Я даю вам гарантовану дорогу Додому

Господь Майтрейя

23 квітня 2006 року

Я ЄСМЬ Майтрейя, який знову прийшов до вас через мого Посланника.

Я ЄСМЬ прийшов! І, як завжди, я маю намір дати вам Вчення та наставляння, необхідні вам для просування Шляхом. Ваш Шлях ‒ це Шлях Посвячень. Як багато хто з вас, перебуваючи у вашому житті, замислюється про Шлях Посвячень? Як багато хто з вас має хоч би віддалене уявлення про цей Шлях?

Ви чули, і ви читали в різних джерелах про те, що є Шлях Посвячень. І сьогодні я прийшов вам сказати про те, що насправді Шлях Посвячень є найшвидшою, найкоротшою дорогою, яка веде вас до Бога. Це Шлях відмови від его. Це Шлях, на якому ви добровільно погоджуєтеся пройти певні випробовування, нехай навіть дуже важкі, для того щоб скоротити ваш шлях Додому.

Це Шлях, який ви вибираєте добровільно. Це найкоротша дорога, яка веде вас Додому. Ви можете вибрати інший шлях. І цей шлях буде приємнішим, але він займе незрівнянно більше часу. Мало того, слідуючи дуже приємною дорогою, яка не вимагає від вас ніякого напруження, ви іноді ризикуєте заблукати й не тільки не знайти дорогу Додому, але й ризикуєте не повернутися назад, до початкової точки вашого Шляху. Тому я прийшов, і я кажу вам про те, що я даю вам гарантовану дорогу Додому. Однак Шлях цією дорогою зажадає від вас напруження всіх ваших сил. Вам доведеться пожертвувати багато чим, що у вас є. Але найбажанішою жертвою для нас буде ваше его, з яким ви повинні неминуче розстатися, слідуючи Шляхом Посвячень. Усі тести й всі випробовування на вашому Шляху спрямовані тільки на одне ‒ ви повинні розстатися з вашою нереальною частиною, і ви повинні встановити тісний зв'язок з реальною частиною вас самих. Тому я приходжу знов і знов для того, щоб настроїти вас на серйозний лад і попередити, що той Шлях, якому я вчу через мого Посланника, є дуже суворим, проте ваше повернення Додому, за умови, що ви витримаєте всі випробовування на Шляху, гарантоване. Ви можете вибирати, слідувати вам цим Шляхом чи ні. Ніхто не може примусити вас. Я просто даю вам інформацію, а ви вибираєте.

Дуже багато різних вчень існує у вашому світі. Серед них є правильні, і є абсолютно невірні, які збивають вас зі Шляху й сприяють вашій омані. Тому ми щораз, знаходячи провідник у фізичному світі, даємо інформацію про наш Шлях Посвячень. Це Шлях Посвячень, якому вчили улюблений Ісус і Гаутама Будда. Це Шлях Посвячень, яким слідували посвячені у всі часи. І зараз ми пропонуємо вам відновити давні традиції та спробувати прищепити їх для вашого суспільства на тому етапі, на якому ваше суспільство перебуває зараз.

Передусім, ви повинні знати, що існує Шлях Я ЄСМЬ. І цей Шлях відкривається вам через тих, хто вже отримав необхідні посвячення та надав свій храм для Служіння. Через цих людей, до яких належить і наш Посланник, через яку ми даємо ці Послання, ваш Шлях Додому може відбутися. Ви набуваєте провідника на фізичному плані. І в той момент, коли ви приймаєте нашого Посланника як свого Гуру, ви встаєте на східці Ієрархії, і вся Ієрархія служить вам і допомагає вам у вашому просуванні Шляхом. Дуже простий Шлях. Однак для багатьох з вас цей, здавалося б, простий крок стає непереборною перешкодою. Ви бачите в нашому Посланникові звичайну людину, обтяжену людськими недоліками, і ви не можете розгледіти за людським проявом істинної суті Посланника, яка дозволила нам зупинити свій вибір на цій людині. Коли ви маєте справу зі справжнім представником нашої Ієрархії на фізичному плані, і коли ви повністю та беззастережно визнаєте нашого Посланника в якості вашого Гуру, для вас відкривається та можливість, яку Небеса надають у цей історичний момент для планети Земля. Звичайно, ви й тільки ви самі вирішуєте, скористатися цією можливістю чи ні. Але я кажу вам, що в цей час немає іншого Посланника, який живе на Заході, вихований у західних традиціях і який представляє наші інтереси. Тому я настійно рекомендую тим з вас, хто ще не прийняв рішення скористатися наданою можливістю, ретельно зважити всю інформацію та прийняти рішення. Вікно можливості зараз відкрите для багатьох життєпотоків. І якщо ви скористаєтеся цією можливістю, то ви набагато скоротите ваш Шлях. Ви вибираєте найкоротшу дорогу, що веде вас Додому.

