Учення про позаземні цивілізації

Улюблений Заратустра

21 квітня 2006 року

Я ЄСМЬ Заратустра, який знову прийшов до вас через нашого Посланника. Я ЄСМЬ прийшов для того, щоб дати ще одне невелике Вчення, яке, сподіваюся, буде вам вельми корисним на цьому етапі вашого еволюційного розвитку.

Оскільки ваша цивілізація зараз почала висхідний цикл, встала на висхідну спіраль, то будь-яке вчення, яке вже було відоме в колишні часи, має сприйматися вами по-новому. І які б нові вчення ви не отримували через інші джерела й канали, я маю дати невелике пояснення, пов'язане з тим, що у Всесвіті існує безліч різних ієрархій, які слідують своїм шляхом. І багато які із цих ієрархій споріднені тій Ієрархії, у складі якої перебуваю я, і яку представляє на Землі наш Посланник. Інші ієрархії перебувають трохи на інших рівнях розвитку й мають іншу структуру й виконують інші завдання.

Серед цих ієрархій є ті, з якими ми співпрацюємо, але є і інші ієрархії, з якими ми не укладаємо ніяких угод. Вони діють за своїми законами. Зараз вам важко зробити усвідомлення цієї ситуації, оскільки все, що ми говорили вам до цього моменту, було пов'язано з тим, що ми говорили про єдиний Закон, існуючий у цьому Всесвіті, і про підпорядкування нижчого вищому.

Зараз ви отримуєте цю інформацію, і вона трохи вирізняється від тієї, яку ви отримували раніш. А проте, я маю вам завважити, що, дійсно, усе в цьому Всесвіті підпорядковано Великому Законові, який існує в цьому Всесвіті. Однак сам цей Закон діє вибірково й по-різному змінюється в різних точках Всесвіту. Це подібно до того, як на Землі існують різні країни, і, незважаючи на те, що в кожній країні діють закони фізики й математики, у той же час у кожній країні існує свій закон, за яким влаштована держава, і за яким діє ця держава. І точно так само, як багато держав можуть існувати у стані ворожнечі одна з одною, є і інші держави, які дружньо настроєні одна щодо одної, і чий розвиток протягом багатьох століть відбувається на основі дружби й співпраці.

Якщо ми повернемося до нашого Всесвіту, то ви повинні усвідомлювати, що все, що існує у Всесвіті, набагато різноманітніше, ніж все, що існує на планеті Земля. І коли ви у своїй свідомості виходите за рамки окремої планети, то ви розумієте, що існують інші цивілізації у Всесвіті, які можуть будуватися на принципово іншій основі. І, незважаючи на те, що в цих цивілізаціях діє загальний Закон, який існує в цьому Всесвіті, усе ж їм притаманні інші принципи розвитку, і навіть природа самих істот, які населяють інші системи світів, може значно відрізнятися від вашої.

У розвитку будь-якої цивілізації настає момент, коли вона вступає у взаємодію з іншими цивілізаціями, які населяють Всесвіт. Цей процес схожий на той етап, коли якесь плем'я мирно існувало, і раптом на певному етапі свого розвитку воно виявило, що існує не так далеко від нього інше плем'я, у якому діють свої звичаї та закони.

Зараз, коли ви потрапляєте в іншу країну, вам все цікаво: закони й звичаї цієї країни, манера поведінки людей, їхнє уявлення про навколишню дійсність. Коли ви зустрічаєтеся з іншими цивілізаціями з інших систем світів, то так само виникає взаємна зацікавленість. Усе відбувається на певному етапі розвитку будь-якої цивілізації.

Метою мого сьогоднішнього наставляння буде дати вам розуміння того, що завжди протягом історії розвитку планети Земля існуючі на Землі цивілізації контактували з іншими цивілізаціями, набагато розвиненішими. І, незважаючи на те, що у Всесвіті існує та дотримується закон про те, що жодна з цивілізацій не може завдавати шкоди іншій цивілізації, завжди були моменти, коли цей закон порушувався. Однак є набагато вищі істоти, які мають можливість втручатися та регулювати будь-які спірні моменти, що виникають.

