Пояснення про Шлях учнівства

Господь Майтрейя

29 квітня 2006 року

Я ЄСМЬ Майтрейя, який прийшов до вас знову. І, як завжди, я прийшов для того, щоб наставити вас на вашому Шляху. А ваш Шлях, як ви вже зрозуміли з попередніх моїх диктовок, тісно пов'язаний зі Шляхом Посвячень. Цей Шлях є для вас найкоротшою дорогою Додому, до Бога. І якщо ви все ще сумніваєтеся в цьому й скептично сприймаєте наставляння, які даються вам у цьому циклі диктовок, що ж, це ваш вибір, і ваш термін просто ще не настав. Ви маєте право ще гуляти у вашій ілюзії та намагатися отримувати задоволення від вашого фізичного світу. Однак з кожним вашим втіленням ви будете відчувати все менше й менше задоволень, тому що ваша душа приходить у цей світ для того, щоб знайти Шлях, а ви намагаєтеся все ще знайти сенс вашого існування всередині вашого обмеженого світу, не бажаючи підвищити вашу свідомість і подивитися вгору, звернутися до Бога й побачити всю обмеженість вашого світу.

Ви перебуваєте у в'язниці, складеної з обмежень вашої свідомості. І зруйнувати стіни вашої темниці здатні тільки ви самі. Я можу вам допомогти в цьому, але ви повинні самі звернутися до мене за допомогою. Я надаю допомогу всім, хто звертається до мене. І моя допомога пов'язана з руйнуванням вашого его й ваших прихильностей до фізичного світу. Багато хто з вас сприймає ту ситуацію, у яку ви потрапляєте, коли починаєте ваше просування Шляхом, як крах всього. Ви бачите, як руйнуються один за одним ваші стереотипи й прихильності, і ваше его тріпоче перед цими випробуваннями й переконує вас, що ви йдете неправильним шляхом, і Шлях до Бога являє собою тільки вічне блаженство й спокій. Так, дійсно, ви йдете до блаженства й спокою, але для того щоб вам досягти стану умиротворення, ви повинні відмовитися від всього, що перешкоджає вашому просуванню і змушує вас знову й знову приходити в цей світ і страждати.

У вашому світі страждання та піднесені стани свідомості так переплетені й змішані між собою, що ви не розумієте часом взагалі нічого у вашому житті. І я прагну до того, щоб вибити вас зі звичного життя та змусити вас подивитися на своє життя під іншим кутом зору.

Цей Шлях нерозривно пов'язаний зі здачею его, і водночас ви повинні набути стану Єдності з усім, що вас оточує, і стану повного смирення перед Богом, перед Вищим Законом, який існує в цьому Всесвіті. Для багатьох з вас будь-яке змінення і, тим більш, мої страхітливі розповіді, стають перешкодою, і ви відчуваєте страх і не бажаєте прийняти ті умови, які ми вам пропонуємо. Що ж, ви відчуваєте страх, і, отже, перше, що ви повинні зробити, це позбавитися вашого страху. Цей страх подібний до страху, який ви відчуваєте, коли переходите в інший світ. Це те, що вашою мовою називається смертю. Однак я говорю вам, що стан бездумного перебування у вашому світі й прихильність до вашого світу ‒ ось що є істинною смертю для вас. Тому що в такому випадку ви ризикуєте насправді померти. Тому не страшно, коли ви міняєте тіла, сумно, коли ви втрачаєте свою душу.

І ви навіть не усвідомлюєте цього, тому що ваша свідомість прив'язана до ваших фізичних тіл і до всього, що вас оточує у фізичному світі. А оскільки цей світ повинен незабаром припинити своє існування, то якщо ви не спрямуєте вашу свідомість на Вищі світи, то ви воістину перестанете існувати. Ви вибираєте тлінне або нетлінне, фізичний світ або реальний, Божественний світ. І в цьому полягає весь Шлях Посвячень. І тоді, коли ви записуєтеся в мою Школу й починаєте слідувати Шляхом Посвячень, ви просто починаєте усвідомлено бачити, як ви змушені день за днем ​​робити ваші вибори між тлінним і нетлінним. І тоді, коли ви робите правильні вибори й звільняєтесь від чергової прихильності, ви відчуваєте радість, безпричинну радість, яка переповнює все ваше єство. А тоді, коли ви не можете розстатися з якоюсь звичкою або прихильністю, термін розставання з якою настав, то ви відчуваєте пригніченість і відсутність сенсу вашого існування.

