Дозвольте собі у своїй свідомості вийти за рамки своєї сім'ї, свого міста, своєї країни й сприйміть всю Землю як ваш рідний дім

Господь Майтрейя

5 червня 2006 року

Я ЄСМЬ Майтрейя, який знову прийшов до вас. Сьогодні я прийшов за дорученням Кармічного Правління для того, щоб повідомити радісну звістку, пов'язану з перетворенням, яке сталося на планеті в ці дні: дуже багато хто з вас, хто звик до читання наших Послань і віддано служить нам і намагається розповсюдити ці Послання якнайширше всім світом, ваші зусилля не пропали. І ваші зусилля відзначені Кармічним Правлінням. Ви знаєте про те, що засідання Кармічного Правління проходять двічі на рік, у період літнього й зимового сонцестояння. Але ви також маєте бути поінформовані про те, що засідання Кармічного Правління проходять постійно й у проміжках між цими двома головними засіданнями.

І ось цим днем я маю сказати вам про те, що сьогодні вночі пройшло засідання, на якому була присутня наш Посланник. І на цьому засіданні вперше в історії людства було піднято питання про можливість довірити тим з вас, хто взяв безпосередню та активну участь у діяльності, пов'язаній з поширенням наших Послань і перекладах їх іншими мовами світу, право присутності в тонких тілах на черговому засіданні Кармічного Правління. Ви отримаєте можливість самі взяти участь у плануванні сходження вашої особистої карми. За вашим бажанням у рамках існуючих кармічних можливостей ви зможете регулювати сходження карми, уповільнити або прискорити її сходження для ваших життєпотоків.

І це допоможе вам у ваших подальших життях. Тому що Закон Карми є безособовим Законом, і сходження карми не залежить від вашого бажання або небажання. Однак та блага карма, або енергія, яка напрацьована вами при поширенні наших Послань, може бути використана для регулювання процесу сходження карми й навіть для полегшення кармічного тягаря.

І це можливість, якою не слід нехтувати, тому що ця можливість вперше дозволить співпрацювати деяким індивідуумам з невознесеного людства з Кармічним Правлінням.

Уперше така можливість буде надана, і це говорить лише про те, що ми прагнемо розповсюдити ці Вчення якомога ширше й навіть ідемо на певні поступки й полегшення, для того щоб цей процес стався якомога успішніше й швидше.

Ви у вашій зовнішній свідомості можете не згадати про ті події, які стануться вночі під час відвідування вами засідання Кармічного Правління. Однак дуже багато хто з вас у вашій зовнішній свідомості, що не спить, уловлять відгомони нічних подій та отримають абсолютно чітке уявлення про те, які змінення стануться в їхніх життях найближчим часом.

Я радий дати вам цю важливу інформацію позапланово.

І ще більше я радий тому, що маю можливість дати цю диктовку під час перебування нашого Посланника в місті Новосибірську. Деякі люди називають це місто столицею Сибіру.

І можливо, так воно і є.

Однак важливим є те, що ми даємо цю диктовку в Новосибірську і тим самим маємо можливість закріпити й посилити нашу присутність у цьому місті.

Насправді кожне приймання наших Послань супроводжується величезним виливом Світла на фізичний план і тонкі шари, близькі за своїми вібраціями до фізичного плану. Тому кожне приймання диктовок на новому місці приносить свої благословення тій країні й тому місту, де це приймання диктовок здійснюється.

Тому я вітаю вас і щиро сподіваюся на те, що все Світло й всю енергію, отриману вами, ви використаєте тільки на Божественні цілі.

Зараз я хотів би повідомити вас про ще одну радісну звістку. І ця звістка пов'язана з тим, що в цей момент світ готовий до того, щоб змінення відбувалися ще швидшими темпами. І ці змінення, які стосуються, насамперед, змінення вашої свідомості, відбуваються так швидко, як ніколи. Однак існує деякий перекіс енергій. Тому що ті регіони світу, у яких читають наші Послання, дані нами через нашого Посланника, отримують надто багато Світла, і свідомість людей змінюється дуже великими темпами. У цей же самий час існують інші регіони у світі, які не мають можливості отримувати й читати наші Послання. У цих регіонах дисбаланс енергій виливається в різні стихійні лиха й катаклізми.

Дуже шкода, але до цих регіонів належить Америка.

Ця країна, на яку Владики покладали дуже великі надії, утратила наш фокус Світла. І тепер змушена приймати Світло з іншої країни. Я чітко розумію, що для гордовитих американців прийняти Вчення, яке виходить з Росії, є дуже важким кроком. Однак саме таким чином, прийнявши це Вчення, що виходить з Росії, Америка здатна відновити енергетичний баланс і тим самим уникнути багатьох не тільки природних лих, але й економічних невдач.

Тому я прошу вас сприяти поширенню цього мого Послання та інших Послань, які ми даємо через нашого Посланника, на землі Америки.

Саме географічне положення цих двох країн, Америки й Росії, що розташовані на протилежних боках земної кулі, при можливості змінення свідомості, яке рівномірно відбувається у народів цих країн, буде сприяти вирівнюванню ситуації на планеті.

Я звертаюся до дочок і синів Америки через російського Посланника. І я прошу вас подолати ті ваші якості, які заважають вам сприймати інформацію, яка походить з іншої країни.

Я щиро сподіваюся на те, що серед американців знайдуться ті, хто відгукнеться на мій заклик і зможе подолати ті негативні риси характеру, які змушують американців відчувати себе тими людьми, від яких залежить майбутнє Землі.

Насправді, так і є. Ви є тими людьми, від яких залежить майбутнє планети Земля. І для того щоб це майбутнє склалося найсприятливішим чином, вам не треба заявляти про свої амбіції та пріоритети вашої нації і вашої країни. Навпаки, усе, що вам потрібно, це виховати в собі якість смирення і встати на один рівень з усіма народами, які населяють планету Земля.

Немає найважливішої країни на планеті. Але є люди, які дозволяють собі подолати власні обмеження та підняти свою свідомість на гідний рівень. Рівень боголюдини, якою ви всі неминуче повинні стати.

Тому все, що вам потрібно, це не розглядати інші народи такими, що стоять на східцях еволюції нижче вас. Ні, кожен народ є братом або сестрою в Божественній сім'ї народів, яка живе на Землі. І чим раніше ви усвідомите вашу єдність і об'єднаєтеся, незважаючи на несхожість вашого внутрішнього світу й зовнішності, тим швидше стануться бажані змінення на Землі.

Я прошу вас уважно обміркувати мої слова й нарешті дозволити собі у своїй свідомості вийти за рамки своєї сім'ї, свого міста, своєї країни й сприйняти всю Землю як ваш рідний дім.

Я ЄСМЬ Майтрейя,
і я посилаю вам свою Любов.