Коли з'являється на фізичному плані чаша, яку ми можемо наповнити Світлом, то ми робимо це завжди

Улюблений Шива

23 січня 2006 року

Я ЄСМЬ Шива, який знову прийшов через мого Посланника.

Шива Я ЄСМЬ! Я прийшов. І це означає, що я маю бажання сказати вам Слово й донести до вас знання та інформацію, якої ви потребуєте.

Це означає, що ми продовжуємо роботу через нашого Посланника, і вона задовольняє виставленим нами до неї вимогам на цьому етапі.

Зараз, коли я прийшов і зробив цей невеликий вступ, я б хотів взятися безпосередньо до мети мого сьогоднішнього візиту.

І моя мета пов'язана з майбутньою подією, про яку було оголошено на фізичному плані, але не було оголошено нами через диктовки.

Я веду мову про семінар, який відбудеться в Москві в березні поточного року.

Ви знаєте, що цей семінар проводиться з ініціативи людей. Групи людей, які висловили своє бажання послужити чашею на фізичному плані, у яку ми, Владики, зможемо влити наше Світло й нашу енергію.

Ви знаєте, що коли з'являється на фізичному плані чаша, яку ми можемо наповнити Світлом, то ми робимо це завжди.

Однак ваш фізичний світ характеризується своєю непередбачуваністю та подвійністю. Тому дуже складно нам робити будь-які прогнози навіть на кілька днів наперед. І все-таки. Я прийшов і вповноважений заявити, що цей семінар пройде під моїм особистим керівництвом і під моїм особистим заступництвом, яке я вже надаю цьому семінарові.

Вас здивує, що Шива, божество, шановане в індуїзмі, надає своє заступництво семінарові, який пройде в Росії, країні, де індуїзм не є тією релігією, яка узаконена.

Однак я маю вам дати розуміння того, що ми не можемо підстроюватися під ту конкретну релігійну ситуацію, яка існує в тій чи іншій країні. Ми, передусім, керуємося інтересами Небес при проведенні всіх наших заходів. І в цьому випадку я прийду до Росії через мого Посланника Тетяну. І я прийду з певною метою, про яку я маю вам заявити зараз.

Я маю намір дати благословення чакри третього ока всім учасникам семінару, які вважатимуть за необхідне для себе пройти це благословення. Що це за благословення та чому я маю намір його дати зараз у Росії через російського Посланника?

Справа в тім, що ситуація така, яка вона є. І ви знаєте, що ми діємо через того, хто готовий. Тому оскільки Росія є тією країною, яка дала притулок нашому Посланникові, то саме в Росії ми приходимо дати благословення, яке дасть можливість прискорити вияв дару розрізнення, дару Божественного бачення.

Як тільки ви набудете згідно з вашими досягненнями вияву цього дару, то ви не будете вже сліпо тицятися, як сліпі кошенята, від одного проповідника до іншого, від однієї церкви до іншої. Ви набудете розрізнення, і ви зможете бачити й відрізняти істинне від помилкового в будь-якій церкві, у будь-якій релігійній організації.

Тому що така вимога часу. Ми будемо діяти через кожного, хто готовий, хто здатний у своїй свідомості піднятися на новий рівень. Через тих, хто здатний відкинути всі непотрібні й віджилі догми, характерні для старих релігій, і розрізнити вовків в овечих шкурах серед безлічі нових релігійних проповідників, які народилися як гриби після дощу.

Єдиний шлях, який ми обрали і який можливий на цьому етапі, ‒ це шлях прямого контакту з багатьма, хто готовий.

Зрозумійте, ви виходите на новий рівень свого розвитку. І для цього рівня спілкування з тонким світом стає природним і дедалі більш легко досяжним. Немає нічого складного в тім, щоб встановити контакт з тонким світом. Але складність, як завжди, полягає у вашій свідомості. І якщо ви у своїй свідомості неправильно сприймаєте даний вам контакт, даєте цьому контактові неправильну оцінку у своїй свідомості, то ви замість того, щоб набути Божественного досягнення, підставляєте себе на поталу тих сил, які мешкають на тонкому плані і які вибрали не підкорятися Божественному Законові цього Всесвіту.

Тому дар розрізнення вам необхідний як ніколи. І разом із цим даром ви повинні будете отримати знання про те, як вам слід поводитися на цьому етапі еволюційного розвитку, до чого прагнути і якими принципами керуватися.

Ми можемо дуже довго перелічувати недоліки тих чи інших релігійних вчителів і релігійних напрямків. Але тим самим ми будемо вивчати те, як не треба робити і як не треба себе поводити. Ми обрали інший шлях. Ми даємо вірні зразки, і ми даємо вірний напрям. І, як завжди, ваша вільна воля ‒ вибрати той шлях, яким слідувати.

Ви робите вибір, і ви вирішуєте.

Наша справа запропонувати вам правильні зразки й вказати вірний напрям.

Тому я чекаю тих, хто прийняв рішення пройти посвячення у мене. І я чекаю тих, хто побажає зустрітися зі мною на семінарі, якому я надаю своє заступництво.

Я прошу вас про допомогу. Навіть якщо ви не маєте можливості брати участь у цьому заході Владик через якісь кармічні обставини, але всією душею та всім серцем бажаєте допомогти нам у здійсненні наших планів, зробіть заклик:

"Шива! Прийди, зруйнуй всю опозицію та усунь всі перешкоди, які лежать на шляху успішного здійснення семінару в Москві 24 - 26 березня 2006 року!"

Повторюйте цей заклик тричі щодня до моменту закінчення семінару.

Я почую ваші заклики, і я буду знати ті віддані серця, які вже зросли у своїй свідомості до нового рівня, але через кармічні причини не можуть вирватися із зовнішніх обставин, що огортають їх. І коли я буду знати вас, я зможу надати вам допомогу й звільнити вас від частини кармічного тягаря.

Я ЄСМЬ Шива! Був з вами цим днем.
І до зустрічі на семінарі!