Ви формуєте у вашій свідомості нову реальність

Санат Кумара

1 липня 2006 року

Я ЄСМЬ Санат Кумара, який знову прийшов. Як вже стало традицією, я прийшов, щоб дати Послання, яке відкриває новий цикл диктовок, котрий ми маємо намір дати людству Землі. Цього разу я радий повідомити, що ми готові дати наші Послання в Болгарії, країні, яка є для нас не менш важливою, ніж Росія, оскільки саме тут планується створення умов, необхідних для швидкого зростання свідомості людей, які проживають у цій країні.

Ми раді, що маємо можливість знову говорити. Тому що не завжди наші плани можливо реалізувати на Землі. Це пов'язано з великою непередбачуваністю ситуації на Землі, коли від невірної дії всього лиш однієї людини руйнуються всі наші плани. І це завжди сумно. Однак ми сподіваємося на те, що все ще у втіленні перебуває достатня кількість індивідуумів, які зможуть допомогти нам у реалізації наших планів і намірів.

Я прийшов, щоб іще раз нагадати вам про взяті вами на себе зобов'язання перед вашим втіленням. Ви готувалися до ваших місій багато втілень, і в цьому втіленні отримали всі необхідні навички й знання. Все, що заважає вам виконати взяті на себе зобов'язання, це ваш суєтний, непокірний людський розум. Ваш плотський розум, який постійно збиває вас зі Шляху, вигадуючи тисячі причин і мільйон аргументів, у той час як голос серця продовжує посилати вам ніжні тихі сигнали, що звуть вас на Шлях, на вершину, до здійснення планів Братства.

Тому ще раз задумайтеся про те, наскільки ви прив'язані до навколишнього фізичного світу. І наскільки важливим є для вас прислухатися до голосу серця та залишити суєту світу, для того щоб здійснити те, що призначено для цієї планети. Ваша планета повинна стати планетою розвиненої свідомості. Вібрації Землі повинні із часом дозволити приходити у втілення тим істотам, яких ви зараз називаєте Вознесеними Владиками. Це Вчителі людства, і для того щоб створити на Землі умови, необхідні для їхнього втілення, зараз втілені багато хто з вас. Подумайте над тим, яке важливе завдання стоїть перед вами. І спробуйте відстежити той момент, коли ваша свідомість починає ковзати вниз, поступово відкидаючи Божественні зразки й замінюючи їх суто людськими стремліннями. Ваш плотський розум починає активізуватися у вас, у міру того як ви наближаєтеся вашою свідомістю до того, щоб служити нам. Він дуже виверткий, і ті аргументи, які він наводить вам, ваша зовнішня свідомість не може не взяти до уваги. Тому ви кидаєте все заради того, щоб отримати шматок хліба й вгамувати ваш фізичний голод, замість того щоб дбати про духовну їжу й про той хліб насущний, про який говорив Ісус1.

Не прагніть думати про те, як вам підтримати ваше фізичне існування. Думайте тільки про те, як вам виконати ваш Божественний план. Чи у вас так мало Віри, що ви не можете допустити, що Бог візьме на себе всі ваші турботи?

Учення залишається незмінним. Воно дається знов і знов, і тільки тупість вашої свідомості й інертність матерії змушують вас слухати одне й те саме Вчення багато тисяч і мільйони років, утілення за втіленням. Ви слухаєте й не чуєте, бо щоразу знов і знов ухиляєтеся від прийнятих вами у хвилини прозріння настанов і знову спрямовуєтеся в гонитву за дрібничками й речами фізичного світу.

Як боляче це спостерігати. Нестача Віри є головною хворобою людства. Подивіться на тварин, птахів. Бог піклується про всіх живих істот. Ніхто не вмирає з голоду, перебуваючи у природних умовах. І тільки тоді, коли людина своєю недосконалою свідомістю втручається в Божественні Закони й намагається творити, підміняючи собою Бога, тільки тоді відбуваються різні лиха й катаклізми.

Тому ми повторюємо знов і знов, що єдиний ваш ворог ховається у вашій недосконалій свідомості, у серці, яке не допускає в себе Бога.

Зараз я хотів би ще раз нагадати вам про те, що всі Вознесені Сонми, затамувавши подих, іноді чекають вашого вибору, того вибору, який ви можете зробити, а можете не зробити. І від кожного вашого вибору залежить хід розвитку еволюції на планеті Земля. Повірте мені, що все, що ви робите щодня, дуже важливо. Задумайтесь над вашими щоденними діями. Спробуйте проаналізувати, скільки часу впродовж дня ви думали про Бога й своє Божественне призначення. І як багато хто з вас дійсно готовий чимось пожертвувати для того, щоб світові було добре.

На словах надто багато говорять про служіння і ту роботу, яку вони виконують для Бога. Однак коли йдеться про те, щоб зробити нехай невелику, але конкретну справу, то знаходяться тисячі причин і аргументів, які змушують людину забути про Бога, про служіння та спрямовуватися за тими речами й задоволеннями, яким вже давно не повинно бути місця у вашій свідомості .

Я прийшов до вас цим днем і дуже радий тому, що можу знов говорити й давати це давнє Вчення. Оскільки кожен з вас, хто читає ці рядки, у будь-який момент може прокинутися, для того щоб почати діяти в новій реальності.

Ви формуєте у вашій свідомості нову реальність. І тоді, коли ви раптом з подивом виявляєте, як безцільно люди, які оточують вас, витрачають свої сили, ви просинаєтеся для нової реальності й ви стаєте тими воїнами-служителями, на яких ми можемо покластися. Весь інститут гуру-чола відносин призначений для того, щоб утримувати вашу свідомість постійно на гідному рівні. Дуже рідко хто із землян може обійтися без сторонньої допомоги й самостійно пройти Шляхом Посвячень. Я можу вам сказати, що коли ви не є частковою або повною інкарнацією Вознесених Владик, то ви не зможете самостійно, без допомоги Вчителя, який перебуває у втіленні, пройти ваш Шлях і зійти на вершину Божественної свідомості. Тому ми знов і знов посилаємо наших посланників для того, щоб ви могли побачити Шлях і згадати про свої зобов'язання і ті плани, які ви збиралися виконати перед втіленням. Ви самі брали на себе ці плани у вашій вищій свідомості. І зараз ви повинні спробувати ввійти в найвищий стан вашої свідомості для того, щоб згадати все, що ви планували до свого втілення на Землі.

Дуже багато тих, хто читає наші Послання. Є ті, хто прямує Шляхом Посвячень. Але лиш одиниці витримують випробування та продовжують Шлях. Так було завжди. Ми дуже сподіваємося, що ваш час буде винятком, і ми зможемо вийти на тисячі й сотні тисяч людей, які перебувають у втіленні, щоб встановити з ними зв'язок на рівні зовнішньої свідомості й почати проводити роботу з перетворення планети Земля настільки великими темпами, щоб всі змінення були видні поколінню, яке живе нині.

Мені потрібні добровольці, які побажали б служити Братству. І я готовий особисто прийти до вас і надати вам допомогу за умови, що ваші наміри будуть підтверджуватися конкретними усвідомленими діями з перетворення свідомості землян.

Я ЄСМЬ Санат Кумара був з вами цим днем, і до зустрічі!

 

 

 

_______________

1 "... Хліб наш насущний дай нам сьогодні ..." (Матв. 6: 9-13).