Ви самі повинні навчитися оцінювати свої вчинки, свої думки й звільнятися від всього того суєтного й людського, що заважає вашому просуванню Шляхом

Улюблений Заратустра

2 січня 2006 року

Я ЄСМЬ Заратустра, який знову прийшов до вас через цього Посланника. Відстань у часі, що відділяє нас від попередньої зустрічі, не така значна1,однак та відстань, яку ви подолали у своїй свідомості, ті, хто регулярно читає диктовки, які даються нами через цього Посланника, настільки значна, що порівняти це можна лише зі спалахом наднової зірки. Зірки розуму й Божественної свідомості, яка осяяла ваші розуми й серця із часу нашої останньої зустрічі.

Я спостерігаю за вашим станом свідомості. Я маю таку можливість. І я бачу вас, хто піднявся на новий рівень свідомості за допомогою читання цих диктовок, як саме спалахи нових зірок у пітьмі, яка продовжує огортати Землю.

Кожен з вас висвітлює невеликий простір навколо себе, світячи тим людям, з котрими зустрічається в повсякденному житті. Однак чим більша кількість подібних зірок і зірочок спалахне на планеті Земля, тим більше світлою та радісною буде загальна атмосфера, що панує на планеті.

Ви не помічаєте за повсякденною суєтою тих змінень, які відбуваються у вашій свідомості. І тому повірте мені. І якщо нам вдасться найближчим часом зберегти ті самі темпи зростання вашої свідомості, то вже за життя нинішнього покоління ви відчуєте сприятливі зрушення на планеті. Зрушення, спрямовані не в бік технічного прогресу, яким ішла весь цей час планета, а зрушення, спрямовані в бік духовного прогресу, у бік розвитку душі. І в міру того як ви будете набувати все більшого й більшого співзвуччя з Вищими Світами, проникнення цих світів у ваш світ стане щораз відчутнішим. І це те, чого ми домагаємося, і це те, до чого ми закликаємо вас.

Коли ви постійно занурені в атмосферу безвір'я, у якій панують негативні енергії та якості, вам важко відчувати наші вібрації, і вам важко відчути зв'язок з Божественним світом. Однак все більша й більша кількість із вас, навіть перебуваючи у великих містах, здатні хоч би на короткий час настільки підняти свою свідомість, щоб мати можливість доторкнутися до тонких світів. І чим більша кількість із вас буде здатна піднестись у своїй свідомості й подорожувати в тонкі світи, тим швидшими темпами відбуватимуться змінення на планеті в бік Божественного Шляху розвитку.

Зараз ви перебуваєте в найнижчій точці матеріальності. І тому вплив на вас темних енергій такий великий, що ви буквально оповиті цими енергіями. Вони сповили вас, і ви не можете досягти достатньої свободи для переміщень у просторі і часі. І вам важко уявити у вашій людській свідомості ті можливості й ті обрії, які можуть відкритися в будь-який момент, варто вам тільки проявити якості спрямованості й віри.

Тому, у якому б стані не перебували ваші душі і як би ви не були обтяжені вашими поточними справами й людськими проблемами, завжди пам'ятайте, що все це тимчасово. І як тільки вам вдасться зробити перший, ще невпевнений крок у бік осягнення Божественної реальності й зробити заклик про допомогу, як всі Вознесені Сонми й ангели кинуться стрімголов вам на допомогу. Нехай вас не бентежить, що допомога не буде надана вам миттєво. Нам потрібен час, щоб скласти зовнішні обставини й розгребти кармічні завали. Але, переважно, те, про що ви просите нас у своїх молитвах і у своїх листах, здійснюється тією чи іншою мірою. Варто вам докласти лиш невеликих щоденних зусиль. Ваші молитви часом не важливі самі по собі, тому що ви ще не маєте того моментуму читання молитов, який необхідний для того, щоб надавати реальну дію. Але ваші щоденні зусилля будуть винагороджені неодмінно. Тому що ми розуміємо й цінуємо, як часом вам важко приділити хоч би кілька хвилин для молитви. Тому що здається, що все, що вас оточує, чинить опір вам, як тільки ви серйозно починаєте займатися виконанням ваших обов'язків, які ви взяли на себе у ваших листах Кармічному Правлінню або просто проявили спрямованість серця та вирішили безкорисливо присвячувати  священній праці деякий час.

Не бійтеся ніяких перешкод, які постають перед вами у вашому світі. Тому що перешкоди говорять тільки про те, що необхідно їх долати. Якщо ви будете долати перешкоди щодня та щодня виконувати покладені на себе обов'язки, то той моментум спрямованості, який ви за цей час напрацьовуєте, згодом допоможе вам у ваших молитвах. Тому що ваші молитви із часом будуть набувати все більшої і більшої сили.

