Ми чекаємо, коли ви подорослішаєте

Улюблений Вайрочана

4 січня 2006 року

Я ЄСМЬ Вайрочана, який знову прийшов до вас.

Для початку мені б хотілося привітати тих з вас, завдяки зусиллям котрих ви маєте можливість знов отримувати наші Послання. Ви знаєте, що на передачу Послань витрачається дуже велика кількість енергії. І якби ви своїми зусиллями не зробили можливим продовження приймання диктовок, то ми змушені були б припинити. Все в Космосі підкоряється розумності й доцільності. І якщо ми не бачимо, що Вчення, яке дається нами, сприймається вами, і ви готові виконати необхідні дії на фізичному плані, щоб наші Вчення набули більшого поширення і якщо ми не бачимо, що ви готові посприяти вашими молитовними бдіннями, то ми закриваємо вікно можливості до кращих часів.

Тому те, що ви маєте можливість отримувати це Вчення, свідчить про те, що ваших зусиль виявилося достатньо й ваші зусилля визнані достатніми, щоб диктовки через цього Посланника були продовжені.

Завжди, коли стоїть питання давати чи не давати чергове Вчення, ми ретельно зважуємо всі "за" і "проти". Ісус давав Вчення про те, що не можна вливати молоде вино у старі міхи1. Тому ми оцінюємо якість ємності, перед тим як дати знання та енергію. І це стосується не тільки Посланника. Це стосується кожного з вас, хто зустрівся із цим Вченням. Ви можете надавати вашу незначну підтримку, просто ділячись Вченням, що дається, зі своїми знайомими й близькими. Ви можете віддавати енергію молитви на підтримку циклу цих диктовок, ви можете брати участь у виданні книг, їх поширенні або перекладі диктовок на інші мови. Усі ці ваші зусилля підсумовуються та потрапляють для аналізу в наші небесні комп'ютери. І ми порівнюємо ту енергію, яку витратили ми на те, щоб дати Вчення, з тією енергією, яку витратили ви на те, щоб це Вчення засвоїти й поширити у вашій октаві.

І перевага виявилася трохи на вашу користь. Тому ми прагнемо зараз врівноважити шальки терезів і дати вам стільки Божественної енергії та знання, щоб дотриматись балансу енергій.

Відкрию вам секрет, що іще зовсім недавно, до того як Кармічне Правління розпочало своє засідання, а ви знаєте, що я також є членом Кармічного Правління, шалька терезів з тією енергією, яку давали ми, переважувала. Тому улюблений Серапіс Бей2 казав про те, що його диктовка може стати останньою.

І ось сьогодні я маю щастя знов розмовляти з вами й давати вам своє Вчення та дарувати вам свою енергію.

Я ЄСМЬ Вайрочана, Будда Вайрочана. І, як Будда, я зобов'язаний давати вам знання та давати вам енергію. Ви знаєте, що баланс на планеті підтримується людьми, які досягли просвітлення Будди. Це не означає, що ці люди дуже вирізняються від більшості з вас фізично й навіть розумово. Ступінь розширення свідомості й рівень свідомості Будди не так пов'язаний із зовнішніми виявами, скільки з внутрішнім станом. Але саме ці люди завдяки ступеню своїх досягнень здатні зберігати баланс на планеті Земля.

Досягнення вами рівня свідомості Будди є тим завданням, яке вам належить здійснити. Ви всі станете Буддами. Правда, не всі з вас стануть Буддами в цьому втіленні. Але досягнення рівня свідомості Будди для вас так само неминуче, як те, що розвиток у цьому Всесвіті продовжиться.

Ви отримуєте доступ до знань, які не містяться у книгах, що лежать на полицях книгарень і в бібліотеках. Ви отримуєте доступ до знань, які містяться в космічній скарбниці знань. І для того щоб отримати доступ до цих знань, вам необхідно набути свідомості Будди.

Тому ми не втомлюємося вам повторювати про те, що вам необхідно розстатися з тією частиною вас самих, яка нереальна і яка заважає вам отримати доступ до космічної скарбниці знань і енергій.

Ви можете продовжувати грати у ваші земні ігри, але все ж поступово звільнятися від цих ігор. Точно так само діти, ви знаєте, грають у свої ігри й іграшки до певного віку. І потім, через лише кілька років, колишні ігри перестають їх цікавити. Чому? Тому що змінився рівень свідомості. Вони подорослішали. Точно так само ми чекаємо, коли й ви подорослішаєте й перестанете грати в ті ігри, які властиві людству в дитячому віці.

Якби я прийшов у дитячий сад і став розповідати дітям про будову Всесвіту й про структуру найскладніших інформаційних систем, то діти б мене не зрозуміли. Їм було б нецікаво. Але дати розуміння дітям на їхньому рівні розвитку, що існує інший світ за межами світу їхніх дитячих ігор, є обов'язком всіх гарних вихователів і вчителів. Тому я не можу дати вам космічне знання та знання про будову цього Всесвіту, але я можу сказати вам, що є інший світ, наповнений космічними істотами, які перебувають на іншому ступені розвитку свідомості. І є інші форми взаємин між різними формами життя.

І можливо, тоді, коли ви дізнаєтеся про це, ви набудете імпульсу спрямованості, який заохотить вас спрямовуватися до далеких світів і більш піднесеним станам свідомості.

Коли ви були маленькими, багато хто з вас хотів стати дорослим, щоб отримати доступ до того світу, у якому живуть і діють дорослі. Чому зараз ви замкнулися на вашому світі й втратили спрямування до інших світів, світів, що відповідають іншому рівню свідомості, рівню свідомості Будди?

І точно так само як ви не можете ввійти в дорослий світ, поки не отримаєте певної освіти й виховання, які дозволять вам діяти у світі дорослих, точно так само ви не можете потрапити в наш світ і почати діяти в ньому, поки не пройдете певного навчання та ваша свідомість не зійде на наступний рівень розвитку.

І першим вашим кроком у потрібному напрямку буде ваше бажання та ваше стремління слідувати нашим наставлянням і нашим порадам.

Я давав вам сьогодні розуміння та наші підходи, якими ми керуємося, коли маємо справу з людством Землі.

Можливо, багатьом з вас здасться образливим, що ми вас вважаємо дітьми.

І все-таки ви залишитеся дітьми, поки не зможете подолати в собі ваші дитячі бажання та дитячі стремління.

Тому я бажаю вам подорослішати якнайскоріше й взяти, нарешті, на себе всю повноту відповідальності за вашу планету й за все живе на планеті Земля.

Я ЄСМЬ Вайрочана був з вами цим днем.

 

 

________________________________________

1 "Не вливають також вина молодого в міхи старі, а інакше міхи прориваються, і вино витікає, і міхи пропадають; але вино молоде вливають у нові міхи, і зберігається одне й друге". Матв. 9:17.

2 "Я прийшов, щоб попередити вас про те, що ця диктовка може виявитися останньою". Улюблений Серапіс Бей, 23 грудня 2005 року.