Ви прийшли в цей світ, щоб отримати урок розрізнення

Господь Шива

1 січня 2006 року

Я ЄСМЬ Шива, який прийшов до вас знову через мого Посланника.

В якості теми сьогоднішньої розмови мені б хотілося використати відому вам притчу про коня. Ви можете привести коня до водопою, але ви не можете змусити його пити.

Наші бесіди часом нагадують цю притчу. Ми підводимо вас до ріки Божественної енергії та даємо вам можливість почерпнути безцінні знання, мудрість століть, яка міститься в наших Посланнях. Однак ви самі й тільки ви самі можете прийняти рішення та почати пити. Ніхто не може це зробити за вас. І точно так само наш Посланник не здатна нікого змусити силою приймати нектар Божественної енергії, що міститься в наших Посланнях.

Мудрі люди не поспішають доторкнутися до інформації, яка приходить з незнайомого джерела. І це вірно. Якщо ви будете поглинати все без розбору, то у вас може статися нетравлення в мозку. Вам слід дуже якісно відбирати в навколишній дійсності ту інформацію, яка заслуговує на вашу увагу, і відділяти її від того сміття, яке в достатку розміщене на полицях ваших крамниць і в інтернеті.

Ще зовсім недавно кожна книга, яку ми давали через наших Посланників була  дивиною та сприймалася як щось незрозуміле й бентежне. Але зараз час змінився, і такої бентежної інформації та літератури розвелося дуже багато.

І проблема вже полягає не в тім, щоб знайти нову інформацію, а проблема полягає в тім, як захистити себе від потоку інформації, яка при всій своїй уявній новизні є отрутою в гарній упаковці.

Тільки на відміну від тієї отрути, яку ви купуєте від шкідників, на упаковці якої ясно вказано, що це отрута, на обкладинках ваших книг не написано, що вони є якою-небудь загрозою вашій свідомості.

Тому ми змінюємо нашу тактику. І нашим завданням із цього моменту є не просто дати вам інформацію, але дати вам знання, як розрізнити в морі навколишньої інформації істинну інформацію від неправдивої.

Ви знаєте, що чітких критеріїв не існує. І завжди, коли йдеться про розрізнення, ми пропонуємо вам увійти у ваше серце й довірити Вищій частині вас самих зробити вибір та оцінку. Тому що Вища частина вас самих завжди знає Істину. Однак не завжди сама думка про те, що треба звернутися до Вищої частини вас самих, приходить вам у голову. Я вже не кажу про те, що чистота ваших нижніх тіл може бути недостатньою для того, щоб відчути й розрізнити голос Вищого Я. Тому доречно буде привести зовнішні критерії, на підставі яких ви зможете проводити розрізнення в потоці навколишньої інформації.

Передусім, звертайте увагу не на якість обкладинки або зовнішній вигляд книги, насамперед звертайте вашу увагу на якість подання матеріалу. І якщо інформація не дається на зрозумілому вам рівні, то припиніть читання.

Справа в тім, що існує дуже багато рівнів подання інформації. І те, що доступно свідомості одного, не може бути доступне свідомості іншого.

Не завжди за складним текстом стоїть Істина.

Однак якщо ви досягли високого ступеня посвячень, то ви завжди знайдете на полицях крамниць ті ключі, які вам дозволять розпізнати Істину в найбільш заплутаному тексті.

Раніше ми вдавалися до того, щоб навмисно заплутувати наші Послання. У такому випадку ми намагалися відстрашити від нас тих, хто намагається використовувати нашу інформацію у своїх корисливих цілях. Тепер ми не схильні до ускладнення. Тому що ускладнити інформацію, яка дається, можна завжди, але суть того, що дається,  переважно, дуже проста й доступна навіть дитині. Тому скільки б ви не ходили й не блукали нетрями так званої езотеричної літератури, ми радимо вам підняти погляд над суттю, що дається, і відповісти на одне просте запитання: як те, що ви читаєте, допомагає вам у вашому реальному житті?

Чи допомагає вам та інформація, яку ви отримуєте, звільнитися від нереальної частини вас самих і полинути до вічної, неминущої реальності? Що дає вам інформація, яку ви читаєте, для розвитку вашої душі? Як ця інформація допомагає вам у вашому житті?

Ви можете почерпнути поради про багато дуже майстерних практик, але ці практики або ведуть до множення навколишньої ілюзії, або відводять вас від вашого призначення та створюють ілюзію, що ви є дуже значущою істотою в космічному масштабі.

