Наставляння про те, як ви повинні ставитися до всього, що вас оточує у вашому щільному світі й у тонших світах

Ель Морія

20 квітня 2006 року

Я ЄСМЬ Ель Морія Хан, який знову прийшов до вас через мого Посланника.

І, як раніш, я прийшов, щоб поговорити з вами й дати наставляння, що стосуються вашого життя та стосуються вашого місця у світобудові.

Подібно до дітей, які приходять у цей світ, щоб пізнати його, і ви починаєте процес пізнання світу, тільки світу, який поки ще перебуває за межами сприйняття вашими фізичними органами чуття.

Але цей світ існує і є Вищою Реальністю, у якій згодом вам доведеться народитися та перебувати.

Перед втіленням, коли ваша душа перебувала в тонкому світі, ви отримували навчання та наставляння про те, що вас чекає, коли ви перейдете в щільний, фізичний світ. Зараз я приходжу, щоб дати вам наставляння про те, що очікує на вас, коли ви перейдете в тонкий світ.

Тому що, чим більше буде ваша готовність до переходу в тонкий світ, тим менше зусиль знадобиться вашій душі для адаптації в нашому світі. Ми говоримо для всіх, але сприйняти інформацію, що міститься в диктовках та особливо прочитати ту інформацію, яка написана між рядками, може не кожен. У цьому полягає відмінність диктовок, коли вони приходять з Вищих октав, від тих послань, які ви отримуєте з менш високого рівня астрального й ментального планів. Багатовимірність і багатоплановість послань. Інформація розраховується таким чином, щоб бути зрозумілою кожному, незалежно від його рівня свідомості. Однак є щось, що приховано за загальними фразами й стає зрозумілим тільки тому, хто вміє бачити між рядками й чути голос серед тиші безмовності.

Для кожного є інформація, однак не всі здатні все вмістити.

Нехай вас не бентежить, що дуже багато речей вислизають від вашої зовнішньої свідомості. Настане етап на вашому Шляху, коли ви раптом почнете усвідомлювати те, що раніше не могли усвідомити. Знання почнуть приходити у вашу голову, і ви не будете розуміти, звідки ви раптом стали це знати. Ви будете силкуватися згадати джерело інформації та не зможете його згадати. Однак коли-небудь ви згадаєте, що читали ці диктовки Вознесених Владик і несвідомо отримували інформацію, що міститься між рядками.

Ви підключаєтеся до певного інформаційного й енергетичного егрегора через читання цих диктовок, і ви стаєте здатними спонтанно виходити на різні шари тонкого світу й отримувати інформацію безпосередньо з Вищих октав. Ви отримуєте навчання вві сні, і ви отримуєте навчання у вигляді прозрінь і розуміння, спонтанно виходячи на високий ефірний рівень.

Тому не все так просто, як здається на перший погляд ...

Проте я маю попередити ваше занепокоєння. Ніяка інформація та ніяке підключення до джерела інформації не станеться без вашої згоди. Ви можете читати ці Послання, відчуваючи недовіру до джерела, сумніваючись, і тим самим ви ставите непереборну енергетичну перешкоду між нами й собою.

І тільки в такому випадку, коли ваша душа радіє та звеселяється при читанні наших Послань, і ви висловлюєте всім вашим єством готовність до подальшого навчання і до подальшого сприйняття інформації, знань та енергії, тільки в такому випадку Небеса відкривають перед вами свої можливості, і ви отримуєте доступ до наших бібліотек, наших класів і баз даних.

Це подібно до того, як ви отримуєте пароль доступу до певної інформації. І цей пароль вам дається тільки в такому випадку, коли ви висловлюєте свою готовність співпрацювати з нами й отримувати нашу інформацію. Однак і ми зі свого боку оцінюємо рівень вашої свідомості, і ви отримуєте доступ до тих енергій і тієї інформації, яку ви можете засвоїти. Ми ретельно стежимо, щоб отримана вами доза енергії не перевищила той поріг, який може призвести до спричинення будь-якої шкоди вашому здоров'ю або вашим тонким тілам.

