Про майбутній день літнього сонцестояння та Божественні милості, пов'язані із цим днем

Господь Майтрейя

15 червня 2006 року

Я ЕСМЬ Майтрейя, який знову прийшов! Я ЄСМЬ прийшов для того, щоб іще раз нагадати вам про ваші можливості й диспенсацію, що стосується дня літнього сонцестояння. Як завжди, у цей день почнеться засідання Кармічного Правління, і ви можете скористатися можливістю, яка щорічно надається вам, і написати листи в Кармічне Правління. Зміст цих листів може бути складений вами самостійно. Однак я нагадаю вам про загальні існуючі правила. Передусім ви дякуєте Кармічному Правлінню за раніше надані вам милості. Потім ви можете розпочати виклад вашого прохання. Якщо це прохання стосується милостей, які ви очікуєте отримати для себе особисто або для своїх близьких, то обов'язково після перерахування ваших прохань ви повинні взяти на себе зобов'язання, які ви добровільно берете на себе й будете виконувати впродовж наступних півроку до дня зимового сонцестояння та пов'язаного із цим днем ??нового засідання Кармічного Правління.

Ваші прохання та побажання повинні бути викладені дуже просто із зазначенням прізвищ та імен тих людей, за кого ви просите.

Якщо ж ваші побажання пов'язані із загальною ситуацією на планеті Земля або проханнями, які стосуються перспектив розвитку свідомості на планеті, то вам не обов'язково брати на себе зобов'язання, пов'язані із читанням велінь, молитов або виконанням інших дій. У такому випадку ваше прохання буде виконуватися, виходячи з уже накопиченого вами моментуму благої карми.

Тому перш ніж складати ваші листи, ретельно обміркуйте ваші прохання та мотиви.

Вам не треба надто обтяжувати себе зайвими зобов'язаннями. Візьміть на себе рівно ті зобов'язання, які ви зможете виконати без зайвої напруги. Дуже багато людей у своїх листах беруть на себе такі великі зобов'язання, що перша ж зустрінута на їхньому життєвому шляху проблема змушує їх повністю забувати про прийняті на себе зобов'язання та відмовитися від їх виконання. Нехай ви візьмете на себе дуже маленьке зобов'язання, але будете виконувати його з радістю та любов'ю щодня. Не прагніть звалити на себе надто багато. Іноді однієї прочитаної в день молитви достатньо, щоб допомога була надана. Чим чистішу енергію ви вкладаєте в читання молитви, тим більшого ефекту досягаєте. І навіть однієї фрази «нехай світу буде добре», щиро вимовленої вами, достатньо, щоб полегшити долі багатьох.

Я прийшов, щоб нагадати вам про вашу можливість, яку ви маєте і яка дуже допомагає тим з вас, хто щорічно використовує цю можливість.

А зараз я б хотів нагадати вам ще про одну диспенсацію або Божественну милість, яка стосується 23 числа кожного місяця. У цей день завдяки милості Небес ви можете полегшити карму наступного місяця для себе й для своїх близьких. Вам достатньо все, що ви робите в цей день, присвячувати трансмутації карми наступного місяця.

Ви робите заклик: "Я присвячую всі мої благі дії, що здійснюються мною в цей день, трансмутації карми наступного місяця".

Ви можете перелічити, яку конкретно карму ви маєте намір трансмутувати. Наприклад, карму, що лежить між вами й вашими дітьми, чоловіком (дружиною), колегами по роботі. Потім, коли ви читаєте ваші молитви або Розарії або надаєте кому-небудь благодійну допомогу, постійно пам'ятайте про те, що енергія всіх ваших дій спрямовується на трансмутацію карми. При цьому не забувайте, що частина вивільненої вами в цей день енергії буде спрямована Вознесеними Сонмами на трансмутацію світової карми й, насамперед, у тій її частині, яка стосується запобіганню значним катаклізмам і стихійним лихам.

А зараз я покидаю вас і радий, якщо мої поради й рекомендації допоможуть вам і ви скористаєтеся ними у ваших життях.

Я ЄСМЬ Майтрейя.