Ми раді, що наші заклики знайшли відгук у ваших серцях

Великий Божественний Направитель

30 грудня 2005 року

Я ЄСМЬ Великий Божественний Направитель, який прийшов до вас цим днем через нашого Посланника.

Я ЄСМЬ який прийшов. Ви знаєте мене як одного із членів Кармічного Правління. І я поспішаю дати вам свіжу інформацію з нашого засідання, яке практично завершено.

Ви знаєте, що наше засідання почалося 22 грудня і тривало весь цей час.

Ми будемо засідати ще деякий час, щоб розглянути ваші листи, які ви написали й продовжуєте писати в Кармічне Правління. Але головне, заради чого ми збиралися, уже завершено.

Ми розглянули можливість забезпечення збалансованого існування планети на наступні півроку.

Маю вам сказати, що наше засідання було дуже напруженим, і ви, найбільш чутливі індивідууми з вас, могли б відчувати те напруження, яке існувало на планеті ще всього лиш кілька днів тому.

Ми чекали вашої реакції на наші звернення до вас через нашого Посланника. Ми чекали, якою буде ваша реакція. Тому що те, як ви реагуєте на наші прохання та відгукуєтеся на наші пропозиції, говорить нам багато про що. І, зокрема, це говорить нам про те, наскільки ви готові до співпраці й наскільки ми можемо розраховувати на вашу допомогу.

І до нашої найбільшої радості знайшлися на Землі настільки світлі душі, які, усвідомивши всю повноту нашого занепокоєння та насущність наших прохань, не пошкодували ніяких своїх особистих зусиль і віддали весь свій вільний час і всі свої здібності, щоб послужити планеті й існуванню самого життя на планеті Земля.

І ми дякуємо вам за надану допомогу. Повірте, ми раді не стільки навіть вашому внеску у процес стабілізації обстановки на Землі, скільки ми раді вашій рішучості, безкорисливості й відданості, з якими ви відгукнулися на наші прохання.

І ми не могли не відгукнутися на порив ваших душ. Ми зі свого боку зробили все можливе й вжили всіх заходів, які дозволили нам уберегти планету від чергового згубного й руйнівного катаклізму, небезпека якого, здавалося б, неминуче зависла над планетою. Нам вдалося безболісно розчинити ті енергетичні згустки негативної енергії, які так щільно стягнули Землю, що не дозволяли проникнути нашим променям і нашим вібраціям, які одні були здатні здійснити благотворний вплив на планету й на тих індивідуумів, які перебували у критичному стані й очікували нашої допомоги.

Тому ми раді, що наші заклики знайшли відгук у ваших серцях. Звичайно, кількість тих, хто відгукнувся на наші заклики, мала порівняно із загальною кількістю людей, які населяють планету. Однак з того, яку дію надали зусилля небагатьох, ви можете судити, як могла б швидко змінитися ситуація на планеті, якби мільйони пішли за нашими вказівками.

Тому у вас попереду велике поле для діяльності, пов'язаної з несенням Світла наших Вчень якомога ширшому колу тих, хто має потребу в цих Вченнях і для кого вібрації, що містяться в наших Посланнях, подібні до чаші прохолодної води у спекотний полудень.

Я не можу сказати вам, що небезпека різних катаклізмів і стихійних лих повністю усунена й планеті нічого не загрожує в найближчому майбутньому. Але я можу вам сказати, що небезпека того катаклізму, про який ми вас попереджали, минулася.

Нам вдалося зруйнувати причину цього катаклізму на тонкому плані, і тому на фізичному плані осадження причин катаклізму станеться в набагато менших і локальних масштабах.

Я думаю, що наша співпраця, вас, наших співробітників, які перебувають у втіленні, і нас, Вознесених Сонмів, яка настільки успішно почалася наприкінці цього року, буде продовжена в наступному році. Ніде правди діти, що багато хто із членів Кармічного Правління не був впевнений, що нам вдасться знайти достатню кількість світлоносців, котрі перебувають у втіленні, які відгукнуться на наш заклик і проведуть ці останні дні року, що минає, у побожній молитві й смиренні.

Ми чекали й готувалися до набагато гіршого, і те, що вам вдалося мобілізувати всі свої сили й прийняти на себе ваші зобов'язання, дало нам можливість підключити ті резерви, які ми змогли залучити для допомоги планеті Земля.

Ви знаєте, що є в Космосі достатня кількість Істот Світла, які готові пожертвувати моментумом своїх досягнень для того, щоб надати допомогу людству Землі. Але Космічний Закон не дозволяє надати таку допомогу доти, поки не знайдеться достатня кількість індивідуумів, котрі перебувають у втіленні, які заявлять про свою готовність співпрацювати з Вознесеними Сонмами й не приймуть на себе певні зобов'язання. Це схоже на те, як ви, перш ніж отримати кредит у банку, робите певну заставу. І тільки після того, як застава зроблена, ви можете розраховувати на надання фінансових коштів у своє розпорядження.

Тому я можу вам зараз сказати, що ваші зобов'язання та ваше безкорисливе служіння дозволили нам розпорядитися вашою енергією, яку ви вже дали нам у вигляді ваших молитов, і вашими молитовними зобов'язаннями, які ви взяли на себе на наступні півроку, щоб отримати необхідну допомогу у вигляді енергії з космічного резерву.

Тому зараз я уповноважений вам заявити від імені Кармічного Правління, що ми раді досягненням тих з вас, хто прийняв на себе зобов'язання, ґрунтуючись на щирому пориві, що виходить із глибини ваших сердець.

Я низько вклоняюся вам. І дозвольте мені потиснути ваші руки. Воістину в такі моменти, коли усвідомлюєш свою єдність із тими відданими співробітниками, які перебувають зараз у втіленні, сльози радості виступають на очах. І це дозволяє нам сподіватися, що ситуація на планеті зміниться та наші плани будуть здійснені!

Дякую вам, і дозвольте мені привітати вас із початком нового рубежу, який, сподіваюся, відкриє нам можливості подальшої ще більш плідної співпраці!

Я ЄСМЬ Великий Божественний Направитель.