Ви молитесь навіть не словами, ви молитесь своїми серцями, поривом ваших сердець. І ми завжди бачимо вас, коли ви щиро творите вашу молитву. У цей момент ви спалахуєте мов величезний спалах світла, і цей спалах слугує сигналом для нас та ангелів, і ми спрямовуємось до вас на допомогу.

Ви знаєте, що найкраще діють ті молитви, які ви вимовляєте щиро й безкорисливо у своєму серці.

Тому, коли Ісус говорив про те, що ви повинні усамітнитися та закрити двері в кімнаті, де ви творите молитви, то це абсолютно правильна порада2. Тому що будь-яка публічна молитва несе на собі печать лицемірства.

І багато хто з тих, хто щодня відвідує церкви або молитовні будинки, роблять це більше зі святенництва й лицемірства, ніж з точки істинної віри та відданості.

Умійте розрізняти всередині себе ці стани свідомості. Не лукавте й не лицемірте перед собою. Немає у вашому світі іншого судді, крім вас самих. І ви самі повинні навчитися оцінювати свої вчинки, свої думки й звільнятися від всього того суєтного й людського, що заважає вашому просуванню Шляхом.

І, за великим рахунком, вам не потрібен ніякий зовнішній керівник, тому що ваш головний суддя завжди перебуває всередині вас. Це ваше Вище Я, ваша совість, ваше Я Христа.

Тому корисним буде для вас аналізувати всі ваші вчинки, які ви зробили за день. Візьміть за правило буквально кілька хвилин перед сном приділяти аналізу минулого дня та ваших вчинків, які ви зробили за день. Не судіть себе суворо за ваші помилки, які ви допустили. І не дозволяйте вашому плотському розуму залучати вас знову й знову в ті непристойні ситуації, у які ви потрапляли впродовж дня. Просто дайте оцінку ситуації і твердо у своєму серці прийміть рішення ніколи більше не втягуватися в цей негативний стан або непристойну дію. Просіть ваше Вище Я про допомогу, щоб воно підказало вам той момент, коли ви наступного разу будете стояти на порозі аналогічної ситуації, і допомогло вам зробити правильний вибір.

Ніколи не дозволяйте собі довше, ніж одну хвилину, бути зосередженими на будь-яких негативних подіях дня. Достатньо для вас просто дати оцінку події. Тому що, коли ви думаєте й надто довго аналізуєте негативну ситуацію, ви підживлюєте її своєю енергією. І в підсумку створюєте згусток негативної енергії, який буде блукати простором і притягуватися до тих людей, чиї вібрації співпадають з вібраціями цього згустку негативних енергій. Тим самим ви будете буквально творити причини ваших майбутніх проблем і ваших майбутніх ситуацій.

Ваша свідомість повинна постійно зберігати ту чистоту, яка властива маленьким дітям. Відтинайте від себе будь-які неякісні негативні стани.

Уявіть собі, що ви берете ніж і відсікаєте від себе ті думки й нав'язливі стани, яких не можете позбавитися. Намагайтеся замінити ці негативні стани позитивними образами й почуттями. Споглядайте своїм внутрішнім поглядом гарні квіти, картини природи, слухайте спокійну м'яку музику. Дуже корисним буде занурюватися перед сном у споглядання картин зірок і галактик. Слухайте й намагайтеся почути голос безмовності, який приходить до вас із глибин Космосу й простору.

Я дав вам поживу для роздумів. І я залишаю вас сьогодні в надії на те, що ви скористаєтеся моїми порадами й згадаєте про них тоді, коли вони вам будуть потрібні.

Я ЄСМЬ Заратустра,
і я стою вполум'ї  Божественної гармонії.

 

 

_______________

1 Улюблений Заратустра давав свою диктовку 30 березня 2005 року. "Плотський розум повинен  поступитися місцем Божественному розумові".

2 "І коли молишся, не будь як лицеміри, які люблять у синагогах і на перехрестях, зупиняючись, молитися, щоб показатися перед людьми. Істинно кажу вам, що вони вже отримують нагороду свою. Ти ж, коли молишся, увійди в кімнату твою і, зачинивши двері твої, молись Отцеві твоєму, Котрий потай; і Отець твій, який бачить таємне, віддасть тобі явно. А як молитеся, не говоріть зайвого, як ті язичники, бо думають, що у своїй велемовності будуть вислухані; не уподібнюйтеся їм, бо знає Отець ваш, чого потребуєте, ще раніше за ваше прохання". Матв. 6: 5-8.