коли ви мислите саме так, ви обмежуєте свої можливості й перериваєте можливість вашого зв'язку з вищими октавами й нами, Вознесеними Сонмами. Ваш світ тільки слухняно йде за вашою свідомістю. Ось чому говорилося та говориться про розширення свідомості, про здатність уміщувати більше й виходити за звичні рамки окремої релігії, окремої країни.

Ось чому ми прагнемо до того, щоб наш Посланник мала можливість спілкуватися з представниками різних релігійних переконань і різних країн. Тому що від того, наскільки широкий діапазон її свідомості, залежить і та інформація, яку ми зможемо через неї дати. Дуже рідко можна зустріти провідник настільки різнобічно розвинений і при цьому безумовно відданий нам, щоб ми могли дати через нього той обсяг інформації, якого потребує людство на цьому етапі. Але найчастіше нам доводиться використовувати той провідник, який ми здатні отримати. Тому я звертаюся до вас із проханням: будь ласка, надайте всю допомогу, яку ви можете надати нашому Посланникові, тому що іншого такого провідника, щоб виховати й довести до рівня усвідомленої роботи з Братством, ми можемо не отримати найближчим часом. Тому з вдячністю приймайте наші Послання. Ваш рівень свідомості визначається не кількістю ментальної інформації, яку ви здатні запустити у свій розум. Ваш рівень свідомості визначається тими Божественними якостями, які ви набуваєте на вашому Шляху. І серед них найважливішими є відданість, щирість, безкорисливість і смиренність.

Без цих якостей ніякі ментальні напрацювання не дозволять вам зійти на новий рівень свідомості.

Тому щораз не втомлюємося повторювати про розвиток Божественних якостей у вас. Ваше спрямування змушує вас отримувати те, що необхідно для вашого розвитку. Тому спрямованість і сталість будуть наступними якостями, необхідними вам.

Подумайте уважно про те, що я сказав. Про ті вимоги, які ми виставляємо до наших учнів. Чи багато хто з вас готовий підтримувати у своїй свідомості щодня вірні орієнтири? Чи не відволікає щоденна суєта й цілі, які ви ставите для себе у вашому світі, від служіння? Кожен з вас сам вибирає міру жертви, яку він здатний принести. Але можу вас запевнити, що найвища жертва, яку ви здатні принести, це зректися повністю від всього, що прив'язує вас до фізичного світу, і досягти того стану звільнення від пут матерії, який дозволить вам вже ніколи не приймати втілення у фізичному тілі.

Таким чином відбувається еволюційний шлях розвитку, якому ми вчимо через нашого Посланника, так само, як ми вчили цьому Шляху через багатьох інших посланників і пророків стародавніх часів і не таких давніх часів. Ви можете завжди вловити загальне в багатьох Вченнях, які ми давали. І, незважаючи на ті спотворення, які були привнесені послідовниками, які не до кінця вловили суть Вчення або навмисно спотворили Вчення, усе-таки суть може бути помітна в багатьох релігіях, вірах і Вченнях для тих, хто відкритий і допитливий розумом. Немає протиріч між тим Вченням, яке ми даємо через нашого Посланника зараз, і між тими основами, які давали всі засновники всіх релігій світу. Намагайтеся у вашій свідомості вловити загальне, і ви зрозумієте, що за багатьма догмами й правилами лежить точно те саме Вчення, яке ми даємо зараз. Немає у світі іншого Вчення, яке б давали ми. Але є багато людей, які намагаються заволодіти увагою мас і вигадують досить дивні практики й вчення і, що найобразливіше, знаходять своїх послідовників. Тому для вас дуже важливим є підняти свою свідомість до того рівня, коли з ваших очей спадають шори, і ви бачите суть кожного вдаваного гуру й можете відрізнити, де в його вченні є істина, а де - нахабна брехня. Тому ми не соромимося знов і знов повторювати вам про те, що ваш головний інструмент, яким ви повинні керуватися, коли дієте у вашому світі, це ваше серце й щирість ваших мотивів. Якщо ви чесні, безкорисливі й допитливі розумом, то ви отримаєте доступ до істинних джерел і зможете вгамувати жагу знання, припавши губами до чаші з прохолодною цілющою вологою нашого Вчення, яке ми даємо для вас, люди Землі, завжди.

Складність існування у ваш час викликана тим, що інформаційні потоки так насичені й засмічені різними сурогатами, що від вас вимагається вся ваша увага й інтуїція, щоб розібратися в цих потоках. Не прагніть ніколи спробувати все. Так ви можете отримати нетравлення шлунку. Поглинайте тільки перевірену, якісну їжу, яку ми даємо через наших посланників і пророків. Тепер, коли ви попереджені, уся відповідальність за вибір літератури, яку ви читаєте, і джерела, якими ви користуєтеся, лежить на вас. Це ваш вибір і ваша карма неправильного вибору, яку ви понесете самостійно.

Одним із завдань, яке виконує Кармічне Правління, є полегшити тягар карми неправильного вибору вчення, якому ви вибрали слідувати. Для того щоб вам полегшити карму проходження невірним шляхом, ви можете звернутися в Кармічне Правління та до мене особисто й попросити, щоб вам були складені такі обставини у ваших життях, щоб ви зрозуміли й усвідомили всі ваші помилки й змогли усвідомлено подолати карму невірного вибору у ваших життях.

Ми сьогодні розмовляли багато про що, і я маю надію, що бесіда для вас буде корисною.

Я ЄСМЬ Великий Божественний Направитель, завжди з вами!