Ми звемо вас слідувати нашим Шляхом

Улюблений Ель Морія

30 квітня 2006 року

Я ЄСМЬ Ель Морія, який прийшов до вас!

Я ЄСМЬ прийшов для того, щоб сповістити вас про те, що весняний цикл диктовок, який ми давали через нашого Посланника, добіг кінця.

Ми раді тій нагоді, яка нам випала, і ми задоволені тим, що змогли дати все, що запланували дати в цьому циклі диктовок. На відміну від попереднього циклу диктовок, який ми давали на Алтаї взимку, у цьому циклі диктовок ми більше приділяли уваги вашому Шляху. Тому що настав час долучити вас до того Шляху, який запланований для вас. Цей Шлях існував завжди, і завжди в тій чи іншій частині Землі створювалися та існували Школи й Ашрами, у яких Ієрархія Світла давала Вчення своїм учням. Настав час, коли ми бачимо можливість для відновлення нашої практики роботи з невознесеним людством через наші зовнішні Школи.

Тому ми прагнемо дати всі необхідні знання про Шлях Посвячень, щоб ви могли усвідомлено зробити ваш вибір і вступити на Шлях.

Відмінність нашого Шляху від безлічі інших вчень полягає в тім, що ми ведемо вас через ваше серце й дозволяємо доторкнутися до істинного, Реального світу через ваші містичні досліди й прозріння. Маючи можливість усвідомлювати у вашій зовнішній свідомості існування іншого ‒ Божественного ‒ світу, ви свідомо прагнете звільнитися від всього, що заважає вам увійти в цей світ. А заважає вам ваше его й ваші прихильності до фізичного світу, до речей цього світу й людей, а також ваші звички й недоліки. Тому ви усвідомлено вступаєте на Шлях і готові багато чим пожертвувати для того, щоб отримати справжні знання. Є багато інших вчень, які використовують дуже схожі методики. Проте є і відмінності. І тому вашим першочерговим завданням є знайти ці відмінності, користуючись надійнішим орієнтиром ‒ вашим серцем.

Ми даємо наше Вчення через нашого Посланника. І кожен з вас, хто читає наші Послання, уже потрапляє в зовнішнє коло наших учнів і вступає в гуру-чола відносини з нашим Посланником як представником нашої Ієрархії на фізичному плані.

Тому, як тільки ви вибираєте читати наші Послання, ви вже стаєте нашими учнями. Однак існує дуже багато ступенів гуру-чола відносин. І наступний рівень, на який ви піднімаєтеся, це тоді, коли ви свідомо робите вибір на користь нашого Вчення. Ви у своїй свідомості прагнете зрозуміти відмінність від інших вчень і робите свій вибір на користь того Вчення, яке отримуєте через нашого Посланника. У такому випадку ви обмежуєте вашу свободу, проте набуваєте натомість більшого розуміння та більшого усвідомлення знань, які ви отримуєте через нашого Посланника.

Наступний ступінь, коли ви свідомо приймаєте нашого Посланника в якості вашого Гуру. І в цьому циклі диктовок ми квапили тих з вас, хто готовий, щоб ви свідомо зробили цей вибір і піднялися на цей рівень вашого учнівства.

Наступний ступінь починається тоді, коли Посланник приймає вас в якості кандидатів в учні. Відмінність цього ступеня від попередніх полягає в тім, що Посланник бере на себе частково кармічні зобов'язання та несе відповідальність за своїх учнів. Подальші відносини, які ви відчуваєте на собі, входять повністю у ведення нашого Посланника. І вона сама визначає, як ці відносини мають розвиватися.

Тому ми прагнемо відновити гуру-чола відносини, які стосуються ланцюга учнівської наступності Вознесених Владик. Проте щоразу ці відносини будуються на новому рівні й визначаються умовами, що склалися на Землі. Нам не потрібні мільйони послідовників, які тільки зовні брали б на себе зобов'язання, але не пропускали б наше Вчення через свої серця. Ми прагнемо до повного взаєморозуміння та співпраці з нашими учнями. І наш Посланник є для вас тільки милицею на той період часу, поки ви не зможете йти самостійно й вступати у прямий контакт з нами. Але й у такому випадку наш Посланник буде вам необхідний для того, щоб ви користувалися ним як маяком, який вказує вам Шлях серед бур і штормів земного життя.

Тому ми продовжимо давати наші наставляння в наступних циклах диктовок. І просимо вас не втрачати часу дарма й прийняти всі вказівки, які містяться в наших диктовках не як абстрактні, а як безпосередньо керівні принципи, якими ви повинні користуватися у ваших життях.

Я дуже конкретний Владика й не люблю ходити околясом. Тому я закликаю вас не чекати, коли хтось дасть вам детальніші вказівки до ваших дій. Ми даємо загальний напрямок. А всі деталі ви маєте отримати безпосередньо з вашого серця.

Якщо ви перечитаєте ті диктовки, які ми дали через нашого Посланника за останній рік, то ви зрозумієте, що тієї інформації, яка міститься в цих диктовках, цілком достатньо для того, щоб почати конкретну діяльність. Тому що почати ви можете з тієї обстановки, яка вас оточує, і з тих звичок, які у вас є. Спробуйте почати не завтра, а прямо зараз і звільніться спочатку від найбільшої вашої прихильності, яка заважає вам у вашому житті найбільше. Це може бути страх, прагнення до засудження та критики, куріння або будь-яка інша прихильність і будь-який інший недолік.

Потім ви знайдете наступний недолік і наступний. І ви завжди будете знати тільки одне першочергове завдання, яке ви повинні вирішити. А потім ви зможете братися до вирішення наступного завдання.

Не прагніть охопити відразу великий обсяг діяльності. Беріть ті завдання, які вам під силу.

Часом для багатьох набагато важче позбавитися звички до паління, ніж навіть побудувати ашрам.

Ми звемо вас слідувати нашим Шляхом. І кажемо вам, що дорога відкрита. Але ваш вибір ви робите самі, і ніхто не може силою змусити вас робити цей вибір.

Ви ‒ зрілі індивідууми, і ми ведемо з вами розмову як з рівними нам істотами, які лише трохи відстали у своєму просуванні Шляхом.

На цьому я прощаюся з вами й бажаю вам успіхів на вашому Шляху!

Я ЄСМЬ Ель Морія.