Нехай ваше свято буде нагадувати відвідування вищих, ефірних октав

Улюблений Мельхіседек

31 грудня 2005 року

Я ЄСМЬ Мельхіседек, який прийшов до вас цим днем.

На щастя для вас, цей день не буде для вас сумним або таким, що випадає зі святкової атмосфери.

Ви звикли відзначати ваші земні свята. І це свято є одним з найулюбленіших. Переважно, навіть ті люди, які не дуже вірять у Бога й Вищі Сили, відчувають якусь містичність у цей день.

Ви знаєте, що Вознесені Владики не відзначають земні свята, проте ми ‒ з вами під час вашого свята. Тому щораз, коли ми бачимо, як люди відзначають зміну року згідно з нашими рекомендаціями, це дає можливість нам приєднатися до вашого свята.

Ви знаєте, що наші вимоги, які ми ставимо до земного свята, відрізняються від ваших уявлень, які більшість людства вкладає в поняття свята.

І найбільш основною та головною вимогою, яку ми б хотіли, щоб ви враховували у ваших святах, є наповнення вашого свята Божественним, містичним сенсом. Добре, з нашого погляду, все те, що допомагає вам підвищити вашу свідомість і хоч краєм ока або за допомогою вашої фантазії заглянути за завісу.

Тому вся та святкова метушня під час свята, до якої ви звикли, не вітається нами. Добре під час вашого свята буде згадати про ваше Божественне призначення, про те, навіщо ви прийшли у втілення. І ви знаєте, що ваше Вище Я завжди знає, звідки ви прийшли й куди ви прямуєте. І ті сили, які намагаються втримати вас в ілюзії, прагнуть вселити вам ті стереотипи свята, які ніяк не узгоджуються з Божественними зразками, культивованими нами. І єдине, чого ви досягаєте, коли звично й сліпо слідуєте масовим зразкам свята ‒ ви зміцнюєте ілюзію, що панує навколо вас, замість того щоб докласти зусиль і вирватися з неї.

Я кажу для вас дуже зрозумілою вам мовою, але навряд чи більшість із вас розуміє, куди я хилю.

А я все-таки сподіваюся, що серед тих людей, які читають ці диктовки, знайдеться чимала кількість індивідуумів, готових порвати зі звичним стереотипом свята, який існує в масовій свідомості, і слідувати тим порадам, які даємо ми.

Нехай ваше свято буде нагадувати відвідування вищих, ефірних октав, у які вам іноді доводиться проникати під час вашого сну. Спробуйте згадати ті враження і ті почуття, які ви відчуваєте під час перебування в наших октавах Світла. Ви де-небудь бачили в цих октавах п'яні компанії або будь-які негармонійно настроєні групи людей?

Ні, ніяким подібним виявам не місце в нашому світі. Спробуйте згадати м'яку атмосферу, що панує в наших октавах. М'яке, не подразливе, але в той самий час досить яскраве освітлення, при якому видні всі навколишні речі. Згадайте звуки ефірних октав.

Дуже тихі переливи дзвіночків, спокійний ритм мантр або хоровий спів.

Згадайте ту любов і гармонію, які панують у наших октавах. І навіть тоді, коли ви зустрічаєте мовчазних істот з Вищих Світів, які не розмовляють з вами, вам все одно приємна їхня присутність, тому що ви відчуваєте від них потік нескінченної любові. Ви буквально купаєтесь у цій любові, невідомій силі любові, яка огортає вас подібно до фіміаму.

Немає нічого, що б вас дратувало. Все дуже гармонійно. І вам не хочеться покидати наші октави. І після тих ночей, коли вам щастить і ви потрапляєте до нас в ефірні храми й палаци, вам особливо не хочеться просинатися та повертатися у ваш світ.

Тому вашим завданням є максимально, наскільки вам дозволять зовнішні обставини, наблизити атмосферу вашого місця, де ви відзначаєте ваше свято, до ефірних октав. О, я дуже добре розумію, що вам дуже важко буде подолати опір ваших родичів і знайомих, коли ви спробуєте привнести у ваш світ наші зразки.

І не всім з вас це вдасться.

Тому я хочу застерегти вас від зайвої та марної трати сил і енергії. Ви знаєте, що у вашому світі все притягується за вібраціями. І якщо ви у своїй свідомості досягли певної, досить високої межі, то ви автоматично під час свята потрапите в ту компанію, яка дозволить вам здійснити ваше прагнення до ефірних октав, виявленим у фізичному світі. У крайньому разі ви отримаєте можливість залишитися на самоті й відчути казку ефірних октав навколо вас під час земного свята.

Еволюція людської свідомості дуже поступова. І якщо сьогодні ви вирішите, що ваше свято повинне бути саме таким, як я вам його описав, це не означає, що у вас воно вийде саме таким. Тому що стереотипи у вашій свідомості дуже сильні. Але тепер ви маєте у своїй свідомості образ, до якого ви повинні спрямовуватися. І ви знаєте, що коли зерно посіяне в добрий ґрунт і якщо періодично поливати цей ґрунт нашою Божественною енергією, то неодмінно з'являться сходи.

Ми дуже терплячі. І ми готові багато ваших земних життів спостерігати, як посіяне нами насіння поступово прокльовується з ґрунту й спрямовується до сонця Божественної свідомості.

Якщо ваше спрямування сильне і якщо ваша віра міцна, то ті зразки й образи, які ми вкладаємо у вашу свідомість у ході цих диктовок, неодмінно проростуть у вашому світі. Причому чим більше ваша віра й спрямування, ваша відданість і любов, тим швидше стануться ті змінення навколо вас, яких ми очікуємо.

Накопичена інформація та енергія не забаряться виявитися у ваших життях. І навіть той внутрішній опір, який багато хто з вас відчуває, читаючи ці диктовки, усе одно є тим першим кроком, який ви робите у правильному напрямку. Тому що ваш опір змушує вас думати, аналізувати. І найбільш здібні учні з'являються саме з тих людей, які не сприймають все, що ми говоримо, за чисту монету, а намагаються своєю свідомістю та своїм життєвим досвідом перевірити вірогідність того, що дається.

Тому беріть нашу інформацію, нашу енергію. Перевіряйте все вашою свідомістю.

І я впевнений, що ви зможете з всього матеріалу, що нами подається, вибрати саме ті золоті зерна Істини, які потрібні для вас у вашому житті саме на цьому етапі.

Я ЄСМЬ Мельхіседек.