Тому процес проникнення світів і процес співпраці світів перебуває під ретельним контролем. Не може людина, яка володіє корисливими мотивами, отримати доступ до інформації, яку вона може використовувати на шкоду будь кому. І критерієм завжди слугують ваші вібрації. Ви, кожен з вас, несе в собі унікальний спектр вібрацій. Ви є унікальним виявом Божественного Полум'я. І ступінь ваших досягнень накладає сліди, що нічим не змиваються, на ваше Полум'я, на ваші вібрації. Тому ми завжди можемо відрізнити вас за вашими полум'ями, за вашими вібраціями й, отже, за рівнем вашої свідомості.

Вам не слід турбуватися про те, що ви не отримуєте будь-якої інформації безпосередньо від нас. Процес передачі й отримання інформації з тонкого плану є відпрацьованим століттями процесом. Ви отримаєте стільки, скільки необхідно, і тоді, коли настане для цього слушний момент.

Проте ви повинні перебувати у стані постійного очікування. Якщо ви не будете спрямовуватися і не будете проявляти вашу готовність, то енергія не зможе проникнути у вашу ауру, і ви самі себе ізолюєте від інформації, що приходить з тонкого плану.

З одного боку, ви не повинні проявляти занепокоєння про те, що ви не отримуєте інформації, з іншого боку, ви повинні проявляти постійну готовність до того, щоб прийняти інформацію саме в той момент, коли вона має до вас надійти.

Поєднання цих двох, здавалося б, несумісних якостей, стає нагальною потребою.

Ви отримуєте інформацію тоді, коли звільняєтесь від чисто егоїстичного бажання чимось володіти. Інформація надходить до вас тією мірою, якою ви здатні звільнитися від нереальної частини вас самих і, отже, підвищити свої вібрації до того рівня, коли ви здатні досягти тих октав, у яких ця інформація стає для вас доступною.

Не може бути стандартного підходу для всіх. Кожен має свій унікальний вияв Божественності у фізичному світі. І найголовнішою якістю буде ваша здатність перейматися Любов'ю до задуму Творця та не переставати дивуватися всьому тому розмаїттю вияву Божественності, яке існує навколо вас. Не замикатися на собі й своїх проблемах, а спостерігати за багатоманітністю та різноманітністю Божественних виявів. Уміння бачити Божественні дива й насолоджуватися ними. Ось чому говорилося про те, що доти, поки ви не станете подібними до дітей малих, ви не зможете ввійти в Царство Небесне.

Я дав вам сьогодні наставляння про те, як ви повинні сприймати ваші контакти один з одним і Божественною Реальністю, і як ви повинні ставитися до всього, що вас оточує у вашому щільному світі й у тонших світах.

Я сподіваюся, що отримані вами наставляння будуть сприяти вашому розвиткові й збагатять вас.

А зараз настав час нагадати вам про диспенсацію 23 числа кожного місяця, яка була дана мною в попередніх диктовках1. Зараз я маю заявити про те, що ця диспенсація стає доступною та практикується дуже багатьма групами й окремими індивідуумами. Тому прийнято рішення про те, щоб ефективність дії цієї диспенсації була помножена не тільки кількістю людей, які беруть участь у цій диспенсації, але дія цієї диспенсації буде помножена ще на порядок для кожного, хто не пропустить жодного двадцять третього числа цього року, починаючи з 23 квітня 2006 року.

Я вітаю вас, тому що ця нова Божественна милість стала доступна завдяки вашим досягненням на Шляху.

Я ЄСМЬ Ель Морія Хан,
і я схиляюся перед Світлом Бога в вас.

 

____________

1 Диктовки Ель Морії від 7 січня 2006 року й 27 червня 2005 року.