Про листи в Кармічне Правління

Гаутама Будда

22 грудня 2005 року

Я ЄСМЬ Гаутама Будда, який знову прийшов до вас через нашого Посланника. Я ЄСМЬ прийшов у цю темну пору року, коли вся Північна півкуля, де зосереджена основна маса населення Землі, має дуже мало сонячної енергії у своєму розпорядженні. Це воістину темна пора року. І ви можете відчувати за своїм самопочуттям, що навіть майбутні свята не допомагають вам зберігати гарний стан.

Я приходжу до вас, щоб дати ще одне Послання, в основі якого лежить наше занепокоєння, яке ми виявляємо про планету й про саме існування життя на цій планеті.

Як не намагалися Вознесені Сонми впродовж минулого року, нам не вдалося досягти тієї рівноваги на планеті, яка потрібна для її сталого розвитку. Тепер ми з великою увагою та настороженістю очікуємо того рішення, котре буде оголошено після засідання Кармічного Правління, що починається. Ви знаєте, що кожен рік у цю темну пору року починається засідання Кармічного Правління. І під час цього засідання приймаються важливі рішення, відповідно до яких планета живе впродовж наступних шести місяців до наступного засідання Кармічного Правління, яке відбудеться в період літнього сонцестояння.

Тому ви також можете взяти участь у цьому засіданні Кармічного Правління та тим самим вплинути на хід розвитку планети на наступні півроку. Звичайно, вас ніхто не пустить у зал, де проходить засідання Кармічного Правління. Ви не зможете бути присутнім там ні у своїх фізичних тілах, ні в тонших тілах. Але ви можете звертатися з листами в Кармічне Правління, і я гарантую вам, що всі ваші листи будуть ретельно розглянуті.

Буває, одного листа, написаного палкою душею, достатньо, щоб рішення Кармічного Правління було змінено. Тому я настійно рекомендую вам скористатися цією наданою вам можливістю та написати листи в Кармічне Правління.

І я навіть можу вам сказати, у чому конкретно ви можете надати свою допомогу.

Якщо достатня кількість душ візьме на себе в ім'я Я ЄСМЬ зобов'язання впродовж наступних шести місяців читати певну кількість годин молитви, веління або Розарії та направить енергію свого молитовного бдіння на стабілізацію становища на Землі, то це може допомогти Кармічному Правлінню прийняти те рішення, яке дасть можливість використовувати космічні резерви для стабілізації становища на Землі.

Ми маємо бути впевнені, що енергетичні витрати будуть компенсовані вашими молитовними зусиллями. Тому, будь ласка, ще раз все зважте й оцініть свої можливості.

Я прошу вас використати цю чергову можливість, котра дарується вам Небесами.

Натомість ви можете у вашому листі попросити про ті полегкості для вас і ваших рідних, які можуть бути зроблені, якщо дозволить Закон Карми.

Наприклад, ви можете використовувати надану можливість, щоб звільнити від частини кармічних причин тих ваших родичів, які хворіють на хронічні недуги або мають шкідливі звички.

Але не забувайте, що насамперед енергія буде спрямована на відновлення енергії, узятої з космічного резерву на стабілізацію становища на Землі, і тільки потім енергія буде спрямована на здійснення ваших прохань.

Не беріть на себе ті зобов'язання, які ви не зможете виконати. Нехай ваші зобов'язання становитимуть тільки 15 хвилин читання молитов, але ви будете виконувати ваші зобов'язання щодня. І це буде набагато краще, ніж ви візьмете на себе зобов'язання читати молитви або Розарії годину або дві, але не зможете й впродовж тижня виконувати прийнятого зобов'язання.

Правильно оцінюйте й розраховуйте свої сили.

Засідання Кармічного Правління почнеться з хвилини на хвилину. Але ваші листи ви можете направляти в Кармічне Правління ще впродовж майбутніх двох тижнів.

Я щасливий, що мені випав такий радісний обов'язок нагадати про можливість, яка дарована вам у ці дні, коли засідає Кармічне Правління на планеті Земля.

Попереду у вас наступний космічний цикл, який буде тривати до наступного засідання Кармічного Правління. І я сподіваюся, що загальними зусиллями ми зможемо зберегти баланс на нашій планеті.

Принаймні, з боку Вознесених Сонмів спостерігається рішучість вжити всіх необхідних до цього зусиль. І якби хоча б тисячна частка цієї рішучості була властива нехай навіть кільком тисячам представників людства Землі, то я був би повністю спокійний за стан справ на планеті Земля впродовж найближчих місяців.

Вам може здатися, що кожен раз протягом багатьох сотень років вас лякають майбутнім кінцем світу, а кінця світу все немає та немає. І ви впадаєте у стан зневаги до наших нагадувань. Насправді збереження балансу на планеті Земля вимагає дуже великих зусиль. І ситуація зберігається на межі руйнування планети вже багато сотень і навіть тисяч років.

Ви знаєте, що планета Земля перебуває в найнижчій точці своєї матеріальності. Тому вплив духовного світу на планету в цій найнижчій точці дуже обмежений. І оскільки ця нижня точка матеріальності займає багато тисяч років, то й стан невизначеності триває так довго. Але ви, ті, хто перебуває у втіленні на планеті Земля, здатні справляти набагато більший вплив на фізичний стан на планеті в цій найнижчій точці матеріальності.

Ось у чому причина наших до вас невтомних звернень.

Я ще раз нагадую вам, що не так багато вимагається ваших зусиль, щоб змінити ситуацію на планеті, тому що ті зусилля, які ви докладаєте, у багато тисяч разів сильніше впливають на ситуацію на Землі, ніж зусилля Вознесених Сонмів.

Подумайте над моїми словами, ще раз все зважте й напишіть ваші листи-зобов'язання в Кармічне Правління.

Вам здається обтяжливим ваше завдання, яке ми перед вами ставимо. Однак вдумайтеся, що на одній шальці терезів лежить спасіння всієї планети, а на іншій шальці терезів ‒ ваші тимчасові егоїстичні інтереси.

Чи не нагадує вам ситуація з тим вибором, який ви часом робите, ситуацію з тією людиною, яка продовжує дивитися телевізор, коли в її будинку вирує пожежа.

Ми сподіваємося на те, що у ваших розумах переважає Божественна розумність над вашими суто людськими прихильностями й звичками.

Я ЄСМЬ Гаутама був з вами цим днем.