Я приніс вам дві звістки. Одну ‒ сумну, а іншу ‒ радісну

Улюблений Ель Морія

7 січня 2006 року

Я ЄСМЬ Ель Морія, який знову прийшов через мого Посланника.

Як і минулого разу, коли ми давали попередній цикл диктовок через цього Посланника1, я прийшов, щоб оголосити вам про завершення циклу диктовок.

Це не означає, що ми припиняємо нашу роботу через цього Посланника або через будь-якого іншого, хто підготував свій храм для того, щоб стати чистою ємністю та щоб ми змогли працювати через нього.

Просто завершений певний етап, закінчений цикл, а попереду ‒ нові цикли.

Я сподіваюся на те, що диктовки, отримані вами цього разу, будуть корисні для вашого розвитку й вашого просування Шляхом.

Залишилася незавершеною та не виконаною одна річ, про яку я маю вам зробити оголошення.

Це стосується нової інформації про диспенсацію 23-го числа.

Ви пам'ятаєте про те, що я дав вам у своїй диктовці від 27 червня 2005 року диспенсацію, яка стосується 23-го числа кожного місяця, і ця диспенсація діяла до кінця минулого року.

Зараз річний цикл закінчений, але я маю оголосити вам, що диспенсація продовжує свою дію ще терміном на один рік. Мені вдалося переконати Кармічне Правління та отримати його сприяння у продовженні терміну цієї диспенсації. Оскільки та енергія, яку ми отримували під час дії цієї диспенсації минулого року, визнана задовільною.

Ми раді, що ви скористалися наданою можливістю. Багато хто з вас. І я сподіваюся, що в цьому році до цієї диспенсації приєднаються нові світлоносці.

Не забудьте про те, що кожне 23-є число щомісяця до кінця цього року ви маєте можливість трансмутувати карму наступного місяця. І ваші зусилля будуть примножені у стільки разів, скільки світлоносців візьме участь цього дня в цій акції, дарованої вам Небесами.

Я не буду повторювати вам всіх умов цієї диспенсації. Скажу тільки, що всі умови, викладені мною в попередньому Посланні, присвяченому дії цієї диспенсації, продовжують діяти.

Це велика милість, яку вам надають Небеса. І я сподіваюся, що цей рік стане роком великих звершень у духовній сфері на планеті Земля.

Ми всі сподіваємося на це.

Скажу чесно, що цей цикл диктовок нам не хочеться завершувати.

Однак Закон не дозволяє нам витрачати більш енергії, ніж відпущено.

Тому ми сподіваємося, що наступна можливість не за горами, і вона настане ще в цьому році.

На сьогодні все. Я приніс вам дві звістки. Одну ‒ сумну, а іншу ‒ радісну. Сумна звістка пов'язана з припиненням циклу диктовок, а радісна звістка пов'язана з продовженням дії диспенсації 23-го числа.

Усе має бути врівноважено, і все має бути узгоджено.

Я прощаюся з вами й сподіваюся на нові зустрічі.

Я ЄСМЬ Ель Морія.

 

 

_________________

1 Ідеться про цикл диктовок з 4 березня по 30 червня 2005 року. Тоді, наприкінці циклу, у своїй диктовці "Я вітаю вас із вдалим здійсненням цього важливого експерименту з осадження найважливішої та своєчасної інформації на фізичний план" від 30 червня 2005 року Улюблений Ель Морія також повідомив про закінчення циклу диктовок.