Я даю можливість, і Я відкриваю перспективу

Улюблений Альфа

6 січня 2006 року

Я ЄСМЬ Альфа, який знову прийшов до вас цим днем для бесіди або розмови, котра направить ваші думки й створить настрій для того, щоб ви могли подумати й прийняти рішення у ваших  серцях. Насправді дуже важливий ваш намір. Те, до чого ви прагнете, і те, з яким серцем ви це робите. Наскільки ви щирі й наскільки ви безкорисливі. Залежно від цього ви притягуєте з простору ті чи інші можливості, ті чи інші перспективи. І якщо ви будете продовжувати жити так, як наче нічого не сталося в ці дні закінчення старого річного циклу й початку нового, як наче не було цих диктовок і зустрічей із Владиками, то ви тим самим прирікаєте себе на уповільнення свого розвитку. І, навпаки, якщо ви всією душею та всім серцем сприйняли інформацію, яка міститься в диктовках Владик, даних через нашого Посланника, то ви тим самим створюєте для себе вікно можливості. Ви даєте можливість собі діяти в рамках того часового й енергетичного коридору, який ми вам розкриваємо.

Я даю можливість, і Я відкриваю перспективу. І як завжди, доти, поки ви перебуваєте в матерії та схильні до часових і просторових циклів, за вами залишається вибір, скористатися цією можливістю або продовжити животіти.

Ваші спрямування будуть наповнені енергією, і ваші справи отримають необхідну підтримку, якщо ви зробите вибір діяти відповідно до наданої вам космічної можливості. І ця можливість дасть вам прискорення, і розвиток, і подолання всіх перешкод на вашому Шляху.

Важливо, щоб ви у своїй свідомості змогли настроїтися на цю можливість. На нашу вібрацію. Тому що наші вібрації не чутні вашим фізичним слухом, і їх не можна відчути вашими фізичними органами чуття. Це поклик, який звучить у глибині вашого серця, це туга за Отчим Домом, який ви залишили, і це бажання повернутися Додому.

Прислухайтеся до поклику вашого серця.

Усамітніться в тиші й прислухайтеся до того, про що вам шепоче ваше серце.

Ви не можете цього не почути. Приберіть з вашого життя все непотрібне, усе, що не дає вам можливості залишитися наодинці із собою та прислухатися до голосу вашого серця. Почути його ласкавий шепіт, відчути його Любов.

Ви Любите. Як би ви не приховували вашу Любов і не робили вигляд, що ви не пам'ятаєте про вашу Любов, вона все одно присутня всередині вас. Ваша основна якість ‒ це Любов. Приберіть все непотрібне з вашого життя, що заважає вам відчути Божественну Любов у вашому серці.

Ви самі вибираєте, і ви самі складаєте всі обставини вашого життя.

Чи не втомилися ви піддаватися тим стереотипам і тим звичкам, які огортають вас? Чи не настав час відмовитися від всієї суєти, яка вас оточує, і звернутися всім вашим єством до Вічного, неминущого.

Я прийшов, щоб іще раз нагадати вам про те місце, звідки прийшли ваші душі в цей світ. І Я прийшов, щоб іще раз нагадати вам про ваш Дім і покликати вас Додому.

Ви чуєте мене? О, діти мої.

Я готовий надати вам всю турботу мого Отчого серця. І Я готовий дарувати й дарувати вам Любов свого серця. Мені потрібне тільки ваше рішення, ваше тверде рішення, яке ви приймете у своєму серці й ніколи більше не будете відходити від цього прийнятого вами рішення. І це рішення ‒ повернутися Додому й виконати все, що необхідно, для того щоб повернутися Додому, в Отчий Дім. Звідки ви пішли, і куди ви маєте повернутися.

Ви всі є частинками Єдиного. І ваше розділення, і ваше блукання у вашому холодному й незатишному світі добігає кінця. Ви всі повернетеся Додому. Я чекаю. Я з нетерпінням чекаю кожного з вас, моїх улюблених і не завжди слухняних дітей.

Прийміть мою Отчу Любов.

Я посилаю кожному з вас дар моєї Любові. Просто з мого серця у ваші серця.

Підставляйте чашу вашого серця, і Я наповню її моєю Любов'ю по самі вінця.

І тоді, коли вам буде важко у вашому світі, ви будете пам'ятати про мою Любов. Ви зможете зробити заклик, і Я прийду, щоб накрити вас моєю Любов'ю та допомогти вам подолати ваші негаразди й ваші нещастя та пройти найважчу ділянку Шляху.

Ви повинні для цього просто сказати у своєму серці: "Отче, я Твій. Прийди, допоможи мені".

І я прийду. У найскрутнішу хвилину ваших випробувань.

Я не можу кинути вас у біді. І Я не можу не Любити вас. Кожного... Своєю Любов'ю. Любов'ю, яка не потребує нічого натомість.

Я ЄСМЬ Альфа,
ваш Небесний Отець.