Я звертаюся до тих з вас, хто відчуває особливу близькість зі мною

Ісус

21 березня 2005 року

Я ЄСМЬ Ісус. Я прийшов через цього Посланника Божого.

Із часу мого втілення на Землі минуло близько 2000 років. Я щасливий, що можу скористатися цією можливістю, щоб дати невелике Вчення через цього Посланника.

Ви знаєте, що під час мого втілення багато людей приходили подивитися на дива, які я творив, набагато менше людей приходило послухати мої вчення, і тільки 12 осіб найближчих учнів були здатні сприйняти тією чи іншою мірою таємні знання, які я давав.

Ці знання надто вирізнялися від релігійних переконань того часу.

Але я вчив, тому що повинен був посіяти насіння Істини в серцях хоча б небагатьох своїх послідовників.

Що сталося потім? Тих, хто найповніше сприйняв моє вчення, стали переслідувати, страчувати.

І знайшлися інші люди, більш спритні, які змогли пристосувати мої вчення до своїх корисливих інтересів і використовувати ці вчення для власного блага, не піклуючись про те, що вони спотворювали Божественну Істину.

Існує велика прірва між тим вченням, яке я приніс у світ під час мого втілення, і тим вченням, яке зараз дається у християнських церквах. Хоча найбільш просунуті душі протягом цих 2000 років розуміли цю різницю та керувалися тим розумінням моїх вчень, яке приходило з їхніх сердець, а не мертвою буквою спотворених писань.

Ці подвижники духа мали той чи інший ступінь внутрішнього контакту зі мною.

І я завжди відповідав їхнім щирим спрямованим серцям і надавав їм всю можливу допомогу в рекомендаціях, які вони отримували в Дусі.

І зараз я підтримую внутрішній зв'язок з багатьма індивідуумами, які перебувають у втіленні.

Для вас, хто відчуває цей особливий внутрішній зв'язок зі мною, підтримуваний з життя в життя, я даю цю диктовку.

Вам не треба ніяке зовнішнє вчення, щоб відчути насолоду нашого спілкування, мою Любов. Зовнішні вчення тільки дають поштовх вашій свідомості, направляють її. На жаль, існуюча офіційна церква не дуже заохочує ваше прагнення отримати моє безпосереднє спілкування.

Тому я звертаюся до тих з вас, хто відчуває особливу близькість зі мною, знайте, що я відкритий для контакту з вами у вашому серці.

Я приходжу до кожного, хто запрошує мене й хто підготував свій храм для моєї зустрічі.

Не лякайтесь і не впадайте у відчай, якщо наше спілкування не відбудеться відразу. Мені необхідно, щоб ваші вібрації досягли певної міри чистоти, тоді я зможу бути присутнім в вас і спілкуватися з вами.

Ваше спрямування до нашого спілкування створить певний магніт спрямування, і я отримаю можливість зійти у ваше серце для внутрішнього спілкування.

Якщо ви уважно перечитаєте навіть той варіант Євангелія, який зараз доступний для читання, то ви побачите, що я ніколи не закликав до дотримання зовнішнього ритуалу. Я закликав слідувати Шляхом, що лежить у ваших серцях.

І вчив вас, щоб ви підготували свій храм для приходу нареченого. Ваш наречений ‒ це ваше Я Христа.

Коли ви досягаєте певного ступеня чистоти ваших нижніх тіл, вашої душі, ви отримуєте можливість спілкуватися з вашим Я Христа, з вищою частиною вас самих, а через ваше Я Христа ви отримуєте можливість спілкування з усіма Вознесеними Сонмами.

Вам насправді не потрібен ніякий зовнішній посланник для того, щоб наше спілкування відбулося.

Я дам вам свою підтримку, і відпочинок, і розраду. Все це ви знайдете всередині себе у вашому серці.

Я прийду до всіх, хто чекає мене, хто скучив без мене. Я обіцяю вам, що я прийду до кожного з вас і дам саме те, чого найбільш прагне ваше серце. Я дам вам знання про ваш Початок, про той світ, звідки ви прийшли й куди прагнете повернутися. Я нагадаю вам вашу першу любов, я дам вам знання про Шлях, котрий приведе вас Додому до вашого Отця на Небесах.

Не вірте тому, хто буде говорити вам, що ось це царство тут або ось це царство там. Не вірте тим, хто буде вмовляти вас будувати це Царство в зовнішньому світі, як би це Царство не називалося ‒ Царство Боже на Землі або комунізм.

Вам не треба їхати на край Землі ‒ в Індію, в Америку або Тибет, щоб знайти це Царство.

Царство Боже ‒ це стан вашої свідомості. І коли ви досягаєте певного рівня розвитку вашої свідомості, ви отримуєте доступ до цього Царства Божого.

Це важко вам зрозуміти, тому я прошу вас повірити мені.

Візьміть мою руку. Тримайте її міцно, і я покажу вам дорогу в це Царство, вхід в яке розташовується всередині вашого серця.

Тільки спочатку ви маєте самі, з власної волі, розстатися з тими якостями, які обтяжують ваші серця та заважають вам розгледіти мене навіть тоді, коли я приходжу до вас і стою просто перед вашими очима.

Ви не бачите мене доти, поки не зможете звільнитися від поклажі, яка лежить на ваших плечах. Це ‒ вантаж, що складається з ваших прихильностей до цього навколишнього світу.

Я дам вам вправу, котру обіцяйте мені виконувати щодня.

Щодня уявляйте собі сяюче сліпуче Світло просто перед собою. Ви відчуваєте бажання злитися із цим Світлом, стати єдиними з ним. Але це Світло обпікає вас, і ви не можете наблизитися до нього.

Тому що в вас є щось, що не від Світла, щось, що заважає вам набути стану, властивого вашій істинній природі Світла, Вогню, Полум'я.

Подумайте, що вам заважає? Що в вас не від Світла? Не треба відразу намагатися позбавитися всіх своїх недосконалостей. Знайдіть одну якість у вас самих, яка, на вашу думку, найбільше заважає вам проявити вашу справжню природу. Якщо ви не знаєте, що це за якість, медитуйте на мене, просіть мене, і я підкажу вам, що це за якість. Вона виявиться у вашому житті, і ви побажаєте позбавитися її.

Ви повинні бажати позбавитися цієї якості або шкідливої звички так пристрасно, що ви будете постійно у своїх молитвах до мене просити мене, щоб я позбавив вас цієї якості, щоб я допоміг вам подолати цю вашу недосконалість.

Ви можете просто просити, ви можете молитися. І настане день, коли ви повністю позбавитеся цієї якості або звички. Тоді беріться за наступну недосконалість.

Віддавайте мені всі ваші недосконалості. Просіть мене, я візьму їх всі.

І не буде вже нічого в вас самих, що буде перешкоджати вам побачити мене, коли я стою перед вами. Мені залишиться тільки взяти вас за руку й провести тим таємним ходом у Царство Боже, який прихований у таємній обителі вашого серця.

Але доти ми будемо зустрічатися з вами. Я буду приходити до вас знову й знову доти, поки ви не зможете чути мене й відчувати мою Любов.

Я ЄСМЬ Ісус, ваш друг і брат на Шляху.