Я міняю ваші стани, і ви проходите ваші тести. Це дуже подібно до того, як ви дресируєте ваших тварин. На жаль, немає можливості іноді достукатися до вашої свідомості безпосередньо, і ми змушені впливати на вас через ваші стани. Таким чином, ви маєте можливість просуватися Шляхом і розуміти, у який бік ви рухаєтесь.

Дуже багато хто з вас чекає, що я прийду до вас особисто або через мого Посланника й оголошу вам про те, що ви вступили в мою Школу, і дам черговий іспит і тест. Повірте мені, що ви всі вже давно перебуваєте під моїм пильним наглядом і проходите ваші уроки, перебуваючи в умовах вашого звичайного життя.

Ваші зовнішні обставини й люди, з якими ви зустрічаєтеся, є для вас найкращими тестами й найкращими іспитами.

Тому не хвилюйтеся з приводу того, що вас не сповістили про те, що ви вступили в мою Школу. Ви дізнаєтеся про це тоді, коли буде треба. Але будь-які втрати й неприємності у вашому житті ви повинні сприймати, як мої тести. І ви проходите посвячення та переходите з класу у клас тоді, коли робите правильні вибори й приходите до правильних висновків у результаті ваших тестів.

Тому не прагніть отримати якийсь надмістичний досвід. Ви зустрінетесь у вашому житті саме з тією ситуацією, з якою ви повинні зустрітися, щоб відпрацювати чергову вашу прихильність і недосконалість. А оскільки всі ваші прихильності пов'язані з найбуденнішими речами, то де, як не у вашому звичайному житті, і почати звільнятися від ваших прихильностей.

Дуже легко позбавитися ваших шкідливих звичок, якщо ви перебуваєте у сприятливому середовищі. А тоді, коли ви постійно перебуваєте серед спокус, відмовитися від них ‒ ось це є найважчим посвяченням, і жодна Школа Містерій минулого не могла б вам запропонувати такий складний тест.

Тому спостерігайте за собою та за вашими реакціями на всі ваші життєві ситуації, з якими ви зустрічаєтеся щодня. І тоді, коли ви пройдете всі необхідні іспити, ви очиститесь від ваших прихильностей настільки, що зможете побачити мене й зустрітися зі мною. І ось тоді ви вперше дізнаєтесь про те, що вчилися в моїй Школі й з успіхом закінчили її.

Це схоже на те, як ви проходите ваше навчання заочно, живучи там, де ви живете зараз, а потім настає час, і ви приїздите за дипломом в інше місто й отримуєте його.

Тому ті з вас, хто написав мені листи й передав їх мені за допомогою ангелів, усі зараховані в мою Школу. Але якщо ви будете як і раніш неусвідомлено підходити до тих ситуацій, які виникають у ваших життях, і не робити із цих ситуацій відповідних висновків, то я не зможу більше приділяти вам своєї уваги. Ледачим і недбайливим учням не місце в моїй Школі. І час для вашого навчання ще не настав.

Я сказав все, що для вас зараз необхідно було почути. Проте це не означає, що я залишив вас і не буду наглядати за вами й опікуватися вами найближчим часом. Постарайтеся зберігати вашу свідомість постійно настроєною на Промінь Ієрархії. Тому що в такому випадку нам легше працювати з вами й вести вас. Саме для того щоб ви зберігали ваші орієнтири, ми посилаємо наших посланників. Тому використовуйте всю ту допомогу, яку ми вам надаємо.

А зараз я прощаюся з вами, і до нових зустрічей.

Я ЄСМЬ Майтрейя.