Бесіда про Шлях Посвячень

Господь Майтрейя

19 квітня 2006 року

Я ЄСМЬ Майтрейя, який знову прийшов до вас через мого Посланника. Я ЄСМЬ який прийшов для нових наставлянь, які я хотів би дати цим днем.

Як завжди, я дуже радий нашій зустрічі. І як би важко не було нам, і скільки зусиль ми б не докладали для встановлення нашого зв'язку, усі наші зусилля окупаються тими зміненнями у вашій свідомості, яких ми очікуємо від вас і які вже почали відбуватися.

Тому сьогодні, як і раніш, я прийшов для того, щоб іще раз дати певні знання та певну інформацію, що стосується вашого Шляху Посвячень. І цей Шлях, яким я закликаю вас слідувати, вирізняється від багато чого, із чим ви стикаєтеся у вашому повсякденному житті. І цей Шлях вирізняється від тих вчень, з якими ви зустрічаєтеся у ваших життях.

Передусім, я маю вам сказати, що Посвячення, які ви проходите у ваших життях, стають вами усвідомлені тільки після досягнення певного рівня вашої свідомості. Досі ви схожі на підлітків, які борсаються та плескаються у водах життя, котрі не усвідомлюють дорослого життя та не усвідомлюють всієї складності життя і майбутнього життєвого шляху.

У житті кожної істоти настає мить, коли вона усвідомлює свій зв'язок з Вищим і те, що вона повинна почати усвідомлено слідувати Шляхом Посвячень. Стан суспільства впродовж останніх століть, особливо на Заході, унеможливив усвідомлене проходження Посвячень. Люди забули про Школи Містерій і про ті знання, які давалися в цих Школах.

Тому нашим завданням і завданням, що стоїть перед нашим Посланником, є нагадати вам про Шлях Посвячень і відновити традиції давнього Шляху Посвячень. Відмінною особливістю наших нових дій буде те, що ми намагатимемося дати вам необхідні знання, які стосуються Шляху Посвячень, але кожен з вас буде проходити свої посвячення індивідуально, не віддаляючись від звичайного життя.

Ми сподіваємося, що ця нова можливість зможе прижитися на Заході в нинішній час. І вам не буде потрібно шукати заморських вчителів і їхати до них на край землі.

Ще раз повторюю вам, що відбувається з вами рівно те, що ви допускаєте у вашій свідомості. І оскільки настав новий час, і прийшли нові можливості, то для того, щоб вступити в мою Школу Містерій, зовсім не обов'язково їхати на край світу. Відбувається рівно те, що ви допускаєте у своїй свідомості. І якщо ви у своїй свідомості допускаєте те, що ви можете спілкуватися зі мною та іншими Владиками Мудрості, то рано чи пізно це станеться у вашому житті. І я прийду до вас безпосередньо, або я прийду до вас через ваших ворогів, ваших друзів і ваших близьких, і я дам вам ті уроки, у яких ви маєте потребу. Все спростилося. Рівень свідомості, досягнутий кращими представниками людства, дозволяє вам спілкуватися з нами, перебуваючи навіть в умовах великих міст. Усе, що вам необхідно, це максимальна ізоляція від зовнішніх шумів і зовнішніх подразників. Ви повинні навчитися прислухатися до своїх відчуттів. Ви маєте розпізнавати вібрації. Ви повинні прислухатися до тих думок, які приходять до вас у голову, і відрізняти ті думки, які посилаю вам я, від тих думок, які народжуються у вашій голові або приходять вам у голову з ментального плану.

Ваші відвідини моїх занять відбуваються всередині вас у той час, коли ви перебуваєте в тихому відлюдному місці й вам ніхто не заважає. Все, що перешкоджає нашому з вами спілкуванню, це рівень ваших вібрацій. Тому тоді, коли ви здатні за допомогою молитви або медитації підняти свої вібрації до того рівня, коли ніякі людські думки чи емоції вже не турбують вас, тоді я можу прийти до вас безпосередньо й вступити з вами у спілкування.

Ви отримуєте те, до чого ви прагнете. Не дивуйтеся, якщо у вас нічого не вийде ні з першого разу, ні з другого.

Ваша спрямованість не повинна залишати вас. Іноді для того, щоб встановити наш внутрішній зв'язок, може знадобитися значний час. Але як тільки ви отримаєте можливість безпосереднього спілкування зі мною, це послугує сигналом до того, що ви вступили в мою Школу й здали всі необхідні вступні іспити. Але як тільки ви вступите до моєї Школи, то з погляду звичайної людської логіки ваше життя почне руйнуватися. Тому що єдина відмінність людини посвяченої від людини звичайної полягає в рівні свідомості. І чим глибше ваше усвідомлення того, що все, що вас оточує, є ілюзією, тим більшого ступеня посвячень ви досягаєте.

Рівень вашої свідомості ‒ ось те, що мене цікавить. І для того, щоб ви досягли нового рівня свідомості, я готовий давати вам найважчі тести. Всі тести спрямовані на те, щоб позбавити вас будь-якої та всілякої прихильності до навколишнього матеріального світу. Коли ви добровільно й з моєю допомогою втрачаєте ваші прихильності до матеріального світу, ви стаєте посвяченими, для яких я можу відкрити давні знання про будову Всесвіту.

Якщо ви не маєте належного ступеня посвячень, то, як би ви не старалися, ви не зможете зрозуміти навіть дуже простих знань. Ви будете чути слова, але ці слова не будуть доходити до вашої свідомості. Дуже багато знань і дуже багато інформації міститься у вашому світі. Однак тільки ті, хто має розширену свідомість, здатні цією інформацією скористатися. Це подібно до того, як коли б ви дали комп'ютер мавпі. Її рівень свідомості не дозволить їй скористатися цією річчю за призначенням. На жаль, коли ми даємо вам нашу інформацію та спостерігаємо за тим, як ви цією інформацією користуєтеся, то більшість із вас нагадує цих мавп.

Увесь світ буквально начинений інформацією та знаннями. Але одиниці можуть скористатися цими знаннями. Тому що тільки одиниці в цьому або минулих своїх втіленнях пройшли необхідні посвячення та досягли певного рівня розвитку свідомості. І ступінь ваших посвячень визначається тільки вашими особистими досягненнями. Не можна купити посвячення. І не можна, щоб хтось інший пройшов ваші посвячення за вас або замість вас.

Однак є люди, які пройшли свої посвячення і котрі є для вас гуру, тими людьми, які можуть задати вірний напрям вектору ваших спрямувань.

Коли учень готовий, то з'являється вчитель. Тому тільки ті з вас, хто готовий всередині себе, зможуть отримати необхідні знання та знайти й упізнати ті віхи на Шляху Посвячень, які виведуть вас на вірний Шлях.

Тому, як завжди, я закликаю вас іти всередину себе й спостерігати за собою. Тому що тільки ваші недосконалості й ваші прихильності відділяють вас від знань і заважають вам стати моїми учнями.

Я був радий сьогоднішній зустрічі. І я розповів вам про нову можливість, яка чекає на тих з вас, хто готовий і спрямований.

Я ЄСМЬ Майтрейя.