Ви повинні бути готові у своїй свідомості до постійних змінень

Господь Майтрейя

11 квітня 2006 року

Я ЄСМЬ Майтрейя, який знову прийшов до вас.

Із цього дня та найближчим часом станеться щось дивовижне у ваших життях. Ви не зможете більше жити за тими законами й відповідно до тих стереотипів, які були властиві вам раніше. Закони фізичного світу змінюються та вже змінені. Тому тим з вас, хто думає, що нічого не змінюється на планеті й нічого не відбувається, доведеться щонайближчим часом переконатися у зворотному. Планета рухається до змінення, і планета змінюється відповідно до планів Бога.

І чим більше деякі з вас будуть чіплятися за старе й віджиле, тим болісніше для них пройде процес змінень.

Ви повинні бути готові у своїй свідомості до постійних змінень, до постійних перемін. Немає нічого, що найближчим часом не піддасться зміненню. І, передусім, грандіозні змінення зазнає ваша свідомість. І якщо ви неупереджено подивитеся на своє життя, то ви з подивом виявите, що багато чого в ньому вже змінилося та продовжує змінюватися.

Змінення, які відбуваються у світі, настільки значні, що коли раніше для цих змінень потрібні були б сотні й навіть тисячі років, то зараз процес змінень прискорився до декількох років. І цей процес відбувається незалежно від волі тих, хто бажає продовжити існувати у старих рамках, чи стосується це релігійних рамок, моральних відносин у суспільстві або інших сфер діяльності людей.

Тому ми приходимо, щоб іще раз сповістити про переміни, які відбуваються та які вже сталися.

Цикл диктовок, який ми дали через нашого Посланника, почався всього лиш трохи більше року тому. І якщо ті з вас, хто уважно читав і перечитував ці диктовки, подивиться на своє життя та на життя навколо вас, то ви помітите переміни. Мало того, ви помітите, що багато положень наших диктовок, які здавалися вам важливими й своєчасними всього рік тому, зараз вже застаріли.

Ніколи ще змінення свідомості людей не проходили подібними темпами протягом всієї історії розвитку людства на планеті Земля.

Зрозуміло й опір з боку тих сил, які відстоюють ілюзію. Вони діють через кожного, хто має недосконалість та обирає всередині себе підпасти під вплив цих сил. Тому ми закликаємо вас ще раз уважно проаналізувати ваші дії, і ваші мотиви, і ваші реакції на дії інших людей.

Справа в тім, що повернення карми так само прискорено. І якщо раніше ви могли стикнутися з наслідками своїх невірних дій тільки в наступному втіленні й нарікали, чому ви народжені в настільки несправедливих умовах, то зараз ви маєте можливість стикнутися з наслідками своїх неправильних виборів впродовж року й у деяких випадках буквально наступного дня. Тому ви можете простежити, як діє Закон причинно-наслідкового зв'язку на собі, і на своїх близьких, і на тих людях, які вас оточують. Вам треба тільки подивитися на те, що відбувається з вами під вірним кутом зору й неупереджено.

Кожен має можливість нині на практиці ознайомитися із Законом Карми. І вже неможливо зробити докір Богові за те, що деякі індивідууми поводяться неналежним чином, а їм «нічого не буває». Подивіться уважно, і ви побачите, що трапляється з тими, хто нехтує Божественним Законом і вважає себе господарем у цьому Всесвіті.

Існує Закон Всесвіту, і існує певний порядок у Всесвіті. І я радий повідомити вам, що відповідно до космічних термінів на планеті Земля найближчим часом буде наведено порядок. Усе більш і більш Божественний Закон буде проявлений у житті людей. І не дотримуватися цього Закону стане все важче й важче.

Це подібно до того, як ви будете спрямовуватися проти течії бурхливої ​​гірської ріки. Як би ви не старалися, вас все одно знесе течія. Тому що марно для вас боротися з Богом. Ви зобов'язані підкоритися Божественному Законові, який діє у цьому Всесвіті.

Ми уважно стежимо за тим, щоб підвищення вібрацій на планеті не супроводжувалося надто великими катаклізмами. І поки нам це вдається. Але процес перемін буде відбуватися успішніше, якщо ви у своїй свідомості приберете всі перешкоди, які заважають вам змінюватися і які заважають вам слідувати шляхом перемін.

Щораз, коли ми приходимо й нагадуємо вам про змінення й переміни, крізь які проходить планета, завжди знаходиться певна кількість скептиків, які кажуть, що нічого в їхніх життях не змінюється та нічого вони не помічають. Що ж, ми можемо тільки радіти, що переміни ідуть настільки плавно й м'яко, що багато хто з вас навіть не помічає їх або намагаються робити вигляд, що не помічають.

А тепер я хотів би сказати вам ще про одну важливу річ. І ця річ стосується вашого просування Шляхом Посвячень. Хочете ви чи не хочете, але ваше особисте просування можливо тільки тоді, коли ви переймаєте на себе певні зобов'язання перед Вознесеними Сонмами й приймаєте ті Закони, які існують у Всесвіті.

Є Закон, про який не дуже багато відомо на планеті, але цей Закон діє невблаганно, так само, як Закон Карми. Цей Закон пов'язаний з тим, що ваше просування духовним Шляхом, після проходження вами певної ділянки Шляху, поєднується з тим, що вам слід добровільно підпорядкувати себе Вищому Законові, який існує в цьому Всесвіті, і стати на східці Ієрархії.

Як тільки ви стаєте на східці Ієрархії, усі Вознесені Сонми надають вам своє заступництво й допомогу. При цьому від вас вимагається тільки одне ‒ підпорядкування Законові, смиренність, покірність і дисципліна учня.

Погодьтеся, що коли ви вступаєте в певний навчальний заклад, то ви змушені підкорятися тим правилам, які існують у цій установі. Чому ви вважаєте, що Божественною наукою ви зможете оволодіти, не підкоряючись певним правилам і не дотримуючись Закону?

Тому я залишаю вас сьогодні й даю вам час подумати про те, наскільки міцне ваше прагнення слідувати Шляхом учнівства.

І як багато чим ви змогли б пожертвувати у вашому житті для того, щоб отримати доступ до Божественної Мудрості.

Я ЄСМЬ Майтрейя,
і до зустрічі на Шляху Посвячень.