І в тому і в іншому випадку ви втрачаєте точку опори у своїй свідомості. Ви або заглиблюєтесь у матерію, або літаєте в захмарних висотах. Але загальним є те, що ви в підсумку тільки породжуєте ілюзію і творите цю ілюзію або на фізичному плані, або на астральному плані.

Вашим завданням є постійно підтримувати реальний погляд на ваше становище в цьому світі. А ваш реальний стан ‒ це стояти ногами міцно на Землі й у той самий час пам'ятати про ваше космічне походження та спрямовуватися до Бога.

Спрямування до Бога не слід плутати зіспрямуванням посісти високе становище в Космічній Ієрархії.

Так, не виключено, що всередині багатьох з вас присутні Високі Космічні Істоти, які прийшли на Землю та використовують будь-яку можливість, щоб допомогти цивілізаціям Землі. Однак ніколи не забувайте, що ваша душа проходить земну еволюцію. І ця еволюція дуже поступова. Тому ви не можете протягом одного людського життя відразу стати Великою Космічною Істотою. Ви можете надати можливість Високій Космічній Істоті діяти через себе, але частіше ви надаєте можливість сутності астрального плану діяти через себе.

Де критерій? Як зрозуміти й зробити розрізнення?

Ви знаєте, що для того, щоб Високі Космічні Істоти були здатні діяти через вас, ви повинні розпрощатися з більшою частиною вашого его й прийняти на себе віддане служіння Космічній Ієрархії.

Для того щоб надати себе в рабство сутності астрального плану, узагалі не потрібно ніяких ваших досягнень, крім бажання вашого его до самозвеличення.

Дуже багато людей, начитавшись різного роду поверхової літератури, удають із себе дуже великих істот, які займають високе положення в Космічної Ієрархії.

І самі ці люди так загралися у свої ігри, що вже не здатні зробити розрізнення. Мало того, вони й не турбуються про те, щоб зробити якесь розрізнення, тому що вони впевнені у своїй винятковості й величі.

Однак людям, які їх оточують, уже після кількох хвилин розмови стає ясно, з ким вони мають справу. Тому ми просимо вас розвивати дар розрізнення у вас самих. Тому ми кажемо вам, перш за все й насамперед позбавлятися свого его. Тому що ваше его заважає вашому розрізненню, вашому баченню та вашому служінню.

Дуже шкода тих індивідуумів, які пішли шляхом самозвеличення. Проте це їхній вибір. І вони зробили той вибір, який хотіли зробити. Ваш світ ілюзії вирізняється тим, що кожен отримує те, до чого прагне. І якщо ви хочете стати Високою Космічною Істотою, ви станете нею неодмінно. І ви отримаєте всі знаки з тонкого плану про те, що ви є цією Високою Космічною Істотою. Вся справа в тім, що ваш мотив із самого початку був невірний. Ви хотіли стати могутньою істотою.

А справжнім мотивом було б стати найбільш смиренною істотою, слугою всіх живих істот, які живуть на Землі. Справжнім мотивом було б звільнення від его й допомога всім живим істотам.

Тому вам не обов'язково навіть звертатися за підтвердженням ваших, як ви думаєте, космічних досягнень до інших людей. Вам просто необхідно відповісти на запитання, який був ваш мотив, коли ви розпочинали вивчення езотеричної літератури. Чи хотіли ви отримати щось для себе, чи ви хотіли віддати все для служіння життю?

Божественна наука, на перший погляд, здається дуже простою, але дуже багато хто так далеко заходить у лабіринти хибних понять і знань, що навіть отримати нашу допомогу для них вже є проблематичним.

Тому моя вам порада: завжди, перед тим як заглиблюватися в будь-яке вчення або слідувати будь-якій практиці чи зовнішньому вчителеві, уважно проаналізуйте той мотив, який вами керує. Тому що ви притягнетесь за своїми вібраціями й за своїми внутрішніми бажаннями, які вами керують, до тієї групи людей і до того вчителя, які просто забезпечать вас тим, що необхідно вам для того, щоб досягти ваших цілей. І ніколи не звинувачуйте нікого зовні вас, що ви потрапили в секту або підпали під чийсь вплив. Тому що ви самі й тільки ви самі відповідальні за все, що з вами відбувається.

Ви прийшли в цей світ, щоб отримати урок розрізнення. Розрізнення Добра від Зла, ілюзії від реальності.

Отримуйте ваші уроки самі. І пам'ятайте, що ми можемо вам допомогти тільки тоді, коли ви просите нас про допомогу.

Я ЄСМЬ Шива,
і я приходив для вельми важливих наставлянь.