Саме ви зобов'язані провести змінення на Землі відповідно до Божественних зразків

Господь Майтрейя

18 червня 2006 року

Я ЄСМЬ Майтрейя, який знову прийшов до вас цим днем!

Я ЄСМЬ який прийшов для того, щоб іще раз нагадати вам про те, що ви маєте можливість тепер усвідомленіше брати участь у процесі вашої взаємодії з нами, Вознесеними Сонмами.

Ми маємо можливість через нашого Посланника, яка є для вас Гуру, встановлювати тісніші відносини з вами через наші диктовки, які ми намагаємося давати регулярно. І ви свідомо маєте можливість спілкуватися з нами. Вам здається, що ваша зовнішня свідомість не бере участі у процесі спілкування. Проте ви вже спілкуєтеся з нами, тому що ви піднімаєте рівень ваших вібрацій через ваш зв'язок з нами через наші Послання. І коли ваш рівень вібрацій досягає певного рівня, ми маємо можливість бути присутніми в вас, у тих з вас, хто вважатиме за потрібне запросити мене або інших Вознесених Владик у свій храм. Ми не можемо ввійти доти, поки ви не попросите нас про це. Але як тільки заклик вимовлений, ми зобов'язані відповісти. Такий Космічний Закон. Ми не можемо скористатися вашим запрошенням і ввійти у ваші храми тільки в такому випадку, якщо ваш рівень вібрацій не дозволяє нам це зробити. Тому ви повинні постійно бути готовими до спілкування з нами. Властивості матерії такі, що вона слухняно йде за вашою свідомістю. І якщо ви ставите перед собою мету ‒ установити зв'язок з нами, то рано чи пізно ви отримаєте можливість усвідомленого спілкування з Вознесеними Сонмами. Все питання ‒ у вашій свідомості. Наскільки ви допускаєте у вашій свідомості можливість такого спілкування. І ми даємо вам трос у вигляді нашого Посланника. Будь ласка, використовуйте кожну можливість, що дається вам.

Ми не можемо вам допомогти доти, поки ви не просите нас про допомогу, але тоді, коли ми самі пропонуємо вам нашу допомогу, ви також зобов'язані нею скористатися, тому що будь-яка космічна можливість має свої терміни. І зараз, коли час прискорився і простір готовий, ваші побажання та ваші думки дуже швидко відображаються слухняною матерією. Запам'ятайте це. І пам'ятайте про це завжди, тоді, коли ви перебуваєте в суєті життя, у гущі людей.

Зараз я прийшов для того, щоб поговорити з вами ще про одну можливість, яка наблизилась і яка відкривається перед вами зараз. Я хотів би звернути вашу увагу на ті умови, які існують на Землі навколо вас. Ви можете сприймати все, що вас оточує, як саму досконалість, але повірте мені, ваш світ дуже далекий від досконалості. Але оскільки час змінився та можливості наблизилися, то саме зараз настав час для того, щоб ви у вашій свідомості стали усвідомлено підходити до всього, що вас оточує. Відзначайте недосконалі зразки в поведінці людей, у навколишньому житті й замінюйте ці невдалі вияви досконалішими, Божественними зразками. Спробуйте для початку зробити це просто у вашій свідомості. Помрійте про те, як можна було б замінити ту недосконалість, яку ви бачите перед собою, досконалішим виявом. І після цього спостерігайте, що буде відбуватися. Чим більшим буде ваше прагнення, тим швидше недосконалий вияв піде з вашого життя. Вам не треба боротися з недосконалістю, вам не треба відчувати ані найменшого почуття боротьби. Ви просто замінюєте недосконалий вияв досконалим. Спочатку у своїй свідомості.

Якщо ви нетерплячі й обставини вам дозволяють, то ви можете взяти безпосередню участь у зміненні зовнішнього вияву на більш досконалий зразок. Для цього ви можете буквально засукати рукава й приступити до конкретної діяльності на фізичному плані. Найголовніше ‒ не зосереджуйтесь на засудженні недосконалості. Не вкладайте в неї додатково вашу енергію, не посилайте їй енергію вашої уваги.

Навпаки, якщо ви бачите досконалий вияв, посилайте йому свою енергію, множте будь-який вияв Божества у ваших життях. Навчіться створювати й творити як Боги. Тому що найближчим часом ви повинні усвідомити свою відповідальність за все, що вас оточує, і, головне, усвідомити свою відповідальність за те, що саме ви зобов'язані провести змінення на Землі відповідно до Божественних зразків.

Я радий, що сьогодні мені випала нагода дати вам це невелике Вчення, і я радий подвійно, тому що я маю можливість дати цю диктовку через нашого Посланника під час її візиту в Москву.

І, користуючись нагодою, мені б ще хотілося повідомити вас про те, що зараз, саме в ці дні літнього сонцестояння, ваші можливості зі змінення обставин вашого життя та всього, що вас оточує, особливо сильні.

Бажаю вам успіхів, і до нових зустрічей на Шляху Посвячень!

Я ЄСМЬ Майтрейя!