Віра є тими ліками, які вам потрібні

Улюблений Ель Морія

21 грудня 2005 року

Я ЄСМЬ Ель Морія Хан, який прийшов до вас через мого Посланника.

Я ЄСМЬ який прийшов, щоб дати уявлення вашій увазі про важливу пропозицію, яку я уповноважений зробити цим днем.

Як і під час попереднього циклу диктовок, так і тепер я настроєний рішуче. І якщо хтось сумнівається в моїй рішучості й серйозності моїх намірів, то краще вам не читати наші Послання. Оскільки ви у своїй свідомості створюєте непереборну перешкоду й блокуєте потік не тільки Божественної Істини, але й Божественної енергії.

Ваша свідомість належить вашому двоїстому світові, і тому у вашому світі відбувається рівно те, що ви допускаєте у своїй свідомості. Тому якою б складною не була ситуація на планеті, ми ніколи до кінця не скажемо вам, перед імовірністю якого порядку катастрофи ви стоїте. Тому що варто вам у вашій свідомості зародити думку про цю прийдешню катастрофу, як ця думка буде примножуватися, і замість того щоб гасити виниклу пожежу, ви будете підкладати й підкладати в неї нові оберемки дров.

Тому ми ніколи не скажемо вам повністю всю інформацію, якою володіємо самі. Але попереджати вас і просити робити все від вас залежне, щоб гармонізувати ситуацію на планеті, ми будемо робити невтомно.

Ви помітили, що не було ще жодного Послання з моменту початку нами нового циклу диктовок через нашого Посланника, яке було б радісним і оптимістичним. І це не тому, що з нашим Посланником сталися якісь змінення, і вона залякана катаклізмами, що загрожують. З нашим Посланником все в порядку. І я можу запевнити вас, що наші Послання передаються з достатнім ступенем вірогідності. Ні, уся справа в тім, що ситуація насправді напружена. І як би ми не намагалися, ми не можемо поки надихнути вас на прийняття на себе тих зобов'язань, про які ми просимо. Закон вільної волі, який діє у вашій фізичній октаві, не дозволяє нам втручатися та примушувати вас. Тому ми можемо тільки просити вас і у крайньому разі вимагати, але змусити вас діяти, мабуть, зможе тільки та обставина, що загрожує і про яку ми говоримо.

Що ж, ви, мабуть, вважаєте за краще діяти відповідно до російського прислів'я "поки грім не вдарить, мужик не перехреститься".

Як мало людей, які всерйоз сприймають нашу інформацію, і котрі готові пожертвувати багато чим для того, щоб виконати наші прохання.

Розширити коло людей, здатних до конкретних дій, поки не вдається. І все-таки задумайтеся над тією обставиною, що, як би широко й вчасно ми не робили наші попередження, ви не здатні відгукнутися.

І вся справа навіть не у ваших лінощах і недбальстві. Вся справа в тім, що ви так обплутані сітями ілюзії, що не можете розрізнити ні те, у якому джерелі міститься Істина, ні ті вібрації, які характерні для істинного джерела.

Тому всі ваші практики й всі ваші дії повинні бути спрямовані на те, щоб навчитися робити розрізнення. Насправді ваше перебування в ілюзії закінчиться тільки тоді, коли ви навчитеся робити розрізнення між тими подіями, які належать плану ілюзії, і тими подіями, які належать реальному Божественному світові. І ваше завдання ‒ знайти ясне бачення та навчитися давати оцінку кожній події і факту, з яким ви стикаєтеся в житті.

Вам здається, що ваше життя плавно тече, і часом ви навіть можете не здогадуватися, що в цій тиші й плавній течії спостерігаються приховані підводні камені, які здатні в одну мить перевернути мирний перебіг вашого життя. Тому не піддавайтеся заколисуючому спокою. Ви отримуєте ваші уроки постійно. І іноді достатньо дуже дрібного камінця, який лежить на рейках, щоб величезний потяг вашого життя зійшов з рейок на дуже великій швидкості й перекинувся. Однак ви самі вашими щоденними виборами готуєте собі майбутнє.

Коли критична маса ваших неправильних виборів переповнює відпущену кармічну межу, ви стикаєтеся з тими обставинами у ваших життях, які буквально руйнують все, до чого ви звикли, і ви з подивом вигукуєте: "Господи, що ж я такого зробив ?! За що все це випало на мою долю?!"

Чи не правда, знайома картина? І 90 відсотків людей наступним кроком починають проклинати Бога й Владик за те, що сталося в їхніх життях. Вони звинувачують всіх, хто їх оточує та весь білий світ, замість того щоб зі смиренням прийняти подію як покарання, або кармічну відплату, що переповнила краї відпущеної межі й пролилася у вигляді жахливої кари.

Отже, з одного боку, протягом всієї історії існування людства, воно наставлялося та попереджалося. З іншого боку, тільки тоді, коли відбувалося щось жахливе з ними самими, люди здатні були нехай навіть на дуже короткий час задуматися про те, за що це на них звалилося.

І скільки б ми не говорили й не давали найоптимальніші поради до того, щоб уникнути очікуваного, ви не здатні повірити, що те, про що вам говориться, є істиною. А причиною вашого непослуху й недалекоглядності є нестача істинної Віри.

Тому я, Владика, який представляє аспект Волі Бога, звертаюся до вас цим днем. І я можу допомогти кожному з вас, хто звернеться до мене з проханням зміцнити Віру.

Віра є тими ліками, які вам потрібні. І я зараз веду мову не про сліпу віру, засновану на невігластві й залякуванні. Я веду зараз мову про віру, засновану на точному знанні існуючого в цьому Всесвіті Закону.

А це Закон причинно-наслідкового зв'язку, або Закон Карми, або відплати. І цей Закон діє незалежно від вашої волі чи вашого бажання. Це те, що реально. І це те, об що спотикається ваше прагнення відстоювати свободу волі, не рахуючись ні з якими обставинами. І якби на шляху зловживання вашою вільною волею не стояла ця природна передбачена Творцем перешкода, то під сумнів було б поставлено питання існування самого Всесвіту, а не тільки вашої планети.

Тому перше, що ви повинні прийняти всередині себе, це верховенство Закону, існуючого в цьому Всесвіті й у ваших життях.

Можете звертатися до мене з проханням про зміцнення вашої Віри. І це те, що я з радістю вам надам як найважливіші й невідкладні ліки, яких ви потребуєте.

Я ЄСМЬ Ель Морія Хан,
з вірою у вашу перемогу!