Однак якщо ви не готові до такого радикального кроку, то нехай вас не бентежить ця обставина. Ви всі перебуваєте на різних етапах вашого просування Шляхом.

Ми спускаємо для вас трос можливості. І якщо ви не відчуваєте в собі сил вхопитися за цей трос і видиратися по прямовисних скелях, що ж, чекайте іншої можливості. Але я не думаю, що для вас ця можливість настане в цьому житті.

Суворі умови тестів і випробувань треба полюбити. Треба повірити всім вашим єством і встати, нарешті, на східці Ієрархії, яка веде вас і піклується про вас протягом мільйонів років. І щораз, коли відкривається вікно можливості, це подібно до того, як ми закидаємо невід і виловлюємо якусь кількість душ і вихоплюємо їх з ілюзії.

Проте інші вважають за краще залишитися в ілюзії, і це їхній вибір.

Зараз, коли наша розмова стала настільки відвертою, я хочу сказати вам ще про одну річ, і вам вирішувати, наскільки ця річ буде необхідна для вашої свідомості. Ми прийняли рішення дати вам ще один дар Небес. І цей дар такий цінний і настільки благодатний для ваших душ, що тільки ті індивідууми, які ще надто загрузли в ілюзії, не зможуть оцінити цей дар. А наш дар полягає в наступному. Сьогодні ми оголошуємо про початок дії ще однієї Божественної диспенсації, Божественної можливості. Кожного з вас, хто сьогодні або впродовж найближчого місяця звернеться до мене з листом і побажає стати на Шлях Посвячень, я прийму у свою Школу. Але умовою є визнання нашого Посланника вашим Гуру. Без цієї умови ні я, і жоден із представників Ієрархії не зможе надати вам всієї допомоги, у якій ви маєте потребу.

Ви приймаєте наші правила гри, і тільки потім ми починаємо надавати вам всю необхідну допомогу й підтримку.

Я розумію, що для багатьох з вас настільки рішуче оголошення стане джерелом сумнівів і занепокоєння. Однак для цього існують наші школи, щоб ви перебували у стані постійного подолання нереальної частини вас самих. І для когось необхідне рішення пройде дуже легко й не викличе ні найменшого напруження всередині. Для інших же ця умова стане непереборною перешкодою на Шляху.

І якщо ви відчуєте в собі надто сильний опір і обурення, то я б порадив вам заглибитися в себе й розібратися у причинах цього вашого стану. Чим він викликаний? Для вас це є сигналом до того, що щось дуже неладно всередині вас самих.

Проте знайте, що всі ваші негаразди пов'язані з тим, що ваше его надто сильне, і воно не хоче втрачати свою владу над вами. Тому цей крок такий необхідний. І без цього кроку ви втрачаєте можливість вашого просування як мінімум до кінця поточного втілення.

Ніколи ще ми не говорили настільки відкрито й настільки конкретно.

Ми сподіваємося, що ваша свідомість готова до настільки серйозної розмови.

А зараз дозвольте мені попрощатися з вами до нашої наступної зустрічі. І я сподіваюся на те, що ви приймете мудре рішення у своєму серці.

Я ЄСМЬ Майтрейя,
з надією на вас.