Я прийшов, щоб попередити вас про те, що ця диктовка може виявитися останньою

Улюблений Серапіс Бей

23 грудня 2005 року

Я ЄСМЬ Серапіс Бей, який прийшов до вас знову цим днем через нашого Посланника.

Я ЄСМЬ прийшов, щоб донести до вашого сприйняття деяку інформацію, корисну вам. Як ви можете помітити, усі наші диктовки пройняті турботою про вас. Ми намагаємося достукатися до ваших сердець і вашого розуму. І, як це не сумно, поки не можемо. Наші звернення швидше нагадують монолог, ніж діалог. Ми намагаємося, щоб ви перейнялися нашими турботами й проблемами, але ви не можете або не хочете нас зрозуміти.

Скажу вам по секрету, що на тому засіданні Кармічного Правління, яке йде зараз, серед інших питань вирішується питання, продовжити або припинити передачу наших Послань через цього Посланника. Ми витрачаємо дуже багато енергії для передачі наших Послань і поки що не відчуваємо, щоб наші енергетичні вкладення мали якусь позитивну дію. Іншими словами, ми зробили певне вкладення коштів, і ми б хотіли отримати будь-який приріст енергії. Погодьтеся, що нерозумно витрачати зусилля та кошти й не отримувати від наших вкладень ніякого позитивного ефекту.

На цей момент всі ті зусилля, які ви докладаєте, намагаючись виконувати наші прохання, не перекривають наших енергетичних витрат. І сьогодні ми даємо цю диктовку з нижчого енергетичного рівня. Тому що ми перевищили ту енергетичну межу, яка була відпущена, щоб дати цей цикл диктовок.

Отож я прийшов, щоб попередити вас про те, що ця диктовка може виявитися останньою. І з того циклу диктовок, який ми збиралися дати, ми не змогли дати й п'ятої частини. Тому, як не прикро, але я даю вам цю інформацію та з жалем повідомляю вас про те, що, можливо, сьогодні або завтра буде прийнято рішення про припинення цієї диспенсації. Ми не можемо витрачати нерозумно дорогоцінну Божественну енергію.

Подумайте. Все ще раз зважте.

Не можна нескінченно користуватися милістю Небес.

Єдине, що може продовжити цю диспенсацію ‒ це ваші листи-прохання в Кармічне Правління та ваші зобов'язання, які ви можете взяти на себе.

Зрозумійте, усе в цьому світі повинно бути врівноважено. І ми так само творимо карму, коли вливаємо нашу енергію в діряві міхи.

Я маю завважити, що у нас немає претензій до Тетяни як до нашого Посланника. Вона виконала й продовжує виконувати бездоганно свою частину роботи.

Однак того ефекту, на який ми розраховували, починаючи цей новий цикл диктовок, нами не отримано.

Надто мала кількість людей слідує нашим рекомендаціям і готова підключитися до виконання Божественних можливостей, що даються нами.

Я не можу сказати, яке буде сьогоднішнє рішення Кармічного Правління, але цілком може бути, що із завтрашнього дня ми змушені будемо припинити наші диктовки через цього Посланника.

І метою мого сьогоднішнього приходу було повідомити вас про цю можливість. Щоб для вас не було несподіванкою передчасне припинення наших Послань.

На цьому я прощаюся з вами.

Я ЄСМЬ Серапіс Бей.