Зараз, коли людство в цілому виходить на новий рівень свого розвитку, дуже багато цивілізацій з тих систем світів, які набагато перевершили цивілізацію, яка існує на планеті Земля, але мають трохи відмінний від земного напрямок розвитку, будуть прагнути вступати у взаємодію з мешканцями Землі. Тому ви повинні бути готові до будь-яких несподіванок, які можуть трапитися у ваших життях. Однак і в цій ситуації, як і в будь-якій іншій, діє закон тяжіння за вібраціями. Якщо ви стурбовані позаземними цивілізаціями, і вони займають надто багато місця у вашій свідомості, то з великою долею імовірності можна сказати, що ви зустрінетеся з представниками цих цивілізацій. Проте якщо вас питання, пов'язані з інопланетними цивілізаціями, не хвилюють, то ви можете пройти повз будь-який позаземний об'єкт і навіть не помітити його.

Не слід боятися нічого. Однак треба завжди пам'ятати, що не всі позаземні цивілізації виявляють дружні почуття до жителів Землі. І якщо ви сумніваєтеся в якійсь ситуації та не знаєте, як на неї реагувати, не забувайте про те, що існують Вищі Сили, які покликані надавати вам допомогу й захищати вас у всіх подібних ситуаціях. Не все, що існує у Всесвіті, може бути зрозумілим і доступним вашій зовнішній свідомості. Проте буде краще, якщо ви будете готові до будь-яких непередбачених ситуацій і зустрічей. Тому я сьогодні вважав своїм обов'язком дати вам це невелике Вчення про позаземні цивілізації.

Переважно, усі релігійні системи минулого вороже ставилися до будь-яких подібних вторгнень інопланетних цивілізацій і оголошували прибульців демонами й дияволами. В існуючих релігійних рамках і обмеженнях ніяк по-іншому неможливо було ставитися до цих не завжди зрозумілих явищ. І зараз багато релігійних систем вчать тому, що всі інопланетні вторгнення є вторгненнями диявола і його поплічників.

Ще раз повторюю, що на певному етапі розвитку людства подібні контакти стають неминучими. І оскільки багато інопланетних цивілізацій надто вирізняються від цивілізації, яка існує на планеті Земля, то вони можуть вашою свідомістю сприйматися як ворожі.

Ви виходите у своїй свідомості на новий рівень свого розвитку, і тому питання ставлення до інопланетних цивілізацій не може бути залишено нами поза увагою в наших рекомендаціях. Ви завжди повинні пам'ятати, що Вознесені Владики є найбільш близькими вам за своїм рівнем розвитку й за своїми вібраціями істотами в цьому Всесвіті. Мало того, багато часток Вознесених Владик перебувають у втіленні, і, отже, багато Вознесених Владик перебуває серед вас. Ви маєте частки Вознесених Владик у складі вашого Вищого Я. Тому я рекомендую вам доти, поки ваша свідомість не підготовлена  достатньою мірою, не приділяти надто багато уваги інопланетним цивілізаціям і зв'язкам з ними. Коли ваша свідомість отримає більше інформації про ці цивілізації, тоді й ви зможете правильно оцінювати ситуації, що виникають, і приймати правильні рішення у складних ситуаціях.

А зараз я дам вам ще одна пораду. Як тільки ви зустрічаєтеся з якоюсь ситуацією, яка вас бентежить, негайно зробіть заклик до тих Вознесених Владик, яких ви знаєте. Покличте Ісуса, пророка Магомета, Архангела Михаїла, Богиню Свободи, Санат Кумару, мене або інших Владик і попросіть їхньої допомоги й підтримки в ситуації, яка постала перед вами.

Ви можете зробити ваш заклик вголос або в думці, ви можете також викласти суть вашого занепокоєння в письмовому вигляді й спалити лист з вашим проханням. Завжди знайте, що на будь-який ваш заклик буде вжито всіх необхідних заходів. І ніколи, ні за яких обставин не відчувайте страху, у яку б ситуацію ви не потрапили. Вібрації страху паралізують вашу волю та ваш зв'язок з Вищою частиною вас самих.

Я дав вам сьогодні намітки Вчення про ставлення до позаземних цивілізацій, і я сподіваюся, що ці наставляння зможуть вам допомогти у ваших життях на цьому етапі.

Я ЄСМЬ Заратустра, з Любов'ю до вас.